Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

miciatko
23. okt 2011

baby kuknite ako vtipne to vyriesili ,nezabudnite si precitat http://www.tortyodmamy.sk/netradicne/kozy

pipka
23. okt 2011

@miciatko perfektneeeee 😀 mlady sa urcite poteší 😅 😀 😀

zdenallicka
23. okt 2011

Díky, holky, za obdiv..🙂 Ale ani si ho nezasloužím - vybrala sjem si to, tak dělám, co mě baví (a mnohdy, co můžu)..🙂 Ale zrovna v pátek, když se na mě sesypalo 14 hladových děcek a u večeře jsme si popovídali, jsem si uvědomila, co pro mě znamenají a co znamenám já pro ně..🙂 Život v děcáku není nic extra, ale pořád lepší, jak v některých rodinách...

A k tématu - nemáte postup na slona a klokana z medvídka Pú??? 🙂

lusil2005
23. okt 2011

@zlatat 🙂 ved pisem ze maju ich v tortomanii po 7,05 eur... 😉

miciatko
23. okt 2011

@zdenallicka viem uplne presne o com pises .. . 🤐

zuzana124
23. okt 2011

Ahojte baby, tak ja pridávam tie moje 3 krstinové 🙂 Keď si prišli pre tú Matias tak zistili že mi dali zlé meno, lebo že vraj sa píše Matthias, tak som to musela narýchlo opraviť, 😝 poťah som musela trošku vyčistiť lebo po písmenkách mi ostal zafarbený poťah tak som to trošku musela orezať ale našťastie to nebolo vidno, ruky sa mi neskutočne triasli a ledva mi to meno vošlo 😝 a nakoniec som si ju neodfotila, takže foto je s neupraveným menom

dadenka1
23. okt 2011

Ahojte dievčence... Máme na predaj olúpané orechy (trenčiansky kraj)... Sú tohtoročné, práve sme ich s mamou dočistili.. 1kg za 7 euro...

dajna11
23. okt 2011

ach jaj kočeny.....nerobili ste náhodou niekto pokemon tortičku?🙂

anibas
23. okt 2011

ďakujem všetkým za "páči sa mi" 😀 😀 😀

@vlada111 do 02:00 som pracovala a figúrky robím od pondelka 😝 😝

anibas
23. okt 2011

@daducha nádherné 😵 😵

zlatat
23. okt 2011

@lusil2005 prepáč, nejako som si to nevšimla - pozerala som na tú stránku a zatiaľ som také nenašla - len podobné, jednoduchšie

zlatat
23. okt 2011

@dadenka1 ja som nedávno kúpila za 5 € na našom trhu 😉 a tiež olúpané ... takže zásoby už mám

dadenka1
23. okt 2011

@zlatat U nás sú na trhu po 10-12 euro... v Poľsku sú po 7 euro.. Takže si dobre kúpila 😉

zlatat
23. okt 2011

@dadenka1 tak to potom áno ... teraz moje deti zbierajú orechy na našom dvore 🙂 Máme ich len trochu 😒

zdenallicka
23. okt 2011

@miciatko DOufám, že to znáš z profesní stránky... 😕

lusil2005
23. okt 2011

@zlatat aha, vidim ze uz ich tam nema. ja som ich kupila asi pred mesiacom za tych 7,05 eur. ale mam tam styri velkosti, nie tri... robila som s tym toto

zdenallicka
23. okt 2011

Holky, potřebuju černé pestíky a postupy na šmouly a taky na slona a klokánka z medvídka Pú... Začíná to být akutní.. 😕

zdenallicka
23. okt 2011

Šmouly odvolávám!!! 😅

zlatat
23. okt 2011

@lusil2005 našla som ich tu: http://www.cukrarshop.sk/cukrarshop/eshop/3-1-V... a aj ja mám 4 kusy, našla som v kufríku ešte jeden 😅

zlatat
23. okt 2011

@zdenallicka ja všetky postavičky robím tak, že si na googli nájdem ich obrázky a mám NB pred sebou, kukám na obrázky a podľa toho modelujem 😉 bez akýchkoľvek fotopostupov

zdenallicka
23. okt 2011

@zlatat Tak to jsi dobrá..🙂

pristela
23. okt 2011

@zlatat
@zdenallicka aj ja tak robim , kukam na NB a modelujem skus, mozno budes prekvapena

zdenallicka
23. okt 2011

@pristela No, leda tak překvapená tím, jaká sprostá slova ještě umím...😀

vecernicci
23. okt 2011

Tak jsem našla, jak dělat sněhové vločky bez vypichovače a patchworku. Jsou tam vůbec super postupy http://www.kuharka.ru/talk/kladovka/kulina/4736...
@zdenallicka třeba by se tam našel někde i postup na sloníka a klokánka. Je toho tam hafo. 😉

vecernicci
23. okt 2011
pristela
23. okt 2011

@vecernicci jemine to je kraaaaaaaaaaaaaasne 😅

yamahafazer
23. okt 2011

@lusil2005 to by mohlo byt dobre take napoje miesane to je aj sladke len mne sa to robit nechce a kupene okrem rumu ani nic nepozeram inak si myslia asi aj v obchode ked nahodou maju akciu na rum tak kupujem aj 3 flase si myslia aka alkoholicka nic nebere len flase rumu 😀 a ten rum je inak tak hnusny 😝 jedine co som vypila je vajcovy alebo karamelovy liker ked je to take sladke,ale cisto rum mi teda nechuti ani nic podobne a vina uz vobec nie mne su vsetky strasne kysele 😀 ja pijem len vodu s vodovodu 😀 lebo ani bublinkove nemozem mam uplny zakaz uz totalne ani nic studene lebo vyse mes ma len kasel trapil tak mi krcna zakazala a to som ani predtym take nepila moc len sem tam,ale ked sme boli na dovolenke som si dala studenu vodu s chladnicky a to bola chyba ☹
inak som si akurat zarobila tie medovnicky recept od teba tak zajtra budeme s malou piect 😵

yamahafazer
23. okt 2011

@vecernicci to je perfektne je stym viac roboty,ale nemusim kupovat formicku

yamahafazer
23. okt 2011

inak baby v bille som si akurat kupila v takej krabicke gulicky trblietave velke su tam aj malinke a hviezdicky aj srdiecka a mali aj male snehove vlocky ako posyp co je aj na medovnicky

lusil2005
23. okt 2011

@yamahafazer no niekedy zober muza pod pazuchu a chodte do mesta na pinacoladu. uvidis - bude ti to chutit. 😉 je to strasne dobre! 😀