Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
anibas
16. nov 2011
dievčatá - nemáte "kreatívnu a farebnú" tortu s náradím ? treba mi takú 2-kilovú a nechcú drevený podklad ]-(
akme
16. nov 2011
moje posledné výtvory, @daducha tá torta keď ju zjemníš bude celkom OK ale ten anjel je tam ako päsť na oko hrozné
akme
16. nov 2011
@vecernicci prosím ty nemáš postup na traktor malý na tortu uložený, Danka mi poslala link ale ten ma nejako neoslovil? Dakujem
dada78
16. nov 2011
@anibas pozerám,že som neni jediná čo jej nejde otvoriť správa,zase ten koník blne :-| , aj ja Ťa poprosím napísať na FB č.účtu a sumu s poštovným, veľká vďaka x-)
dm1
16. nov 2011
@zlatat toto je ta co mam robit. Len zlate listky a zlate tie perlicky
mizulienka
16. nov 2011
dievcata, ktore z tychto formiciek najviac pouzijem...neviem, si to uplne predstavit
http://www.cakedecorations.eu/cakedesign/eshop/...
dm1
16. nov 2011
@mizulienka zalezi ktora sa ti najviac paci a pozri si aj rozmer su tam rozdiely aj centimeter tusim. Ja ich budem objednavat z ciech pred vianocami tam su za 230 Kc
katy1979
16. nov 2011
@anibas bubaky poslane ip nejde tak pisem sem. esteze baby to tu spomenuli lebo ja som aj na to zabudla 😃
katy1979
16. nov 2011
@dm1 fuuha baba tazko som preglgla. ty si sikula ty to zvladnes ja by som ich asi velmi silno rozmyslala ci sa do toho vobec pustit.
alex21
16. nov 2011
@dm1 ty si hladala tie svietniky na baterku, ja som ich dnes videla v kauflande. Mali 2 velkosti, mensie a take vyssie a boli ulozene mezdi zlavnenym tovarom, teda spon u nas.
dm1
16. nov 2011
@alex21 diky moc zajtra idem do kaufu tak kuknem. do kiku som este nemala s malym kedy prebehnut 😉
daducha
16. nov 2011
Babulky, pracovali ste niekedy s farebnou Regalice ? Mam taku krasnu ze baby blue,ale neviem ci z toho dokazem urobit ruzicky.Nemate niekto skusenost ?Nech sa netrapim zbytocne.Aj ked ta modra je uzasna,chcela som si ju kupit na stretku ako gelovku, no zrovna ju nemali a ani neobjednali ,bude az v Novom roku ]-( .
Dakujem
daducha
16. nov 2011
@dm1 super, co ja by som dala za to, keby som mohla robit svadobnu .Teraz bol rok co peciem a ani jedna hlavna svadobna 😞 .Preco sa mne tak vyhybaju :-S .
Urcite to zvladnes,si velka sikulka x-)
dm1
16. nov 2011
@daducha no praveze ona neni hlavna svadobna preto som si aj myslela ze bude max. 2-posch. a oni takto. keby viem neberiem si tam este jednu tortu :-p . Neviem ako to napracem do ladnicky :-x . Ja robim este jednu hlavnu svadbonu zimnu s vlockami a psich zaprahom na to sa tesim a aj sa toho obavam :-| . To bude na zaciatku decembra.

inak ja som si tie postavicky G.F chcela kupit a davat na tortu za vypozicne ale im sa tak pacila ze ju venuju mladomanzelom ako darcek
dm1
16. nov 2011
@daducha ozaj uz ste mali ten kurz s Juliou? ja prave robim kvety o dusu nejake lebo som som mala volnu ruku tak robim kvietkovu x-)
daducha
16. nov 2011
@dm1 az 26.-27. 11 , joj, uz sa neviem dockat x-) x-) x-) .Som zvedava ako tie ruze na nedelu urobim bez skolenia 😃 , ja mam pred kvietkami veeelky respekt .
Ozaj, tu Regalice poznas ?
daducha
16. nov 2011
@dm1 s tou chladnickou by som ja mala poriadny problem,teraz ked mrzne uz ani nase jedlo nemôzem davat na balkon,nieto tortu :-S .Ja vtedy jednu odovzdavam v piatok rano, aj ked je na sobotu a az tak plnim tu dalsiu sobotnu.Inak nemam sancu 😉
dm1
16. nov 2011
@daducha to mame zrovna stretko aj v TN a mne sa budu total klepat ruky bo tam budem predvadzat a vraj s mikrofonom a snimat bude kamera :-x . No na paradu :-p |-| .
Regalice poznam ale len z netu nemala som este. uz somr rozmyslala viackrat kupit aspon ciernu lebo vzdy miniem veeeela gelovky ale ked neviem ako rychlo to tvrdne tak neviem...
dm1
16. nov 2011
@daducha ja to tiez tak robievam ale pocitala som s tym ze to budu max. dve 2-poschodovky to by som zmestila mam vacsiu ladnicku ale takto neviem neviem. A kedze su obe svadobne chcu ich obe na piatok uz tak to bude vesele :-p
dm1
16. nov 2011
baby uz aj na peceni hrou maju tie podlozky http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/silikonov.... Takze tie co idete do TN a chceli by ste ich tak pri zlave 10% by som vam ich mohla doniest za cca. 10,62 EUR x-)

no idem ja robit tie kvietky bo nebude co dat na tortu
lusil2005
17. nov 2011
Tu je moja dnesna... kto uhadne aky je to motiv???? 😃 (PRISTELA SHUSH!!!!)
dadka212
17. nov 2011
@lusil2005 twilight či ako sa to píše ?? v každom prípade je nádhernááá
mizulienka
17. nov 2011
@lusil2005 perfektna je, krasna 🙂 ten tulipan je bombovy, si iba malovala bielu hmotu, perfektna fakt 🙂
yamahafazer
17. nov 2011
@lusil2005 ta je nadherna x-) krasa a ten kvet a proste vsetko dokonale a ako si robila to jablko je to puncovina?

ja idem akurat teraz piect sa naranajkum a idem na to mam jednu dvojposchodku srdcovu a jedno srdce na zajtra a ja neviem preco stale umna chcu len dvojposchodove srdcia uz by som si rada aj nieco ine spravila
mizulienka
17. nov 2011
@dm1 a z akeho shopu to budes kupovat? dakujem
adul67
17. nov 2011
@dm1 tak ja by som brala tu podložku modru až donesieš
😉
reruna
17. nov 2011
@lusil2005 krásné 🙂
lusil2005
17. nov 2011
jej zienky dakujem! sa z nej vytesujem 😃 twilight je moja srdcovka a dnes je premiera. @dadka212 spravne 😃
@yamahafazer nie nie to jablcko je cele z hmoty...
mizulienka
17. nov 2011
@lusil2005 Luci a ako si robila ten tulipan? si farbila gelovkami? krasny je.
vecernicci
17. nov 2011
@lusil2005 krásný dortík, fakt jsi profík 🙂 😉
@akme já toho moc uloženého nemá, vždycky hledám, co je aktuálně potřeba 🙂 , po něčem se i podívám 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli