Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lawli
26. dec 2011

@alenv ak môžem pomôžem..... 😵

pristela
26. dec 2011

@mariann2 jeejda krasne su obe, tie auticka nemaju chybu !! 😉

Tu je ta moja nočna 😅 Prikladam aj foto, ktore mi pani poslala , foto nieje podpisana tak neviem komu dakovat za inspiraciu 😉 no snazila som sa , aby ta moja nebola zas az taka kopia 😉

pristela
26. dec 2011

jaaj a foto ? 😀 😀 😀 😀

vecernicci
26. dec 2011

@pristela ty ji máš rozhodně hezčí, máš lepší barvičky 😉

pristela
26. dec 2011

@vecernicci jej, no to som rada, ta foto co mi poslali nieje moc moj štyl, tak som z toho mala aj obavu ☹ a nakoniec to ani neviem ohodnotit 😖 , ale pani uz bola pre nu , tak som rada

mizulienka
26. dec 2011

@pristela tvoja je omnoho krajsia hned som vedela, ze ktora je tvoja 😉
@mariann2 nadherne obidve 🙂 ja uz od dnes zacinam, ale buduci rok uz cez sviatky nic nevezmem.
@lawli nadherna torta a ta postavicka je super aj kelna 🙂

mizulienka
26. dec 2011

baby potrebujem surne poradit, robila som slahany nad parou super, ale zda sa mi malo sladky, co mam robit? mozem pridat praskoveho cukru trocha a premiesat?

katy1979
26. dec 2011

@mizulienka uz si tam dala aj maslo? lebo ak nie tak vyslahaj maslo s cukrom a pridaj krem. ale ak mas jemny praskovy tak prisyp

mizulienka
26. dec 2011

@katy1979 dakujem Kati, uz som trosku pridala, ale uz nebudem pokusat, je fajny taky aky je.

vera_vila
26. dec 2011

@mariann2 No, myslela jsem, že když mám nového pomocníka, tak se mi v něm piškot podaří, ale asi si s ním ještě moc nerozumím... Tak jsem ho prostě chtěla zkusit... Mramorák mi chutná, příště asi budu dělat jen ten... Tenhle dort je pro kamarádčiného tátu k narozeninám... Jsem si prostě dala nedosažitelný cíl... No, rýsuje se to zatím tak nějak dobře, ale uvidíme, až se to potáhne... Jestli se to bude trochu podobat...

lussy23
26. dec 2011

@mariann2 - krásne
@mamina1978 krásnučké torty
@anibas nádherná @pristela krása

lussy23
26. dec 2011

@adul67 krásnučká tortička
@livia76 krásne dielko
@mariann2 nádherné

lawli
26. dec 2011

@mizulienka ahoj , to nieje moja torta 😕 len som pomohla alenv aby viela tortičku mirinn2 😅

janulkamartinko
26. dec 2011

Ahojte šikovnice....
idem sa pytat niektora z vas robila fifi krhlicku a bola krasna no nepamatam si ktora ste to bola....ani neviem kde by som to nasla...alebo ak ma niektora z vas skusenosti ako urobit krhlicku? dakujem Vam 🙂

mamina1978
26. dec 2011
mamina1978
26. dec 2011

@vecernicci no tato je naozaj najkrajsia 🙂

vecernicci
26. dec 2011

@mamina1978 je krásná, tady je celá stránka, zkomolila jsem jméno @maca77 https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/marcipan...

mamina1978
26. dec 2011

@vecernicci neskomolila tu fifi chcela predsa @janulkamartinko

janulkamartinko
26. dec 2011

@mamina1978

@vecernicci Dakujem Vam ako si to nasla? mam par obrazkov ulozenych a prave som mace napisala snad mi pomoze 🙂 dakujem este raz 🙂

vecernicci
26. dec 2011

@janulkamartinko zadala jsem do vyhledávače tady na koníkovi krhlička a vyjela mi diskuze o 200 stran dozadu, kde byla i fotka 🙂

jajuuus
26. dec 2011

ahojte babulky, v prvom rade vám prajem krásne vianočné sviatky 😉 chcem sa opýtať... nemáte nejakú fakt dobrú a overenú čokoládovú plnku? takú, kde nejde ovocie? len čistá čokoládová? aby sa s ňou dobre robilo, aby nevytekala a tak... veď viete... 😉 ďakujem 😵

katulkaaaaaa
26. dec 2011

@jajuuus ahoj ja stale dookola pouzivam tuto cokoladovu vsetci chvalia,je velmi pevna🙂350gr cukor ,slahackova smotana 33% spolu uvarit ked zovrie odstavime,primiesame 100gr kakaa ,poriadne rozmiesat,pridame 150gr rozpustenej cery...vsetko nechame cca 12 hodin vmiesame 1,5- masla trosku rumu,hotovo,davam aj pod potahovku nerobi to problemy 🙂

katulkaaaaaa
26. dec 2011

a moja ,,vianocna" 😀 dnes si ju brali