Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sofi07
3. mar 2010

stalida, vdaka, to mam ten maly oval, najmensi

sofi07
3. mar 2010

alionuska, sulcek hmoty musis dat, vacsi, aby ti precnieval, potom riadne pritlacit. a vysypat tu formicku solamylom, aby sa ti to nepoprilepovalo

alionuska
3. mar 2010

Sofi...uz som sa to docitala..ale aj tak dakujem.Si zlata! 😉 Ja to budem robit az na buduci tyzden s tym...na tu svadobnu desatkilovu. 🙂

vinka
3. mar 2010

Kriste ali to bude ale torta.To si želali,že 10 kilovú? 😕 😀 No už sa teším na foto 😀

cessy
3. mar 2010

sofi ako si robilatie biele kvietky na smotanovej torte, tie sa mi moc pacia....mam hadam aj ten vykrajovac, ale neviem co dalej, ako na to ☹

alionuska
3. mar 2010

Vinka no,presne tak..ze 10kg..a ked mi povedala kde bude svadba,tak to som zírala 😕 ... 4hviezdickovy hotel v Trnave. 🤐

alionuska
3. mar 2010

http://www.hotelprestige.sk/ viem,lebo im ju tam budem viezt na aute.... 😀

cessy
3. mar 2010

alionuska takze sa na nu riadne pripravujes
a ake budu farby??alebo len biela?? 😕

sofi07
4. mar 2010

cessy, to je margaretkova vykrajovacka na pruzinke. vypichla som a dala na alobal.

stalida
4. mar 2010

ali, ja mam perlovac-muslicky, tiez som od zaciatku nevedela ako na to, ale mne pomohlo,ze som mierne vymazala formu na perly olejom, dala tam sulcek hmota, , tu co bola navyse orezala skalpelom, potom poroadne pritlacila a vyslo to-ale zase ked som to vyberala, tak lepsie sa mi to robilo s takou tuhsou hmotou,kt. som rozrobila so solamylom.Ale ako pise anoibas na torty od mamy si to najdi je tam tiez postup ak chces 🙂

sofi07
4. mar 2010

alionuska, uz sa velmi tesim na tu nadheru, to bude pastva pre oci 🙂

vinka
4. mar 2010

Ty?A to jak ju zabespečíš,že sa ti nestrepe. 😲 No idem piecť na svoje narodky.ale to kôli skúšaniu. 😀 😀 ak mi pomôžete s postupom ako na bonbonieru tak urobím bonbonieru.len neviem ako to vyzerá vo vnútri. 😒 A ked nie tak potom ten darček čo tu bol. 😉

alionuska
4. mar 2010

Cessy torta bude smotanovo biela...tri poschodia oval a ruzicky+kvietky na drotikoch... zavoj..mama ja fotku..pockajte skusim ju sem dat.len ja som antitalent na veci tachnicke a neislo mi to prekopirovat...mam to v preberanych suboroch a asi to musim dat na plochu a potom prekopirovat sem...no skusim... 😅 😅 Hadam si s tymi perlickami pomozem ..ja mam tie uplne malilinke...4mm. 😀 A hadam aj ta torta prezije tych 50km...dam ju do kufra auta ... 😀 😀 😀 vystuzim to len slamkami... 😉

cessy
4. mar 2010

sofi ja som myslela tie kvetinky co su na smotanovej s ruzickami. davala si do nich aj tie tycinky do stredov

alionuska
4. mar 2010

no toto som sa pomylila..... 😀 😀 😀 😀

alionuska
4. mar 2010

baby nejde mi to...ja to neviem sem vlozit...skoda. ☹

vinka
4. mar 2010

Ali ved hod ju do albumu. 😉

henikav1
4. mar 2010

ali aj ja som zvedava 😉

vinka
4. mar 2010

No baby ta mi neporadíte ako na tú bonbonieru? 😉

henikav1
4. mar 2010

vinka ja som este nerobila 😖 tak ti neviem poradit

anibas
4. mar 2010

Dievčatá ............... !!!!!!!!!!!!!!!!! 😲 😲 😲 😲 😲 😲

Pozritre sa !!!!!!!!!!!!: http://www.formicky.sk/ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

henikav1
4. mar 2010

teda anibas, ty si nam teda dala, takze ideme zas objednavat 😉 😀

sofi07
4. mar 2010

anibas, tiez som tuto stranku vcera objavila 🙂 , heni, som sa dobre zasmiala 😀 😀 😀
cessy, pozriem na nete ten postup, potom hodim
vinka, ja osm robila srdieckovu sperkovnicu, ale to iste ako bonboniera. takze normalne som si urobila korpus sdieckovy, naplnila. vrchnak je z medovnikoveho cesta, tiez som ho upiekla v srdcovej forme, potiahla z obidvoch stra, to urob den dorpedu, nech ti vytuhne. a potom som potiahla korpus, zapichla po krajoch par sparatiek a na to polozila vrchnak. teraz ma napada, ze nieke bol fotopostup . kuknem, hodim link 🙂

sse
4. mar 2010

Ahojte dievčatá,

píšete ako divé, normálne Vás nestíham 😀 ale tortičky vždy popozerám, všetky sú krásne.
Keď sa skončí tento marcový blázninec v práci snáď sa už aj ja dostanem k nejakému pečeniu.

anibas to si sem nemala ani dávať 😀 😀 inak sú tam super ceny, žeby sme si niečo objednali? 😉 😉 😀

sofi07
4. mar 2010
alionuska
4. mar 2010

jezisi Vinka...to ma nenapadlo...pockat..idem ju skusit dat do albumu..a potom rychlo kuk,kym to nezmazu... 😀

alionuska
4. mar 2010

uz je to tam..... 😀

cessy
4. mar 2010

sofi krasny fotopostup.....

a dakujem za link si pokladik 😵