Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

isabella_fly
23. nov 2011

@dadka212 tak si zrejme v decembri objednam, oplati sa to po jednom baleni? kolko to ma cca trvanlivost?

bzucinka2
23. nov 2011

@kvojtanikova no neviem, ja ked kupujem hotovy karamel, tak je total husty, ja tam davam este aj puding na zriedenie a 1 maslo 🙂

isabella_fly
23. nov 2011

@dadka212 uz som si tam vsimla, boze tiez sa najprv pytam a potom citam 😀

bzucinka2
23. nov 2011

@isabella_fly urcite nestaci, ved ja miniem tak 750g na jednu tortu len na potiahnutie 🙂

bzucinka2
23. nov 2011

@eliska22 neporadim, ja som s ciernym uhlim nerobila ale citala som ze zafarbi 🙂

79zuzana
23. nov 2011

@isabella_fly 150 g marcipan ti urcite nepostaci....tak mozno na nejake figurky 🙂 ja na 25 cm tortu pouzijem pol kila marcipanu a to nie je nejak extra hrube

kvojtanikova
23. nov 2011

@isabella_fly urcite to nestaci, ja som presne tento od Dr. Oetkera mala na svoju prvu tortu a bolo to strasne tenucke, akoze potiahnut sa to dalo, ale po hodine-dvoch sa to zacalo topit a bolo to naprd, tu mi baby poradili ze mam davat nahrubsie a to by mi bolo treba minimalne 2 balenia. Na figurky/ozdoby ti to nevyjde a zle sa z toho modeluje, aj farbi sa to divne lebo je to povodne take bezove, nie biele. Ozaj lepsie kupit si hmotu (K2 - 1kg cca 6E, Smartflex Velvet/Flower (na figurky/kvety) tiez tak nejak)
Takze zalezi od toho, ako rychlo tortu zjete 😅 Ak hned, pouzi Oetkera, ak chces aby bola pekna aj na druhy den tak radsej nie, a ked musis, tak aspon 2 balenia.

eliska22
23. nov 2011

@bzucinka2 ďakujem, potom dám vedieť či zafarbí, lebo nič iné mi neostáva aj tak 😅

miciatko
23. nov 2011

babeny mala som neaku plnku so slahacky a kyslej smotany a teraz neviem ci som tam davala aj stuzovac , nemate niekto taku??

lamps
23. nov 2011

@mizulienka 😅 😅 😅

vlada111
23. nov 2011

@mizulienka no najprv lepilo a dala som trochu múky. Teraz leží v chladničke od víkendu, som sa k nemu nedostala ☹

vlada111
23. nov 2011

@dm1 to nehovor ani zo srandy, som zarobila dávku z kila 😠 . Nebudem spokojná s tým od Sofi? Mne sa páči, že je tam tak veľa medu, lebo to nám chutí, tak som sa dala zlákať receptom od profesionálky.

vlada111
23. nov 2011

@bzucinka2 no fakt ma porazí, čo spravím s toľkým cestom. No nič, idem to dnes skúsiť a uvidím.

reruna
23. nov 2011

@mizulienka ten smartflex čoko má chuť bílé čokolády, ale není to nijak výrazná chuť ani vůně, je to spíš takové neutrální, takže to nepřebíjí chu´t dortu

zuba
23. nov 2011

@vecernicci to 30 tam bolo tých guličiek? Kde si to objednávala?

jakelina
23. nov 2011

@isabella_fly sušit můžeš i při pokojové teplotě, nemusí být v lednici. Tam ti to právě může i zvlhnout.

dadka212
23. nov 2011

ja robievam tieto medovníčky a sú mňamkové a mäkkučké...
500g hladká múka T-650
180g práškový cukor
125g Hera
125g včelí med
2ks vajcia
2 lyžičky perníkového korenia
1 lyžička škorice
1 lyžička sódy

1 vajce na potretie

heru a med roztopíme na ohni, ostatné suroviny zmiešame a pridáme roztopenú zmes, najprv to hrozne lepí, treba to dať odpočinúť do ladničky a potom s vlhkými rukami spracovať a vyvalkať na tenučký plát a môžeme vykrajovať. Pečieme na papieri na pečenie pri 180 stupňoch asi 5 minút to si treba odskúšať podľa rúry, ihneď po vybratí z rúry potrieť vajcom inak nebudú mäkké.

jakelina
23. nov 2011

@vecernicci tak já jich tam mám myslím pět nebo šest a jedno to vykrajovátko a zrovna včera jsem se dívala na stojan v obchodě a měli to tam za 99,- korun. Tak to jsi dobře nakoupila, dej nám odkaz, kde to mají tak levně.

lusil2005
23. nov 2011

@desmodka nie, cesto byva v pohode. aj vence som z neho vyrezavala a prenasala na plech a netrhali sa. davam ho do chladnicky na celu noc lebo hned po zamieseni byva dost riedke. ale uz som robila aj po troch hodinach a islo to v pohode.

vecernicci
23. nov 2011

@jakelina ale jsou to jen ty 5 cm, ale na stromku budou hezčí menší. Jo a jsou to jen ty formičky bez vykrajovátka kruhu, tak jsem zvědavá, co mi přijde 😉 http://www.svetcukraru.cz/svetcukraru/eshop/10-...

jakelina
23. nov 2011
jakelina
23. nov 2011
jakelina
23. nov 2011

@vecernicci tak to budou asi ty menší, ono se v nich peče normálně těsto, třeba na košík s broskvemi, se to peče tady v těch formičkách.

zuzmag
23. nov 2011

žienky da sa kupiť aj farebna poťahova hmota????a kde?

desmodka
23. nov 2011

@lusil2005 aj ja som ho mala celu noc v chladnicke, ked uz som z neho neico vykrojila tak celkom v pohode to bolo, najhorsie bolo to valkanie, fakt som musela veeeelmi opatrne, ale inak vsetkym chutia 😵

anibas
23. nov 2011

@vlada111 ??? aj ja mám v chladničke cesto na medovníky z celej múky 😅 😅 😅 no uvidíme

anibas
23. nov 2011

@desmodka od Sofi ste mali riedke ??? ja ho mám veľmi-veľmi husté 😨 😨 čo som niečo nedala ? - budú samé vence 😀 😀 😀 😀 😀 😀 porozdávame

mizulienka
23. nov 2011

@desmodka aj mne cesto velmi chuti, aj medovnicky su super, ale to cesto a to valkanie, mna islo porazit 😠

mizulienka
23. nov 2011

baby nemate nejake pekne inspiracie na tortu pre tridsiatnicku zenu....ja mam tolko inspiracii a tolko veci som chcela vyskusat, ale blbne mi pc a neviem sa dostat k svojim veciam 😠 dakujem za kazdy napad.

desmodka
23. nov 2011

@anibas nie od lusil mam cesto
@mizulienka aa tak nie som jedina, ale prezili sme 😀 😀