Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
4. nov 2011

@lamps krásne ich máš, už v nich vidieť tvoj rukopis 😉

vlada111
4. nov 2011

@katulkaaaaaa tak toto si nás tromfla na plnej čiare 😀 😀 😀 . Ja by som neurobila žiadnu 3D, tak ti neporadím.

anibas
4. nov 2011

@dm1 to sú akože jednoduchšie ?!?!? no asi ste aj mňa nakazili - hlboko som sa zamyslela, len nemám teraz čas až do 19.11. - plnooooo 😒 😒

vlada111
4. nov 2011

@dm1 aha, teraz si ma dostala 😝 . Dani neblázni, ja takéto nieeee, to by dopadlo. Myslela som ten guľatý, čo už robili aj baby.

vecernicci
4. nov 2011

@dm1 ten je kráásný, mně se strašně líbí to zdobení tou řidší polevou, ale když to zkusím, tak moje vypadají hrozně 😉

pristela
4. nov 2011

holky sa tu napchavam tym marcipanom od Lusil, dobryyy, trosku malo mandlovy, nech ked kupim v obchode marcipan, ale dobry, no na tortu ma ani nehne ho davat 😝 musim najst nejaky recept trebars na buchty s marcipanom

dm1
4. nov 2011

@vlada111
@anibas myslela som jednoduchsie na pecenie ziadne misky nic a ozdboenie tiez ten spodok sa moze cely vyliat polevou redsou a par bodiek na kraje a je to. + prilepit nejaky ten stromcek a tak.

ale taketo mam ulozene pre inspiraciu ak by ste chceli nie su moje samozrejme

vecernicci
4. nov 2011

jinak po mně jednou chtěli 3D německého špice, tak Vám sem dám pro pobavení foto, jak to dopadlo, vznikl z toho nový druh veverky křížené se lvem 😀 ale moc se mi nesmějte 😵

adul67
4. nov 2011

@dm1 tie su nadherné de si to našla?

dm1
4. nov 2011

@vecernicci musi to byt tak akurat riedke aby to nepretieklo cez kontury. ja to nanasam stetcom vo vacsej vrstve a musi sa to rozlievat pekne do stratena. toto som skusala prvy krat a dokonca som potom na to este cervene vino vyliala tak som maskovala 😝

dm1
4. nov 2011

@adul67 ako je na TOM odkaz na medovniky 😉

adul67
4. nov 2011

@vecernicci nám beha presne taký istý po dvore 😉 krásny
😉 😉

vecernicci
4. nov 2011

@dm1 díky za rady, tak to ještě jednou vezmu na milost a zkusím to až půjdou děti spát, teď tady kolem lítají s autama na ovládání, tak bych to moc rovné neměla 🙂
@adul67 děkuji za pochvalu, ale to je můj první dort, se kterým vůbec, ale vůbec nejsem spokojená ☹

katulkaaaaaa
4. nov 2011

baby 😀 😀 😀 vidim ze sa bavite 😝 volala som ze taku nespravim...tak ze teda nemusi stat moze lezat ale ani za svet nemozem najst ziadnu 3D kozu nemate niektora foto????dakujeeem

vlada111
4. nov 2011

@dm1 aha, no to si teda ešte rozmyslím s tými vencami 😀 😀 😀

lusil2005
4. nov 2011

BABY MAM TO! Bola to zdenalicka - tajnostkarka jedna!!! Tuto to bolo: http://www.flickr.com/photos/23145306@N08/38179...

vecernicci
4. nov 2011

@lusil2005 hele kdo to tady sháněl buldočka, na téhle stránce je i ten a je jako živej

anibas
4. nov 2011

@dm1 Danka krásne inšpirácie - také urobiť na advent svokre a mame 😨 😨 😨 😨 Si šplhnem !!! 😀 😀

vecernicci
4. nov 2011

mrkněte na tenhle svatební, já si ho ukládám http://www.flickr.com/photos/23145306@N08/33173...

anibas
4. nov 2011

Žienky mám objednávku: poľovnícku tortu pre 7. ročného chlapca 😅 😅

lusil2005
4. nov 2011

@vecernicci krasne!!!! len netusim ako robia tie ozdoby take krasne strieborne alebo zlate. myslite ze to kazdy sulcek pred nalepenim nafarbia prachovou farbou?

lusil2005
4. nov 2011

@anibas heh no pekne... ja mam objednavku na maskacovu tortu s nejakou disneyovskou postavickou so samopalom, a este jednu ktora je tak domotana ze ani neviem ako to popisat 🤐

jakelina
4. nov 2011

@mrka2 děkuju a vážila trošku přes tři kila. 😉

petusko
4. nov 2011

@lusil2005 , @anibas ja som prednedavnom odmietla tortu s Ironmanom a teroristami pre 5 rocneho chlapca 🤐 🙄

yamahafazer
4. nov 2011

vy tu toho tolko popisete ja vas vobec nestiham citat ,ale obrazky toriet popozeram vsetky nadherne ja akurat mam jednu dozdobit tak potom pridam foto

lussy23
4. nov 2011

@lamps - nádherná torta a neskutočne krásne kvety! @jakelina - nádherná @desmodka - nádherná @katulkaaaaaa - krásna @adul67 - krásne perníčky

lussy23
4. nov 2011

@vecernicci - nádherný havko

vecernicci
4. nov 2011

@lusil2005 a nepřejedou je třeba všechny najednou stříbrným sprejem? Ty kuličky jsou na těch ruských stránkách, jak je dělají

vecernicci
4. nov 2011

@lussy23 děkuji 😵

mrka2
4. nov 2011

@jakelina dakujem za odpoved, ahaaa,tak mne sa zdala dost velka... 🙂 Ja idem taku robit v decembri,tak sondujem 😕 🙂 ale isto je super, idem si ju ulozit ako inspiraciu,ak ti to nevadi 🙂