Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

komisakpd
14. mar 2010

baby ja myslim tak ze vnutro je bud ovocne alebo taka hmota marcipanova ako ked si kupite nejaku marcioanovu tycinku v obchode poliatu cokolodaou,a lebo ked mate v dezerte marcipany..cize obsah by bol taky a vrh ta marcipanova uprava..ci?

anibas
14. mar 2010

komis - ja neviem o takej torte, keby bol originál marcipán, tak je to drahé, a keby falošný, tak to veľmi nechutí, torty sa len poťahujú marcipánom ... aspoň čo ja viem
možno niekto iný vie ..

alionuska
14. mar 2010

Stalida ta tvoja rit je na zozratie! Myslim tu tortu... 😀 😀 😀

llumka
14. mar 2010

dakujem vsetkym
anibas - hnede ruze su z coko a kremove su z ml.marcipanu,chcela som spravit biele a mliecne coko nepodaril sa mi islo do kosa 😠 😠 😠
vinka - ake rozdiely! 😉
petaba - vitaj u nas, mas pekne torty
stalida - ten zadok je uzasny
alionuska - ta svedobna je krasnaaa aj dino
cessy - super prsia,este som nerobila chccem vyskusat nemam komu zatial 😀
boldy - mile jednotky
dufam ze som niekoho nezabudla

petaba
14. mar 2010

Stalida veľmi sa ti vydarila 😉

petaba
14. mar 2010

llumka a Stalida ďakujem za pochvalu 🙂

llumka
14. mar 2010

chcela som napisat mila jednotka

vinka
14. mar 2010

Stalida ten komentár rozosmial aj mna.A tiež som kukla na nohy a zistila,že sme rovnaké. 😀 😀 😀

vinka
14. mar 2010

llumka no,že vy máte podstatne krajšie torty ako ja. 😀 😀 😀 Všetkým to ide len mne dáko nie. 😀 😀

vinka
14. mar 2010

llumka ved urob mužovi len tak ku káve.Aj ja som chcela skúsiť tak komu podarujem 9 ročnému synovi? 😕 To mi stačili jeho hlášky.Tak mužovi. 😀

cessy
14. mar 2010

stalida krasne torticky. na tych prsiach si pouzila bordovu gelovku????aj ja chceeeeem 😒 , len kde ju zohnať ☹

cessy
14. mar 2010

vinka ozaj ved ja som zabudla pochvalit tvoje prsia...... 😵 muz co na ne povedal??? 😕

vinka
14. mar 2010

Nič sa smial či som sa nudila. 😀 😀 Ale zjedol ju skoro sám. 😀 😀 A sa pýtal,že kde má pálené.Lebo som chcela dať do prsníka palenku mu ale nenašla som doma ako na potvoru kinder vajce. 😒 A včera muž našiel tri 😒

cessy
14. mar 2010

vinka davaju to aj do flasky od alpy, tam sa toho viac zmestí 😀 😀 😀

mukky
14. mar 2010

cessy tá torta pre dospelých je krásna 😵 ukázala som aj mm a sa pýta ze ci to je pre mamu 😀 ,som mu povedala ze predpokladám ze asi nie 😀 ,či? 😕 😅
a más niekde aj iné tvoje výtvory? 😵

stalida
14. mar 2010

......nooo,keby boli vacsie prsia zmesti sa tam aj dvojdecovka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
dakujem babky za pochvaly,cessy to nie je bordova gelovka, ale cervena a na zaver som ju pretrela-myslim uz hotovu tortu perletou sherry 🙂
inak henikav uz robila tu barbie a mysky v syre? nejako mi to uslo......
ja by som si potrebovala farbit hmoty,aby som mala pripravene na bud. tyzden, ale uz sa mi nechce-tuto cast z robenia torty nemam rada 😝

vinka
14. mar 2010

Hej viem ale to by už bolo vela. 😠 Pre mna nie pre neho. 😀 Nedostal ani v kinderku nieto ešte v alpovej flaške. 😀 😀 No ale pôjdem v lete robiť kámoške také cici a tam už dám aj kinderko s hruškovicou. 😀 😀

cessy
14. mar 2010

mukky to bolo pre uja co mal v sobotu 50, nie pre mamu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mukky ine vytvory mam ale nieje to nic moc, pockaj dam link 😉

cessy
14. mar 2010

http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/7258/images

a tam mam zopar, myslim ze ale 2-3 strany, ani neviem, pozri 😉

cessy
14. mar 2010

stalida heni by mala myslim ze dnes robit tu tortu s mysami, ani neviem 😕

a ta podprsenka vyzera uplne ako bordova, budem sa musiet pozriet po tych perletach....ja mam neaku bordovu praskovu, ale neviem ci je to ono,mozes hodit link???? 😕

vinka kamoske sprav pipika, nie prsia 😀 😀 😀

mukky
14. mar 2010

cessy tie všetky torty si robila??že nič moc..ved su krásne,ani v cukrárni som také nikdy nevidela...nádhera 😵 😵
robievaš ich ked malý spí?aj ich papáš? 😀

cessy
14. mar 2010

mukky su nic moc v porovnani s tymi co tu dievcata, hlavne alionuska 😎 pridavaju 😕

ano presne tak peciem po nociach ked maly spinka, lebo inak sa neda.. 😉 a ci ich papam??ved by som bola jak sud 😀 vacsinou ich peciem ked ideme niekomu na oslavu.......co som jedla bola leda tak co som piekla malemu na oslavu 😉

stalida
14. mar 2010

cessy, tvoje torty su ozaj velmi pekne,tak sa nepodcenuj!
tu je link na tu perlet:
http://www.sugarart.sk/pudrova-sgf-sherry-perle...
...inak existuje aj cervena perlet? tu som nejako nezaregistrovala...
vinka, tiez si myslim, ze pipik by bol pre kamosku lepsi 🙂 Sice ja, kebyze ho niekto odo mna chce neviem ci by som ho urobila-moj 9 rocny syn mal uz straaasne vela otazok pri prsiach a ako by som vysvetlovala toto, tak to neviem 🙂

cessy
14. mar 2010

http://www.peceniehrou.sk/index.php?main_page=p...

ja mam toto, tak to nebude to iste ☹ , najblizsie si objedna tuto tvoju, vyskusam 😉

stalida 😀 😀 😀 😀 😀 😀 budes piect ked maly zaspi 😀 😀 😀 😀 😀

stalida
14. mar 2010

ale ten tvoj lesk nevyzera zle, ako ukaze na cervenej?
no problem s pecenim nie je, ale s uskladnenim, on si z chladnicky vybera veci hocikedy sam,no tam pipika by som mu nejako vysvetlila, no ale ako takeho velkeho 😀 😀 😀 😀

mukky
14. mar 2010

cessy nepodcenuj sa,si sikovná 😵 😵
neskor nakuknem aj iné vytvory dievcat..

ja som videla jednu nadhernu tortu v albume jednej maminy ale neviem to tu mozem dat jej link s fotom?tie torty robieva jedná pani a je krasna..ale asi nie je marcipanova,uz neviem..

cessy
14. mar 2010

stalida 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
neviem ako ukaze na cervenej neskusala som, ale pouzila som ho uz raz na torte pre babke na 80, tam sa mi to pacilo ale davala som to na mliecny marcipan. ty potahujes len s MMF?? 😕

cessy
14. mar 2010

mukky mozes sem dat kludne link, davame si tu linky na vseliake torticky a od hocikoho 😉 a dakujem

mukky
14. mar 2010

krásme,vsak?ako živé...a ze su skvelé a chutné

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

stalida
14. mar 2010

cessy,a ktora to je fotka pre babku????
Ja potahujem s RDI a Pastou Dama Top- s tymi sa mi robi najlepsie. Mne sa s MMF nerobi az tak dobre.Na par veci a v zaciatkoch,ked som zacinala som pouzivala vsak len MMF. Ty s cim potahujes torty?
Mukky pekne su tie torty, ta s morskymi prisrkami a rybkami sa mi velmi paci 🙂