Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
ttterysek
21. okt 2011
@pristela podložka jiná doma nebyla 🙂 bylo to sehnané na poslední chvilku 🙂 ale pokud budu dělat příště, tak si nakoupím více podložek 🙂
katy1979
21. okt 2011
@pristela hej pripomina to hrocha este aj ked to potiahnes tou modrou to bude hroch ale ked tomu spravis biely nos oci a usi bude to somar.
alenv
21. okt 2011
@jakelina je vidět🙂´je moc pěkný🙂))
alenv
21. okt 2011
@pristela ten je nádhernej.. opravdu
alenv
21. okt 2011
@mizulienka kráása
alenv
21. okt 2011
@pristela no tvoje hanah je nádherná.. to druhe je dobrá patlanina 😃 😃 😃 😃 😃 😃 promin za ten výraz
pristela
21. okt 2011
@alenv kujeem , no dufam , ze ste tu druhu nik odtialto nerobili =-) no ak ano dnu bola isto chutna 😉

@katy1979 chudak hroch, ze skonci ako somár 😃 😃
alenv
21. okt 2011
@pristela no to já taky budu doufat =-) =-) =-) =-) :-N 😃
dm1
21. okt 2011
@pristela 😃 fuha to by bola sila keby teraz niekto napisal ze bola jeho :-p
maya30
21. okt 2011
ahojte tak ja pridavam toho mojho slavneho Nema 😃 Nevysiel mi celkom podla predstav ale na to ze je to moja prva vymodelovana figurka v zivote tak ujde :-p
alenv
21. okt 2011
@dm1 ježiš nestraš =-) =-) =-) a ještě to píšu já, která má na kontě jeden dort :-N :-N :-N kdyžtak se omlouvám předem.. ale prostě v porovnání s profesionální prací
@pristela se to nedá srovnat a paní musí být fakt nadšená
alenv
21. okt 2011
@maya30 moc krásné.. taky jsem ted dělala tento styl.. moc se mi líbí
anavila
21. okt 2011
@katulkaaaaaa ahoj..dakujem za info...a tie pomocky sa daju kupit niekde normlane alebo cez net??v akych obchodoch to mam hladat? ja mam neuveritalnu chut s tymto zacat...dnes som tak pozerala po nete a zistila som ze vlastne treba len material a pomocky a to uz potom ide 🙂
pristela
21. okt 2011
@alenv ze profesionalna 😃 😃 😃 😃 😃 😃 neblázni som daaaaaaaaaaaaaaaleko od profi , ale do dochodku dlhy casss, naučím sa :-p
ttterysek
21. okt 2011
@pristela takže MMF je ta hmota z marschmalow? 🙂 nebo to je zase něco jiného? ptám se, protože fakt nevím. nejsem v tom zaběhlá :-N
alenv
21. okt 2011
@pristela mno, abych pravdu řekla, tak mnohdy co vidím od profesionálky.. no tak jdu do kolen.. ted jak jsme jeli na oslavu já brala svůj první dort a kamarádka měla normálně od pekařky.. tak jsem valila oči.. co udělala ona a co já.. a to i chutově..takže ono cukrářka není vždy záruka kvallity 😃 😃 😃 😃 myslím, že my laici do toho dáme mnohem víc..
pipka
21. okt 2011
@alenv dnes som bola na nakupe a uz mam aj ja Oetker zdobenie 😉 a najlepsie , ze som bola na nakupe s detmi a mala to cely cas chcela drzat v ruke a pokladnicka mi to zabudla nablokovat...taaak sa oplatilo 😃 😃 😃 normalne mi nalada stupla, ked som to zistila 😃 ale uz som sa nevracala, sak kolkokrat ma inde obtiahnu :-N :-p
alenv
21. okt 2011
@pipka 😃😃😃😃 děkuju.. dneska jsem se poprvé opravdu zasmála.. kvůli malému jsem uplně hotová, ale tohle mě fakt pobavilo.. je pěkné to zdobení vid.. mě se to moc líbí a asi jsem jak tvoje malá pořád jsem na to musela koukat 😃 a já bych to taky nešla vrátit 😃 oni si to vemou jinde.. ale směju se ještě ted díky díky
pipka
21. okt 2011
@pristela ty brdo ta dalmatinska je suprovaaaaaaaa 😎 😎 😎 nemam slov, si sikovnica sikovna 🙂
ako si robila to pismo? to len hadik a napisala si meno, ci? =-)
alenv
21. okt 2011
@pipka nechceš mi půjčit tvojí malou na nákupy 😃 😃 😃 😃 😃 😃
alenv
21. okt 2011
@pipka
@pristela já ji taky říkám jak od profesionáála..
pipka
21. okt 2011
@alenv no to som radaaaa 😃
vam napisem pre pobavenie este nieco: moj milovany synacik si dnes zo smetneho kosa vyhrabal pokakanu plienku a pekne sa jednym hovienkom nakrmil :-p :-N :-p
tak ja sa tu serkam s pecenim tort a moje dieta sa napchava hovnami ]-( 😃 😃 😃
pipka
21. okt 2011
@alenv ano ano poslem ti ju...ona milujeeee nakupovat 😃 😃 😃 ze by bola po maminke =-) :-N 😃
alenv
21. okt 2011
@pipka 😃😃😃😃 tak ted půjdu spát s úsměvem na rtech😃😃😃 taková mnamina a ty se děláš s dortama.. mámo mámo.. nevíš co je dobrý 😃 😃 😃 😃 😃 😃 tak dcerka je prostě správná žena
pipka
21. okt 2011
no to tedy nevím :-N 😃 😃 😃
alenv
21. okt 2011
@pipka musela jsem to tu ještě přečíst muži.. at se pobaví i on 😃 😃 😃 já jsem vyřízená malýmu rostou zuby a do toho ještě má zánět močových cest a bere ATB.. takže jsem KO |-|
ttterysek
21. okt 2011
@pipka od mojí kámošky syn vzal pokakanou plinu a rozmazal ji po celým bytě po ttěně 😃 budu si muset na to dávat bacha, malý mi taky sem tam navštěvuje odpadkový koš 😃 ale já tam vlastně házím jen počůraný, ty pokakaný jdou rovnou do popelnice, protože to je smradu, jako by tam kakal dospělý člověk 😃
ttterysek
21. okt 2011
@alenv joo, zuby! ]-( nám teď vyrostli poslední 2 dvojky, takže už jich má 8,ale stálo to za to... 😢 vůbec se netěším na špičáky nebo na stoličky :-S
pipka
21. okt 2011
@alenv juuuj tak to skore uzdravenie zelame 😉 zubky su potvorky, my o nich nastastie ani nevieme...sak ked sa hovnami krmime , mame asi lepsiu imunitu :-N :-p 😃

ale tak nech ste rychlo fit 😉 sup do postielky, nech mas sily na pecenie 🙂
alenv
21. okt 2011
@pipka jenže já nevím jestli pláče kvůli zubům nebo zánětu.. jsou to naše první zoubyk.. jeden je venku a druhej se klube.. ale jsem fakt vyřízená, nevyspalá ještě, že je víkend a bude muž doma
@ttterysek já už nechci žádný zuby ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(

Začni písať odpoveď...

Odošli