Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dadka212
17. dec 2011

@daducha
@lamps ja som rovnaká 😠 som na seba naštvaná, ešte 5 toriet robím a jedny punčové rezy do vianoc 😝 ale nevadí, to akurát miniem poťahovku čo mám a nerobím nič až do troch králov, nech si troška oddýchnem 😀

peroli
17. dec 2011

@dadka212 a kolik na tom píšou % ? taky 82? 😕

lamps
17. dec 2011

@daducha och tak to máš dosť kruté ešte aj na budúci týždeň piecť torty. Aj ja som už nemala piecť, táto krstinová bola tak neplánovane, na rýchlo. Pani volala, že jej presunuli termín krstu o týždeň skôr, tak som sa nad ňou zľutovala 😀

lamps
17. dec 2011

@dadka212 aj ja si hovorím, že cez sviatky budem oddychovať a len oddychovať. Ale silne pochybujem, že sa mi to pri mojich ratolestiach podarí 😀, potrebovala by som dobrú dovolenku 😀

tamichloe
17. dec 2011

@lamps v pohode 😀 😀 😀
@lucula73 dakujem 😵

dadka212
17. dec 2011

@peroli ano 82% maslo/máslo lahodná chuť...to určite 😅 😝

@lamps ja určite budem oddychovať, cez sviatky poťahovku nikde nezoženiem a proste neobjednám už teraz 😀 mmf nerobím, vždy sa mi pokašle, takže bohužial aj keby som chcela 😀

alex21
17. dec 2011

Ahojte, ako vzdy nestiham, moja posledna tohtorocna torta a teraz musim dostrikovat Eliske ciapku nech je skor ako skonci zima A 😀 samozrejme napiect vianocne zakusky okrem neozdobenych medovnikov nemam nic 😅
Inak ta torta bola robena na zelanie k prvemu roku a podla toho co bude mat mala princezna oblecena. 😎

janie80
17. dec 2011

ahojte dievcata... neprispievam sem, len vas tu pravidelne smirujem... 😅 dakujem velmi pekne za vsetky rady, co si tu davate... vdaka nim som dnes urobila moju prvu potahovanu torticku... nie je sice ako vase, mam sa este veeeela co ucit, ale myslim, ze babke sa na jej oslave bude celkom pacit... 😀

vlada111
17. dec 2011

@lamps veľmi vkusná jemná tortička, podarila sa ti.

vlada111
17. dec 2011

@dajna11 krásne detailíky

vlada111
17. dec 2011

@desmodka krááásne sú 😉

vlada111
17. dec 2011

@daducha tá detská je krásna, teda aj ostatné samozrejme. Slimáčiky ma dostali 😀

vlada111
17. dec 2011

@lamps máš môj obdiv, ale budete mať zase veselé Vianoce. Musím to byť pri stromčeku pri rozbaľovaní úžasné toľko ratolestí s takým úsmevom 🙂

lamps
17. dec 2011

@vlada111 jáááj veď na to sa ja najviac teším. Malá Veronka už zahlásila, že ona bude taká šťastná, ale taká šťastná ak jej Ježiško donesie hočkavý kočiar 😅. Všetci už dumajú, čo asi pod tým stromčekom bude ...

akme
17. dec 2011

babulky krásne torty
@daducha koľko vážil ten pohár piva? A ozi ako je to s tými vykrajovačkami? Dala si ich robiť? krásne torty
@alex21 tú tortu aj s princeznou som videla na MK kráááásna
moje posledné dve tohtoročné 😀 😀
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=13474447...
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=13474438...

mrka2
17. dec 2011

@alex21 videla som uz aj foto malej s tortickou, super vyzeraju spolu 😀

mrka2
17. dec 2011

@daducha krasne, tie detailiky su super 😵 a co je v tej krabici? si mala aj to odfotit, bo ja som zvedava 😀
@janie80 babka bude oci ocit,ked uvidi taku peknu torticku 😉

vlada111
17. dec 2011

@lamps a to je čo? 😀 😀 😀 Naša chce zase korunu a keď sme jej povedali, že jej ju donesie Ježisko, tak dodala a Mária 😀

vera_vila
17. dec 2011

@alenv No, co vím, tak ty prachový jsou hlavně jenom na vrch, na poprášení...

elienka
17. dec 2011

@alex21 tá červenobiela torta - videla som fotoblog, je to strašne krásne skombinované s tými šatami tej malej princeznej. je to fotoblog @ela19. som unesená

yamahafazer
18. dec 2011

@daducha tie su krasne 😵 a vtej krabici aj nieco je?lebo tam cosi cervene vidim mala si dat foto aj s otvorenou

yamahafazer
18. dec 2011

@alex21 jej ta je peknucka 😵
@janie80 super urcite sa bude pacit 🙂

katulkaaaaaa
18. dec 2011

@adul67 ano malovala som stetcom 🙂

lamps
18. dec 2011

@vlada111 😀 no hočkavý kočiar je taký kočiar, ktorý sa dá hojdať, aby mohla rýchlo uspať bábiku 😀

bodka13
18. dec 2011

dobré ránko 🙂
...môžem poprosiť radu : našla som zabudnuté farby v tubách,kupované v Lídli -no majú jednu chybu sú viac ako rok po záruke ☹ vyhodiť či nebude im nič a môžeme ich použiť na zdobenie medovníčkov ? ...chutia normálka a na vzhľad sú tiež v poriadku 😀 ....ďakujéééém

dm1
18. dec 2011

@bodka13 ja som farby po zaruke vyhodila 😝. Ale zase si myslim ze tam je tolko ecok ze sa ani nema co pokazit na nich 🤐 . Skus to ochutnat a uvidis

bodka13
18. dec 2011

@dm1 koštuje celá rodina 😀 😀 😀 ...chutia sladko,normálne 🙂

mizulienka
18. dec 2011

tak konecne moja posledna 🙂

alenv
18. dec 2011

@mizulienka krásná kombinace barev🙂

mizulienka
18. dec 2011

@alenv dakujem to je iba taka jednoducha, volala mi kamoska v piatok, ci jej urobim pre manzela, tak som sa dala ukecat 🙂