Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
9. dec 2011

@yamahafazer tá farma je geniálna, krásna prácička 😉

alenv
9. dec 2011

@yamahafazer ta farma je skvělá 😀

lucula73
9. dec 2011

@reruna dík ,už som sa rozhodla,asi tie mafiny predsa,lebo to by musela byť dvojposchodka pre toľko detí a do toho sa mi veru nechce....

lussy23
9. dec 2011

@eliska22 @yamahafazer krásne torty

lussy23
9. dec 2011

Pridávam postavičky, ktoré som modelovala.

anibas
9. dec 2011

@alex21 paráááda - kde si ich skladovala ? 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 teda garážovala ?!

livia76
9. dec 2011

@yamahafazer Erikova farma je dokonalá 😀

mizulienka
9. dec 2011

@yamahafazer perfektne obidve 🙂
@alex21 perfektne, tie kamiony wow...a ozaj, kde si ich garazovala? 🙂))

mizulienka
9. dec 2011

@lussy23 pekne postavicky sa ti podarili, robis uz aj na zakazky torty?

79zuzana
9. dec 2011

@lussy23 krasne postavicky... uz sa ich musim naucit aj ja 🙂

ttterysek
9. dec 2011

ahoj holky, mám prosbu, potřebuju poradit...mám udělat dort 2kg a nevím jak to mám udělat,abych se plus minus do toho vlezla. máte nějaký tabulky na to,kolik piškotů a z kolika vajec by to mělo být a kolik budu potřebovat krému.jestli mi postačí z 2 másel?Díky za rady,bude to můj 2. dortík 🙂

alenv
9. dec 2011

holky čím lepíte perličky na dort? Mě to tam poprvé vubec nedrželo

vecernicci
9. dec 2011

@alenv já lepím piping gelem a drží to suprově
krásný dortíky jste přidaly, ani vás nestíhám jmenovat, v paměti mi utkvěly ty kamiony, ty jsu super
jinak přidávám moje dnešní, ještě mě čeká dvoupatrový a Timmy

lamps
9. dec 2011

a tu je moja snehuliaková pre moju najmladšiu lásku - Veronku ku 4-tym narodeninkám. Chcela poschodovú s jedným schodom 😀

mizulienka
9. dec 2011

@lamps ta je prenadherna 🙂

@vecernicci tiez nadherne obidve 🙂

vsetky 3 ukladam ako inspiraciu 🙂

alenv
9. dec 2011

@lamps tak ta je přenádherna.. mě tu prostě oči přecházejí.. prosím tě jak jsi jakoby udělala ten sníh? To je nastrouhané? 😅 😅 😅

mrka2
9. dec 2011

@lamps no odpadavam... kraaaasa!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

mrka2
9. dec 2011

@lamps a pozeram,ze aj tu srdieckovu s tym dievcatkom si robila ty 😵 ta sa mi tiez strasne paci!!!!! 😵 😵 😵 krasne robis postavicky 😉

79zuzana
9. dec 2011

@vecernicci krasne torticky 🙂

@lamps wow... krasna je a ti snehuliacikovia nemaju chybu 🙂 ako si prosim robila ten sneh?

vecernicci
9. dec 2011

@lamps tak ten je úžasný, fakt jsi strašně šikovná 😉 ty sněhuláci jsou jako živí 🙂 a ten sníh, to je kokos, nebo drobky potahovky?

lucula73
9. dec 2011

@lamps ty kokso,to je úžasná detská tortička 🙂 ,tí snehuliaci sú bomboví,ukladám si 😉

lamps
9. dec 2011

@alenv 😅 ďakujem, ten sneh to je obyčajný kokos posypaný po torte 😀

lamps
9. dec 2011

@vecernicci to je kokos a ďakujem 😅

lamps
9. dec 2011

@mrka2 😅 😎 😅 ďakujem

lamps
9. dec 2011

@eliska22 bombastická 😅

jakelina
9. dec 2011

@lamps krása 😀

alenv
9. dec 2011

@lamps 😕 aha 😀 😀 😀 😀 😀 díky.. beru si inspiraci.. a taky použiju

lubina
9. dec 2011

Ahoj Baby, tak vam dik za rady. Podarilo sa mi najst pani, co mi upecie tu torticku pre moju "vianocnu" dcerku vdaka vam, na tej stranke tortyodmamy.sk. Este raz dik, tak sa mi ulavilo, lebo neviem co by som robila, ja piect velmi neviem ☹ .No ale na tento rok to mam uz vyriesene, torticka bude toho 22.12 hotova. A peciete krasne torty, rada sem nakuknem, ake novoty pribudli.

mizulienka
9. dec 2011

@lubina tak to je parada, ze sa tinakoniec podarilo 🙂 tak vsetko je tak, ako ma byt 🙂 pekne vianoce 🙂

lubina
9. dec 2011

@mizulienka dakujem ,aj ja prajem krasne Vianoce. Dnes mi padol kamen zo srdca,kedze dcerka svoju tortu nakoniec predsa len mat bude, tak ako hovoris, vsetko je tak, ako ma byt 🙂