Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
bodka13
11. dec 2011
ahojte cukrárky 🙂 ...chcem sa s vami poradiť...ostali nám doma krowky,sú dosť tvrdé,nejedlé a napadlo ma či by sa z nich nedal urobiť karamelový krém - rozpustiť ich,no neviem s čím, či len nad parou a potom vymiešať s maslom....čo vy na to =-) ...ďakujem za rady a nápady ako ich použiť
daducha
11. dec 2011
Ahojte,
tak 4 dni som bola bez netu,to ako bez ruky a zatial tooolko krasnych torticiek.Nieco som uz stihla popozerat,ostatne dobehnem 🙂 .Pridavam svoje tohtotyzdnove.Uz to mali byt posledne v tomto roku a nakoniec este aj na 22.12.peciem .Ale potom az v roku 2012 😉
daducha
11. dec 2011
@vlada111 nádherná torticka x-) x-) x-)
mariann2
11. dec 2011
tá ruža je krááásna 🙂
yamahafazer
12. dec 2011
@vlada111 ta torta nadhera a ta ruza no krasa x-)
@zklimekova jej to je peknucky macko 🙂
yamahafazer
12. dec 2011
@anibas ta pizza vyzera ako slana 😃 nedala si kupovanu na tortu 😃 a ta firemna to si malovala je to perfetkne
ta spolocna cela vianocna peknucka z kazdeho roska troska 🙂 aj ste ju tam rozkrojili ci ste ju niekam dali
@dm1 ano prisly dakujem a tolko svietnikov by som neozdobila ani do buduecho roka 😃

ja som si vcera zarobila medovniky a orechove rozky a ideme zachvilu s malou piect ,ale zdobit nebudem
yamahafazer
12. dec 2011
@bodka13 a neskusala si ich v mlieku rozpustit?a normalne potom pudingovy krem v nich uvarit len neviem krovky som este neskusala ake to je ked sa to rozpusti
@daducha paradne su a ta ruza sa ti krasne podarila ako co si sa ucila a ta detska stymi havkami ake ma zaujimave boky spravene peknucke vsetky
vecernicci
12. dec 2011
@mailli jé kouzelný sněhulák 😉
@anibas krásný dortíky, jak to děláš, že jich stihneš takhle krásných tolik za týden? a se třema dětma 🙂
@79zuzana krásná vánoční 😉
vecernicci
12. dec 2011
@daducha nádherný dortíky a ta s pejskama je úplně super 😉
adka_praha
12. dec 2011
@katulkaaaaaa dobre ranko... som vcera len cez mobil nakukovala do notifikaciek... pocet, no zalezi od toho hodne, ake zakusky robis... to sa neda presne povedat... a sama som zvedava, hlavne, ako to budem rozdelovat do krabic... :-p

prekrasne torty ste porobili... x-) som vas len rychlo preletela... pijem kavu teraz pri pc a potom sa idem rovno vrhnut zasa do kuchyne... ale viac menej mam vsetko odpecene, teraz uz len lepit, kremy a polievat... 🙂 to uz je v pohode... x-) najneskor v sobotu chcem mat hotovo, lebo v nedelu, kym bude nasa lady u svokry, chcem poupratovat a stromcek pozviechat... x-) a budu vianoceee!!! 😃 😃 😃 x-)
mizulienka
12. dec 2011
@daducha prekrasne vsetky torticky, ruza ako ziva a ta detska s havkami nadherna 🙂
mizulienka
12. dec 2011
a este dakujem dievcata na navrhy na cokoladove kremy, ste super 🙂 ulozila som si ich, urcite nieco vyberiem 🙂
zlatat
12. dec 2011
@anibas prekrásne tortičky a tá pizzová - bomba
zlatat
12. dec 2011
@daducha krása a tá ruža - nádherná je
anibas
12. dec 2011
@daducha krásne - detské rozkošné a ruža nááádherná x-) x-) x-)
@vecernicci 1 pondelok a 4 v piatok a 2 deti sú v škole a prídu o 17:00 😃 😃 😃
@yamahafazer kvoli firemnej som si urobila MMF a normálne som nevedela potiahnuť z MMF =-) =-) =-) na PDT a nedá písať, je mastná , spoločná torta cca 1/2 sa zjedla a 1/2 pôjde do MŠ deťom 😉
marci2305
12. dec 2011
@79zuzana Náááádherná..!
marci2305
12. dec 2011
@anibas Ježiši...To sú úžasné, dokonalé torty. Smiem sa spýtať, koľko ste strávili nad tou vianočnou?
marci2305
12. dec 2011
@zklimekova Pekný svetrík... 😉
marci2305
12. dec 2011
@vlada111 Tá ružička vyzerá naozaj autenticky.. 😉 Na tie kvapky na ružy existuje dáka hmota? Mohla by som poprosiť link, kde by sa dala zohnať? Ďakujem. 🙂
mariann2
12. dec 2011
@marci2305 tá hmota, z ktorej má @vlada111 kvapky, je piping gel, majú ho v cukrárskych eshopoch, napr. http://www.cukrarskysvet.sk/cukrarskysvet/eshop... 🙂
anibas
12. dec 2011
@marci2305 tá vianočná je z cukr. stretnutia v Prešove - robila sa spoločne - ja tam nemám ozdoby, môj bol základ - korpus+plnka 😃 😃 😃
mizulienka
12. dec 2011
@anibas krasna su vsetky aj ta spolocna je nadherna 🙂
a aku plnku si robila?
cestovatelkaandrea
12. dec 2011
@anibas ty si neskutocna. krasne carujes tie torty 😉
cestovatelkaandrea
12. dec 2011
@zlatat ta torta vyzera ako zo zivych kvetov. nadherna 😉
mima595
12. dec 2011
@mizulienka - ja ti poviem...robila z rastlinnej slahacky + 3 jogurty malinove a na to isli mrazene maliny 😉
mizulienka
12. dec 2011
@mima595 mnam to mohlo byt dobreeee 🙂)) musim konecne aj ja vyskusat nejaku jogurtovu 🙂
mizulienka
12. dec 2011
@anibas ja som zacinala s MMF a v pohode na prvy krat sa mi hmota podarila, urobila som par toriet s MMF a potom som presla na WI a potom smartflex, ale muz mi kupil v akcii amerikancov, ze teda budem robit s tym, ale za nic na svete neviem urobit poriadnu hmotu, akoze neviem, cim to je, ale ja to neviem urobit....tak som sa na to vykaslala a posielam amerikancov ta het 🙂
benjik
12. dec 2011
@lussy23 díky.máme zatím omezený net na datové přenosy,tak mi to větší nevzalo.
a díky i všem ostatním
tamichloe
12. dec 2011
@vlada111 možno blba otazka, 😃 😃 to aj tie male kvietky su robene?či umele??je nadhernaaa x-) x-)
adul67
12. dec 2011
@daducha nádhera aj ostatne su krásne som laikla a mám prosbičku chcem robit vanilkové rožky a došla mi muka mám len T-650 môžem ju použit?ešte som z nej zakusky nerobila tak neviem 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli