Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

maca77
4. nov 2011

@anibas a ja mám zas objednávku pre 14ročného chalana na ženské torzo 😝 tak ja fakt neviem čo bude chcieť o 5rokov 😀

jakelina
4. nov 2011

@mrka2 vůbec mi to nevadí, určitě se ti povede ještě mnohem hezčí. 😉 Je to vyřezané z tří plátů a skoro od kraje ke kraji na délku a u té široké hlavičky. Jestli chceš menší, tak to nějak přizpůsobíš. 😉

lukika
4. nov 2011

@dm1 no mne normálne padla sánka tie sú krásne a to robíš tú polevu takú istú ako ked ich zdobíš akurát redšiu ked to nanášaš s tým štetcom? Ja pečiem medovníky aj oplátky si pečiem doma aj hociaké koláčiky každý rok ale ešte som v živote nezdobila. Ale teda to je nádhera určite to chcem vyskúšať ale také by som neurobila ani keby som sa dosr. 😀

dm1
4. nov 2011

@lukika dakujem ale ved to su len take prvotiny predsa ked sa pozeram na tie vytvory na nete 🤐 . Ja si najskor urobim hustu polevu na zbodenie - ciary a z toho potom odoberiem do misky a pridam tam vriacu vodu - podla mnozstva bud par kvapiek alebo viac. vidlickou premiesam a je to. Dolezite je urobit si kontury hustou polevou a potom ked to zaschne vyplnit to tou riedkou

katy1979
4. nov 2011

jaj baby ja medovniky upeciem ale kto to ozdobi.

a tie objednavky co mate 😀 😕 teroristov a zenske torzo pre 14rocneho pubertiaka maskacovy disney to co je za doba?

mrka2
4. nov 2011

@katulkaaaaaa no ja som ti hladala tu kozu na nete,ale tiez nic nemozem najst... no veru, malokto chce kozu 😀 😀 😀

lusil2005
4. nov 2011

Ja som dnes dokoncila promocnu, a na parkovisko som utekala za tetou ze som ju zabudla odfotit 😅 A cvakla som ju len tak letmo mobilom, takze ani moc nieje vidiet ze je to kniha. ALE JE! slubujem 😀

katy1979
4. nov 2011

http://www.google.sk/search?q=frenchman+cake&hl...
no jedine listovat ci na flickri este pozriet

mrka2
4. nov 2011

@lusil2005 ta je naadherna!!! si strasne sikovna! nechapem, nedavno si zacala piect a toto dokazes... uzasne! 😵

katulkaaaaaa
4. nov 2011

@lusil2005 nadhera,wau ako sa ti podarila taka farba? 😕

mia114
4. nov 2011

ahojte
dnes bola moja prva skuska zdobenia prenikov, no poviem vam torty su jednoduchsie 😅
tu su, nestihla som viac bo mi Nellka nedovoli dnes nid robit 😀

pristela
4. nov 2011

@katulkaaaaaa tu ich je zopar : http://www.google.sk/search?hl=sk&sugexp=kjrmc&...
tie prve vypadaju dobre 😉

lusil2005
4. nov 2011

@mrka2 dakujem za pochvalu!!!!!! 😀 mne sa tiez zda ako vcera ked som hladala na internete ako upiect korpus... kto by to bol povedal ze uz je to 5 mesiacov 😅

mia114
4. nov 2011

@lusil2005 kraaasna torta a ta farba fakt uzastne 😵 😵 😵

lusil2005
4. nov 2011

@katulkaaaaaa je to smartflex, cerveno cierny mramor. smartflex ide super zafarbit...

dm1
4. nov 2011

@lusil2005 ta je krasna 😵

jakelina
4. nov 2011

@lusil2005 ten je krásný

dm1
4. nov 2011

@mrka2 ze torzo pre 14-rocneho ja odpadnem to by som ani nespravila veru 🤐

lusil2005
4. nov 2011

@mia114 dakujem! 😅 chceli cerveno - ciernu pre chalana... tak ma nenapadlo nic ine co by neposobilo zensky alebo ako zo sexshopu, len mramor 😅

lusil2005
4. nov 2011

@jakelina neni to mmf 😀 je to smartflex.

vejinka
4. nov 2011

@lusil2005 ale prekrasnaaaaa

dm1
4. nov 2011

@lusil2005 a ako si robila tvarohovu plnku?

mrka2
4. nov 2011

@dm1 to pisala maca77, ale toto by som veru tiez neurobila. ani tych teroristov pre 5 rocneho... co to ti ludia uz nerozmyslaju,ci co? 😕 😖

vinka
4. nov 2011

@lusil2005 tak ja som si to všimla,že je to kniha 😀 Dokonca je tam aj atrament.to pierko je ako zabité.No a to zapínananie na knihe.No koniec celá torta zabitáááááááááááááááááááááá 😀

katulkaaaaaa
4. nov 2011

@katy1979 @mrka baby dakujem 🙂 no ja som presla snad vsetky stranky nenasla som nic ,asi to bude cisto len o inprovizacii 😀 podla dcerinej hracky 😀

katulkaaaaaa
4. nov 2011

@lusil2005 nadherna je naozaj
ja mam pocit ze uz nikto nechce normalnu tortu,dnesne objednavky no mam dost.... 😕

lukika
4. nov 2011

@lusil2005 prenádhernááááááá to si stáčala a vaľkala ako podobne aako pri tých pásikových alebo malovala povrchovo asi valkala že?

vinka
4. nov 2011

@katulkaaaaaa a čo si im povedala?berieš? 😕 No idem ja robiť môjú krtkovú tortu.nech má moja dievočka radosť z mami.nebudú furt kričať,že len tetám pečiem a im nie.Bo oni si myslia,že tie tety jedia torty len tak. 😀 😀 😀 😀 😀

dm1
4. nov 2011

@mrka2 jaj prepac 😝

vinka
4. nov 2011

@katulkaaaaaa a špekulujú ludia ešte aj s cenou nie?A chcú zázraky.