Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vecernicci
19. dec 2011

@vera_vila já mám uloženou tuhle vánoční jako inspiraci, ta je kouzelná

vera_vila
19. dec 2011

@vecernicci No, to teda je... je fakt krásná

mia1111
19. dec 2011

@mariann2 - ďakujem, super, takto nejako som to myslela, tak aj urobím, že menší a väčší kvietok na seba, len neviem, či jeden do stredu, alebo viac, no musím premyslieť. A ďakujem za inšpiráciu 😉
@mizulienka - ešte som neskúšala, len teraz mi prišli vykrajovačky, tak sa z nich teším, vyskúšam až po vianociach 😉 . Teraz každý deň pečiem koláčiky na vianoce 😅 . A kukla som lusilkin web, dík za tip, mala si pravdu, má tam jednu tortu robenú s tou kvetinou 😉

vera_vila
19. dec 2011

@mia1111 také jsem o ní uvažovala, jsem si s tím ale nedokázala dortík představit... Ale vypadá to hodně dobře...

mariann2
19. dec 2011

@mia1111 ja som si narobila pre istotu viac kvietočkov a potom som ich ukladala na seba ako mi pasovalo 😉

mariann2
19. dec 2011

@mizulienka poslala som ti na fb žiadosť o priateľstvo

mizulienka
19. dec 2011

@mariann2 potvrdene 🙂

jajuuus
19. dec 2011

@katulkaaaaaa namakala si sa s PDT? prečo? je moc tvrdé, či??? 😕

lusil2005
19. dec 2011

@mia1111 ja som robila len na skusku kvietok na taku malu kvetinku: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=15646904...
ale tu je viac o nich: http://tortyodmamy.sk/kvietky-z-vystavy-v-dk-pr...

mia1111
19. dec 2011

@lusil2005 - jéééééj, ďakujem, supeeeer 😵

lussy23
19. dec 2011

@ikula2 nádherné auto @dajna11 krásnučká

pristela
19. dec 2011

holky kooonecne mam cas citat 🙂 uuuzasne torticky ste zas popiekli, idem opacitkovat nech mam dusu na mieste 🙂)) uz ste mni faakt chybali ! este ze vas mam zopar na fb a mozem páčitkovat tam 😀 jaj, vas tu citam az mi kolaciky zhoreli, krucis 🙄
pridavam len dve torticky , nebrala som objednavky na torticky , som nestihala, ale abstak z toho veru aj bol 😀

pristela
19. dec 2011

@dadka212 jee top sa mi pacilo, pre dievcatko ktore chce byt chlapec 😀 😀 😀 😀 😀 a kolko malo rokov ? ja som zenska , ktora chce byt chlap 😀 😀 😀 tí to maju v zivote lahsie 😝

njonja
19. dec 2011

@pristela nadheren je to auticko! ukladam pre mojho maleho🙂

katulkaaaaaa
20. dec 2011

@jajuuus nieje moc tvrde,pekne sa rozpracuje ale pre mna to bol obrovsky rozdiel oproti mmf kedze to je uplne mekke 🙂

mizulienka
20. dec 2011

moja posledna pred sviatkami 🙂

anjelikaperlita
20. dec 2011

Ahoj holky 😉 chválím vaše výtvory, pro inspiraci taky zasílám zajímavé tipy:

http://cs.publero.com/titul/bajecne-recepty

Přeji pěkné Vánoce 🙂

dada2007
20. dec 2011

baby..........pls. potrebujem radu...........máte nejakú osvedčenú smotanu do tej Mascarpone plnky??????????? dakujééééééééééééééééééém

mizulienka
20. dec 2011

@dada2007 ja robim z raja tej oranzovej alebo lidlackej smotany, ziadnu inu nepouzivam

dada2007
20. dec 2011

@mizulienka cmuk.............dík za rýchlu radu. Spisujem si vianočný nákup+nákup vecí na tortu a nechcem to pokašlať so zlým výberom smotany........dík moc!

pristela
20. dec 2011

@njonja kujem , ja robila tiez podla foto, ktoru mi dala zakaznicka 😉 len nebolo na nej meno kto ju robil tak nemozem ani podakovat za inspiraciu 😒

dadka212
20. dec 2011

@pristela to dievčatko má 9 rokov 😀

vera1132
20. dec 2011

@livia76 kolko sa dava na 3kg torty marcipanu?

dadka212
20. dec 2011

@jajuuus ja sa z PDT nenamakám 😉 dávam do mikrovlnky trocha otepliť a je to ok 🙂

dadka212
20. dec 2011

@vera1132 cca 700g aspoň mne tak vychádza...

daducha
20. dec 2011

Ahojte,
baby dakujem moc za vsetky komentariky, veeeelmi potesili 😵 .Neviem uz kto sa ma pytal na to pivo, tak malo necele 3 kg,len tam bola lahka jogurtova plnka,boli to 14 cm priemer korpusy,4x plnka, 5x korpus.Mala som sa vliezt do 3 kg, tak som sa vosla 😉 .
Ozaj, neposlali ste mi ziadne navrhy na tie vykrajovacky co by ste chceli, tak to môzeme prelozit na januar.Ak chcete niekto artistri tu 4 -sadu,to mam original,aj take 3 slzicky.Vsetko ostatne potrebujem v nakrese.

knedluska
20. dec 2011

Zdravím vás 🙂
Kochám se, jaké máte nádherné dortíky. Chtěla jsem se zeptat, jestli není některá z vás z Plzně nebo okolí? Sháním dortík pro malou k 1. narozeninám. 🙂

dm1
20. dec 2011

@daducha mne tie vykrajovacky ponahlali hlavne kvoli kostolikom a tie som si dala vyrobit. V januari by som potom este tie artistry urcite len to by mi nevyrobili v obchode kde predavaju original 😅

nygel1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vecernicci
20. dec 2011

@dm1 já jsem právě taky našla pána, který vyrábí vykrajovačky a prý mu stačí nákres a rozměry a prý mi udělá, co budu chtít 😉