Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ttterysek
21. okt 2011

@pristela podložka jiná doma nebyla 🙂 bylo to sehnané na poslední chvilku 🙂 ale pokud budu dělat příště, tak si nakoupím více podložek 🙂

katy1979
21. okt 2011

@pristela hej pripomina to hrocha este aj ked to potiahnes tou modrou to bude hroch ale ked tomu spravis biely nos oci a usi bude to somar.

alenv
21. okt 2011

@jakelina je vidět🙂´je moc pěkný🙂))

alenv
21. okt 2011

@pristela ten je nádhernej.. opravdu

alenv
21. okt 2011

@mizulienka kráása

alenv
21. okt 2011

@pristela no tvoje hanah je nádherná.. to druhe je dobrá patlanina 😀 😀 😀 😀 😀 😀 promin za ten výraz

pristela
21. okt 2011

@alenv kujeem , no dufam , ze ste tu druhu nik odtialto nerobili 😕 no ak ano dnu bola isto chutna 😉

@katy1979 chudak hroch, ze skonci ako somár 😀 😀

alenv
21. okt 2011

@pristela no to já taky budu doufat 😕 😕 😕 😕 😅 😀

dm1
21. okt 2011

@pristela 😀 fuha to by bola sila keby teraz niekto napisal ze bola jeho 😝

maya30
21. okt 2011

ahojte tak ja pridavam toho mojho slavneho Nema 😀 Nevysiel mi celkom podla predstav ale na to ze je to moja prva vymodelovana figurka v zivote tak ujde 😝

alenv
21. okt 2011

@dm1 ježiš nestraš 😕 😕 😕 a ještě to píšu já, která má na kontě jeden dort 😅 😅 😅 kdyžtak se omlouvám předem.. ale prostě v porovnání s profesionální prací
@pristela se to nedá srovnat a paní musí být fakt nadšená

alenv
21. okt 2011

@maya30 moc krásné.. taky jsem ted dělala tento styl.. moc se mi líbí

anavila
21. okt 2011

@katulkaaaaaa ahoj..dakujem za info...a tie pomocky sa daju kupit niekde normlane alebo cez net??v akych obchodoch to mam hladat? ja mam neuveritalnu chut s tymto zacat...dnes som tak pozerala po nete a zistila som ze vlastne treba len material a pomocky a to uz potom ide 🙂

pristela
21. okt 2011

@alenv ze profesionalna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neblázni som daaaaaaaaaaaaaaaleko od profi , ale do dochodku dlhy casss, naučím sa 😝

ttterysek
21. okt 2011

@pristela takže MMF je ta hmota z marschmalow? 🙂 nebo to je zase něco jiného? ptám se, protože fakt nevím. nejsem v tom zaběhlá 😅

alenv
21. okt 2011

@pristela mno, abych pravdu řekla, tak mnohdy co vidím od profesionálky.. no tak jdu do kolen.. ted jak jsme jeli na oslavu já brala svůj první dort a kamarádka měla normálně od pekařky.. tak jsem valila oči.. co udělala ona a co já.. a to i chutově..takže ono cukrářka není vždy záruka kvallity 😀 😀 😀 😀 myslím, že my laici do toho dáme mnohem víc..

pipka
21. okt 2011

@alenv dnes som bola na nakupe a uz mam aj ja Oetker zdobenie 😉 a najlepsie , ze som bola na nakupe s detmi a mala to cely cas chcela drzat v ruke a pokladnicka mi to zabudla nablokovat...taaak sa oplatilo 😀 😀 😀 normalne mi nalada stupla, ked som to zistila 😀 ale uz som sa nevracala, sak kolkokrat ma inde obtiahnu 😅 😝

alenv
21. okt 2011

@pipka 😀😀😀😀 děkuju.. dneska jsem se poprvé opravdu zasmála.. kvůli malému jsem uplně hotová, ale tohle mě fakt pobavilo.. je pěkné to zdobení vid.. mě se to moc líbí a asi jsem jak tvoje malá pořád jsem na to musela koukat 😀 a já bych to taky nešla vrátit 😀 oni si to vemou jinde.. ale směju se ještě ted díky díky

pipka
21. okt 2011

@pristela ty brdo ta dalmatinska je suprovaaaaaaaa 😎 😎 😎 nemam slov, si sikovnica sikovna 🙂
ako si robila to pismo? to len hadik a napisala si meno, ci? 😕

alenv
21. okt 2011

@pipka nechceš mi půjčit tvojí malou na nákupy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alenv
21. okt 2011

@pipka
@pristela já ji taky říkám jak od profesionáála..

pipka
21. okt 2011

@alenv no to som radaaaa 😀
vam napisem pre pobavenie este nieco: moj milovany synacik si dnes zo smetneho kosa vyhrabal pokakanu plienku a pekne sa jednym hovienkom nakrmil 😝 😅 😝
tak ja sa tu serkam s pecenim tort a moje dieta sa napchava hovnami 😠 😀 😀 😀

pipka
21. okt 2011

@alenv ano ano poslem ti ju...ona milujeeee nakupovat 😀 😀 😀 ze by bola po maminke 😕 😅 😀

alenv
21. okt 2011

@pipka 😀😀😀😀 tak ted půjdu spát s úsměvem na rtech😀😀😀 taková mnamina a ty se děláš s dortama.. mámo mámo.. nevíš co je dobrý 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak dcerka je prostě správná žena

pipka
21. okt 2011

no to tedy nevím 😅 😀 😀 😀

alenv
21. okt 2011

@pipka musela jsem to tu ještě přečíst muži.. at se pobaví i on 😀 😀 😀 já jsem vyřízená malýmu rostou zuby a do toho ještě má zánět močových cest a bere ATB.. takže jsem KO 😔

ttterysek
21. okt 2011

@pipka od mojí kámošky syn vzal pokakanou plinu a rozmazal ji po celým bytě po ttěně 😀 budu si muset na to dávat bacha, malý mi taky sem tam navštěvuje odpadkový koš 😀 ale já tam vlastně házím jen počůraný, ty pokakaný jdou rovnou do popelnice, protože to je smradu, jako by tam kakal dospělý člověk 😀

ttterysek
21. okt 2011

@alenv joo, zuby! 😠 nám teď vyrostli poslední 2 dvojky, takže už jich má 8,ale stálo to za to... 😢 vůbec se netěším na špičáky nebo na stoličky 😖

pipka
21. okt 2011

@alenv juuuj tak to skore uzdravenie zelame 😉 zubky su potvorky, my o nich nastastie ani nevieme...sak ked sa hovnami krmime , mame asi lepsiu imunitu 😅 😝 😀

ale tak nech ste rychlo fit 😉 sup do postielky, nech mas sily na pecenie 🙂

alenv
21. okt 2011

@pipka jenže já nevím jestli pláče kvůli zubům nebo zánětu.. jsou to naše první zoubyk.. jeden je venku a druhej se klube.. ale jsem fakt vyřízená, nevyspalá ještě, že je víkend a bude muž doma
@ttterysek já už nechci žádný zuby 😠 😠 😠 😠 😠