Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
zuba
10. jan 2012
@mizulienka no ak sa ti ozve na objednavku daj vedieť
mamina1978
10. jan 2012
@jakelina nadherny kvietok x-) x-) x-)
njonja
10. jan 2012
@daducha aha, takze drotiky su ten tajny recept🙂 Tak ich idem spravit znova🙂 dakujem!!!
lucula73
10. jan 2012
dievčatá prosím vás,neviete mi poradiť,ako by sa dal spraviť tento remeň ...myslím to červené na okraji čierneho 😃

@mizulienka videla som,že si reišila čoko krém..ja som akurát dnes robila už tretí raz od Vianoc volá sa varená čokoládová plnka a písala tu o nej vtedy dadka212,inak veľmi sa podobá na šľahaný nad parou,takmer na nerozoznanie,ak by si chcela vyskúšať......je fakt vynikajúci 😉 a jednoduchší....
http://www.tortyodmamy.sk/varena-cokoladova-plnka
namiesto hery maslo a čokoládu z Lidla som použila 😉

@bianca ahoj,možem ťa poprosiť aj ja o pridanie na fb?ďakujem.....moje meno je Lucia Briatková 🙂
katy1979
11. jan 2012
@lucula73 ja by som to urobila normalne z hmoty.
mizulienka
11. jan 2012
@njonja na toto som este natrafila, tak mozno vyuzijes nieco 🙂
http://www.bezlepkovetorty.blogspot.com/
vecernicci
11. jan 2012
@eliska22 je t doost vysoký, tak to chce tužší krém, po mně chtěli máslovo pudinkový, myslím, že byl čokoládový 😉
@adul67 krásná kabelka, jen ji vzí a jít 😃
daria77
11. jan 2012
@anibas, @eliska22 , @vecernicci ďakujem za rady ,díky moc 😉
dm1
11. jan 2012
@lucula73 ja by som to urobila tiez z hmoty normalne pas ciernej a k tomu po bokoch hadikov z cervenej a cele jemne roztlacit aby sa ta cervena s tym spojila
dadka212
11. jan 2012
ahojte kočky, mali sme problém s počítačom, tak som dlhšie nebola, idem pokukať vaše tortičky 🙂 a tu sú moje od nového roka...
jakelina
11. jan 2012
@dadka212 krása 😉
lucula73
11. jan 2012
@katy1979
@dm1 ďakujem kočky,skúsim teda tak,lebo asi by som to nenamalovala na tú čiernu hmotu.....a ešte sú tam také vrubky na tom remeni... 🙂
inak ten foťák,ma stojí už teraz dva týždne nespavosti,som zvedavá čo z toho bude,nikdy viac :-p
lucula73
11. jan 2012
@bianca kde sa pridáva žiadosť? =-) či len do toho riadku "Napíšte niečo"?? 😃 😃
dadka212
11. jan 2012
@eliska22 krásne sa ti podarila tá šmoulinka 🙂 ja som mala predlohu na papieri to som si vystrihla najprv normálne celú postavičku, obrezala korpus, potom som ti to rozstrihala podla farieb, prikladala na potiahnutú tortu a tak som robila vlasy a všetko čo nie je modré a samozrejme kontúry 😉
dadka212
11. jan 2012
@jakelina ďakujem 🙂
vera_vila
11. jan 2012
@lucula73 vpravo nahoře je tlačítko Požádejte o členství.
vera_vila
11. jan 2012
@bianca Ahoj, taky jsem poslala žádost 🙂
alenv
11. jan 2012
holky prosím vás,když děláte mramorový korpus dáváte moučkový nebo krupicový cukr.. já dávám, vždyc moučku, ale došla mi ]-( a do obchodu se dostanu až večer. A když potřebuju aby byl trošku vyšší a dám místo 4 pět vajec dáváte stejné množství ostatních ingredienců jako když děláte ze 4 vajec?
dadka212
11. jan 2012
@alenv ja robím len z práškového cukru...kryštálový som skúšala raz a nenarástlo mi cesto, neviem či to bolo tým, ale skúšať to už nebudem...
a ak robím z 5 vajec prerátam suroviny na 5 vajec 😉
lucula73
11. jan 2012
@vera_vila no neviem či som slepá,ale ja keď kliknem na ten odkaz čo sem dala @bianca,tak tak nič také nemám.....
baby čo je tam napísané po slovensky??? =-) 😃
ďakujem
pristela
11. jan 2012
@alenv mozes dat aj krystal , ale oooooooooooooovela dlhsie musis miesat az pokial sa ti uplne neroztopi a napeni ti vajicko ako pri praskovom , aaaaaale 😃 ak nemas praskovy zober mlyncek na mak a zomel ho , budes mat praskovy 😉
ja pridavam o jedno vajko len ak mam tie male S vajka, inak nie, ak hej pridam aj vsetkeho o tolko viac
alenv
11. jan 2012
@pristela no tak přepočítávat to nebudu 😃 😃 😃 😃 vyberu radši velká vajíčka😃 já mám domácí, takže se tam někdy najdou pořádný kusy 😃
jakelina
11. jan 2012
@lucula73 jak máš členy, tak je rozklikni, zobrazit všechny a tam je poslat žádost
zuzkat1
11. jan 2012
@kamilecka 🙂 no kedze mam zatial len jedno dieta a ziadne ine v rodine nie je (aspon take nie s ktorym by sme udrziavali kontakt ) tak zas ja tie meniny zvladam🙂 ved teda je to len 2x za rok aj s nimi🙂
monika76
11. jan 2012
pridávam moje 1. drotikovanie 🙂 ja som taký samouk a pečiem len od minulého roka 🙂
vecernicci
11. jan 2012
@dadka212 krásný dortíky, z to lego ninja go by tě moje děti milovaly 😃 😃 😃
@monika76 super, krásný kytičky 😉
mamina1978
11. jan 2012
Pomocka pre dievcata do coko sutaze,snad trosku pomoze 😉

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=i_e4hIeQV-g...
lucula73
11. jan 2012
@vecernicci ahoj,prosím ťa,ten recept čo si tu minule dala na roládu...dak by sa spraviť aj čokoládový?neskúšala si?potrebujem čokoláodvú roládu,teda korpus a nemám osvedčený recept 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli