Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
18. nov 2011

@adul67 vies kde je zimny stadion? ak ano tak tam by to niekde malo byt ja sa spolieham ze ma bude navigovat @zuba 😅

adul67
18. nov 2011

@dm1 snád to najdem ale nemusíme tam bit presne na deviatu že?až sa budem niekde motat aj pol hod kym to najdem ešte si skusím vybavit povoz doma ale neviem neviem 🙂

janulkamartinko
18. nov 2011

@alenv teraz som si docitala tvoj pribeh,naozaj strasne co ste si museli prezit,dufam ze malinky uz bude iba zdravi a podobnu hrozu si uz nebude musiet prezit...prajem vela zdravicka 🙂

mrka2
18. nov 2011

baby, tak ja som dokoncila konecne torticku. prvykrat mam objednavku na taku velku tortu 😕 ma 7,5 kg a je pre zverolekara. podla priania s 2 prasiatkami 🙂

mrka2
18. nov 2011

@ajkaag 😲 prva? uplne krasna! perfektne postavicky, sikulka 😵

cmeliak78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mrka2
18. nov 2011

@cmeliak78 akoze ty mi uz teda riadne lezies na nervy! nechapem,naco si tu robis reklamu,ked my take torty dokazeme upiect tiez, ak nie krajsie 😠

dm1
18. nov 2011

@mrka2 beries mi to z ust akurat som sa chystala napisat 🙂

@cmeliak78 nic v zlom tvorbu mas peknu len neviem ci si dobre pochopila o com je toto forum. Tu si vymiename skusenosti a rady co sa torticiek tyka takze ak cakas ze si na zaklade tvojich prispevkov niekto z nas od teba objedna tak sa asi nedockas bo si upecieme sami 🙂 . Ak sa chces pridat k nam tak smelo do toho

miciatko
18. nov 2011

@adul67 zaveze ma mm a tiez nemam potuchy kde to je

miciatko
18. nov 2011

@adul67 a ty ides ako??

marci2305
18. nov 2011

@eliska22 Veľmi pekná....Aj farebne..!!!

mrka2
18. nov 2011

@dm1 no uz mi to nedalo, vies keby si s nami pisala, ze aha co som upiekla, pozrite si pre inspiraciu,ale odkaz a ani slovo viac. 😝 toto ma stve. a to nebolo prvykrat 😔 ty si to napisala velmi diplomaticky 😀

marci2305
18. nov 2011

@janulkamartinko Nádherné. Tí Pati a Mati sú úžasní..😀

marci2305
18. nov 2011

@adka_praha Úuuuužasná. Však aj vy nádherne pečiete...Taká pekná a netradičná...🙂

mrka2
18. nov 2011

@zlatat ja odpadnem z tej tvojej torty 😕 😕 😕 😲 😲 tie kvety ako zive, nechapem ako toto dokazes 😔 ja na kvety vobec nemam nervy 😝 ja uz v poslednej dobe na nic nemam nervy. to budu asi tie hormony 😀

alenv
18. nov 2011

@janulkamartinko děkuji.. snad už nás nbic trápit nebude..

marci2305
18. nov 2011

@zlatat Preboha...To všetko sa dá zjesť?...Úplne dokonalá.

marci2305
18. nov 2011

Ja som urobila dorýchla tortičku môjmu krsniatku Klaudinke na včerajší sviatok. Trvala mi 3 hodiny. Taká malička....Spojila som v nej aj malý darček, ktorý som zakonponovala do tortičky..😀 Vo vnútri bola ružová a aj plnku som hodila ružovú...Ružovú má ju veľmi rada..🙂 Nieje to žiadny výtvor..keď pozerám na tie Vaše..No hádam sa mi časom podarí urobiť aj nejakú svadobnú...Zatiaľ si pečiem len pre rodinku..Baví ma to!!! Len škoda, že nemám toľko času!

marci2305
18. nov 2011

@yamahafazer Pekné...Na tie orchidejky máte asi vykrajovačky, že?

mrka2
18. nov 2011

@marci2305 krasna, vesela no a s bonusom - hrackou, myslim,ze mala sa este viac potesi,ako keby bol ten konik z marcipanu 🙂

79zuzana
18. nov 2011

@mrka2 velmi pekna a aj pekne farebne zladena 🙂

@marci2305 krasna ruzovucka, tiez som uz pouzila figurku namiesto marcipanu a maleho oslavenca potesila len ta hracka 😀 😀 😀, stiahol z torty a tortu nechal ostatnym... ze toto on uz nemusi 😀 😀 😀

adul67
18. nov 2011

@miciatko možno ma zavezie syn a ked nie tak autobusom na stanicu a potom pohladam 😉

vecernicci
18. nov 2011

@mia114 krásný dortíky a ta Kitty 🙂
@hejdita jé, ta je nádherná 😉
@janulkamartinko máš nádhernou fialovou, já koupila wiltonku a je šedá a Pat a Mat se strašně líbí prckovi 🙂
@adka_praha vůbec není vidět, že by něco nebylo tak jak má, moc se ti povedla 🙂
@ajkaag pěkný dortík, máš krásné postavičky 😉

vecernicci
18. nov 2011

@eliska22 krásná kytičková, ono se to nezdá, ale ty kytičky zaberou dost času, co?
@alenv to naše zdravotnictví, hlavně, že už je malýmu dobře, už bude jen líp 🙂 😉

vecernicci
18. nov 2011

@mrka2 tak to je pořádný dort, pěkně modelovaný obličej, z toho mám strach, že bude chtít někdo po mně ksicht 😀 😀
@marci2305 jé, ta růžová je super 🙂

vecernicci
18. nov 2011

jo a moje nový výtvory, zase fotbalový hřiště 😝 a snowboard, že prý oslavenec ho chce k narozkám, tak prý mu dají tenhle a už se těší na jeho reakci a teprve pak dostane doopravdický 😀

mrka2
18. nov 2011

@vecernicci krasne, ja ked vidim futbalku,alebo PC,tak mam dost 😝 take veru nemusim uz nikdy robit 😔 ale su krasne, by som chcela vidiet tu reakciu mladeho,ked dostane tento snowboard.. podla mna si domysli,ze dostane asi aj velky.. ja by som si domyslela 😀

miciatko
18. nov 2011

@adul67 ked pojdes vlakom tak ta prideme zobrat

adul67
18. nov 2011

od nas vlak nechodí iba autobus ale keby som bola v uzkych dam ti vediet a počkam na vas na stanici a dakujem 😉

miciatko
18. nov 2011

@mrka2 si aj vystuzovala???, zvelolekar tam vyzera ze je uplny pohodak 😀 😀 😀