Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
21. okt 2011

@katrin21 já obaluju karton nebo sádrokarton, dám papír a na to dám celofán. Zatím mi někdo i vrátil a bylo to nepoškozené. Ani ten celofán se neprořezal

mia114
21. okt 2011

@lusil2005 no nellku uz nekocikujem 😀 uz budemat 3roky, takze som doma este do polovice decemra a idem do prace, ale jasne ze sa mozeme niekedy stretnut, ked idem so skolky tak sme vzdy vonku este 😉

ikula2
21. okt 2011

@pristela prosim ta napisala by si mi potom ako robis s tou oplatkou? A objednala si z peceniahrou.sk?

ikula2
21. okt 2011

@adrianai a cim si to potierala tu oplatku ked nemas gel?

katrin21
21. okt 2011

@ikula2 ja som citala , ze oplatku normalne na krem sa moze dat 🙂 segra tak davala 🙂

ikula2
21. okt 2011

Prosim vas nemate niekto inspiracie na malovanu tortu kde su stromy a travicka, kvietky a tak?

monika76
21. okt 2011

Pridávam asi moju poslednú tortu ☹ pokazila sa mi rúra a majitelia bytu pretože som v podnájme su žgrloši čo len berú 😠 som zvedavá ako zruším všetky objednávky čo mám do konca novembra 😖 a do kelu strašne som naštvatá budú mi tie peniažky za torty veľmi chýbat ☹
Tento námet na tortu mám z internetu .Veľmi sa mi páčila a dúfam že majitel originálu sa nepohnevá 😉

dm1
21. okt 2011

@pristela ja mam ten patchwork tulipan len akosi este nebola prilezitost ho pouzit ani som to neskusala 😝 . A som rada ze oplatka dorazila v poriadku 😎

jakelina
21. okt 2011

@monika76 ta je krásná

daniz
21. okt 2011

babky ja idem robiť choppra, ale že vymodelovaného na torte. tak som zvedavá, ako ho urobím... 😝 😝 😝 Asi budem musieť urobiť konštrukciu z drôto. Kočky ak máte linky, poprosímmm 😕 😕 😕

dm1
21. okt 2011

@verusinek no bude to taka pidi midi ja som najmensiu robila spodok 20 a vrch tusim 12

katy1979
21. okt 2011

@pristela hod teraz snad nas nenechas cakat. tak sa psychicky priprav a nedaj sa

dm1
21. okt 2011

a pravdu mate s tym povazskym cukorm je to des aj ked to davam do cesta tak tie hrudy sa tazko so zltkom spajaju 😠

monika76
21. okt 2011

@jakelina Ďakujem 🙂

adrianai
21. okt 2011

@ikula2 áááále, môj "skvelý" nápad - iba zmäknutým maslom, každopádne pri najbližšej nejakej objednávke si zaobstarám gél 😅

adrianai
21. okt 2011

@pristela oblátku som dávala iba na maslo, bo som robila salkový krém a bála som sa, aby sa mi nerozmočila alebo nepresvitala..ale zistila som ,že nieje oblátka ako oblátka...raz som robila bráškovi a tá bola úplne super, bola presne taká istá aj na druhý deň ako keď som ju tam dala...teraz mám tušim nejakú tenšiu 😅

bzucinka2
21. okt 2011

@monika76 to je velmi neprijemne a myslis, ze ta nechaju bez rury? a neda sa opravit to by ta vyslo lacnejsie ako kupovat novu alebo nech ti znizia najom ked si bez rury ☹

bzucinka2
21. okt 2011

tak a tu su moje vytvory nejaka bieda je to tento mesiac 🙂 ale aspon si trosku oddychnem 😉

repi
21. okt 2011

ahojte kocky, chcela by som vas poprosit o radu, chystam sa robit svoju prvu tortu, tak sa chcem spytat, tie co robite marcipan z marshmallow, ak ten ruzovy cukor neumyjem, tak mam z toho ruzovu hmotu?nemusim pouzivat farbu? alebo to nebude pekne?dakujem velmi pekne

bzucinka2
21. okt 2011

@ikula2 ja bezne potieram pod oplatkou nutelou alebo len tenkou vrstvou masla a nikdy sa mi to nezvlnilo 🙂

monika76
21. okt 2011

@bzucinka2 ach jaj ,teraz odyšiel plynár a že to je veľmi starý typ a treba menit lebo nás len ohrozuje ☹ Majitelia su taký že jedným uchom dnu druhým von a tvária sa že ponúkajú palác 😠 no dnes som pritvrdila že radšej sa stahujem s deckami a najdem si niečo ža čo ked platím mám aj základné veci. Tak mám príslub že do týždna ho vymenia.Som zvedavá...

dajna11
21. okt 2011

tak tu sú moje autíčka 😀

mailli
21. okt 2011

@dajna11 teda paráda, moc se ti dort povedl!!! 🙂

katulkaaaaaa
21. okt 2011

@bzucinka2 tak to som rada ze aspon niekto je na tom podobne,neviem co sa deje...v septembri som mala plno ze som nevedela kam skor skocit a teraz jednu dve max....az sa nudim 😀
@dajna11 krasne sa ti podarili,mna dnes vecer caka 3D mcquin

dm1
21. okt 2011

@repi tak su take krystaliky cukru to by tam nebolo dobre. ked chces ruzovu a nechces farbit tak si kup take tie jojo cukriky co su pol ruzova a pol biela a ked to spravis mas peknu ruzovu

alenv
21. okt 2011

@dajna11 no tak to je BOMBA.. ten se mi opravdu mooc líbí

verusinek
21. okt 2011

@dm1 já právě chtěla jen takovou pidi jen tak z recese.... 🙂 a nemáš fotku té jak jsi dělala?

dajna11
21. okt 2011

@katulkaaaaaa
@mailli
@alenv dakujem vám kočky,moc ma to potešilo,dnes mám taký blbec den,tak som rada že sa páči🙂

alenv
21. okt 2011

@bzucinka2 ty jsou krásné

lusil2005
21. okt 2011

@repi ked chces ruzovu hmotu, kup si tie bielo ruzove haribo marschmallow cukriky. nie tie s tym cukrom, ale take cisto penove.