Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
anibas
25. okt 2011
@mizulienka čo je pipi ? veď to je cesto - ako ti bude stáť na 1 cm2 ???????????????????
mariann2
25. okt 2011
@dajna11 všímam si somariny, ale aký máš aktuálny dátum na foto 🙂
dajna11
25. okt 2011
@mariann2 aj ja som si to všimla...necche sa mi ho nastavovať,lebo sa mi často vybíja baterka na fotáku a potom sa to vynuluje 😃 😃
mizulienka
25. okt 2011
@anibas to je taka zakaznicka =-) mam takych najradsej....
inac baby jedna zakaznicka mi teraz volala, chce tortu uplne bez plnky bez vsetkeho....len korpus =-) =-) =-) =-)
chapete, cela torta sa prisposobuje tomu, ze maly jej nezje tortu s plnkou...co na tom, ze tam bude este 6 dalsich ludi, ach jaaaj =-) =-) =-) =-)
mizulienka
25. okt 2011
@dajna11 perfektne su tie postavicky 🙂 urcite sa potesia.
katulkaaaaaa
25. okt 2011
@mizulienka coze?to akoze len korpus potiahnes hmotou?ci ako? 😃
dm1
25. okt 2011
@mizulienka ty brdo ze torta bez plnky ja odpadnem 😃 . Tak jej navrhni sacherku nech je to aspon chutne
dm1
25. okt 2011
@reruna no co som bola na stretku tam si nikdy nic nebral domov co vytvoril to tam vsetko ostavalo baby si to rozobrali 😉

som ukecala nikuniku bude tiez modelovat nech mam toho menej aj jej kamka nieoc pridala tak bude veselo. nika sa jej pytala na hmotu a ze zabezpeci ona tak uvidime
anibas
25. okt 2011
@mizulienka navrhni punčovú + džemík
jakelina
25. okt 2011
@dajna11 udělala jsem si kuličku z hmoty a na tu jsem lepila ztenčené malé kolečka, něco jako u růžičky, tak stejně překládat, ale nechat to otevřené ten květ, aby byl vidět ten střed. Hned jsem to dala na párátka a sušila zapíchnuté.
dajna11
25. okt 2011
@jakelina dakujem....si zlato...
petusko
25. okt 2011
ahojte baby, po mesiaci idem opat piect, uz sa celkom tesim 🙂
A chcem vas poprosit, ci nemate ulozene nejake inspiracie na zatvorenu knihu 🙂
Prajem pekny den 🙂 🙂
mizulienka
25. okt 2011
baby ona chce vyslovene mramorovy korpus 🙂)) ktory je lepsi ked urobim mramorovy z nastavovaneho od bohusa alebo ten s olejom?
reruna
25. okt 2011
@dm1 aha, já jsem myslela, že to zůstane vám....tak to si určitě nechej pak zaplatit...
dm1
25. okt 2011
@reruna no ja neviem tak to bolo aspon min. rok uvidime ako to bude teraz sa tesiiiiim x-)
jakelina
25. okt 2011
@mizulienka nějaký s olejem ne, ať to není úplně suché :-o
jakelina
25. okt 2011
@reruna kdybys o něčem věděla, tak já taky ráda přijedu. 😉
broucek2
25. okt 2011
@mizulienka tak jí udělej bábovku :o)))
daducha
25. okt 2011
@mizulienka juj tak to netusim,ja nepouzivam sojove mlieko,iba ryzove a z toho mi puding este nestuhol :-S .Ak pouzivaju palmarin tak im ho tam daj,ja tieto tuky nepouzivam.Asi bude najlepsie pytat sa priamo zakaznicky ked s tym pudingom ma skusenosti.Ja som takuto specialku piekla iba raz, aj to iba s tou smotanou.
mizulienka
25. okt 2011
@broucek2 no ved 🙂

@jakelina mam urobit s olejom, ci vravis, ze nie? som nepochopila :-|
dadka212
25. okt 2011
@mizulienka no myslím, že s olejom chutí to potom ako bábovka, ja robím deckám tak brumíkov oni tiež lúbia iba samotný korpus nie plnky...
daducha
25. okt 2011
@dajna11 krásne sú, urcite urobia radost 😉
katulkaaaaaa
25. okt 2011
@petusko na svadbu ci narodeniny?ja mam tieto ulozene 🙂
petusko
25. okt 2011
@katulkaaaaaa na 45 vyrocie sobasa to ma byt :-N dakujem velmi pekne, su krasne, urcite sa inspirujem, po vikende hodim foto 😉
mizulienka
25. okt 2011
@dadka212 a podla akeho receptu robis prosimta tych brumikov. a niecim to aj plnis?
jakelina
25. okt 2011
@mizulienka právě myslím s olejem, nebude to tak suché, když chtějí bez krému :-p
dadka212
25. okt 2011
@mizulienka klasický mramorový korpus s olejom robím a neplním ničím moji majú radi len korpus 😉 mám silikonovu formičku na medvedíkov tak tam im to robievam 🙂
gumkacka1
25. okt 2011
toto je moja vcerajsia torta. Som pri nej uz aj plakala. Cervenu som farbila s extra gelovkou, potom sa mi hmota drobila, nedrzala pokope, praskala, no hruza. Aj som pridavala vodu, aj do mikrovlnky som to dala, ale nic nepomahalo.
anibas
25. okt 2011
@dadka212 Mám - prišla poštárka - Vianocéééé - ďakujéééééééééém x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
pošli mi do IP celkovú sumu vypichovačov v € aj so snehovými vločkami - poštovné je 1,40€ - č.u. mám

Začni písať odpoveď...

Odošli