Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
jakelina
30. jan 2012
@anibas tady ten v Kauflandu mají.
jakelina
30. jan 2012
@anibas asi je pro náš Čechy moc dobrý, tak ho vozí jenom na Slovensko 😃 😃 😃 Kurník, my tu máme velké kulové :-p
mia1111
30. jan 2012
@pristela - ešte stále hľadáš tie čipkované košíčky?
lussy23
30. jan 2012
@ajka82 nádherná tortička @vecernicci perefektná @desmodka nádherné tortičky. Strašne sa mi páči ten panáčik s vláskami pri tej futbalovej torte @isabella_fly krásnučká tortička @jakelina krásna tortička @katmi veľmi peknučká tortička @miruska76 Krásna a Všetko naj prajem. @handulak krásna trotička @henikav krásne tortičky @monika76 nádherná
anibas
30. jan 2012
@jakelina ešte mi moja povedz či máte: tarhoňu resp.slov. ryžu, šalát tresku, bryndzu .... tieto veci si vozí moja teta zo Slovenska domov do Prahy :-N :-N
daducha
30. jan 2012
@anibas to je môj oblubeny link, maju uzasne torty 😃 😃 😃
reruna
30. jan 2012
@anibas to taky nemáme a v kauflandu se podívám, ale nejezdíme tam často...
katmi
30. jan 2012
@bodka13 napisala som to hned v prvom komentari.. treba dat dvojitu davku.. vsetkeho 2x, cize 75x2 cukrikov, 120x2 cukru a aj oleja tym padom nie 1,5CL ale 3CL chapeme sa? 😉
katmi
30. jan 2012
@lussy23 dakujem,ale ja s tortami len zacinam,tak sa snazim ako viem 🙂
bodka13
30. jan 2012
@katmi no už teraz ano 😉 🙂 ...prepáč,asi som nečítala poriadne |-|
bzucinka2
30. jan 2012
baby tie torty nema nikto ulozene s vlacikom alebo autobusom??? 😞
marci2305
30. jan 2012
@vecernicci Tak toto je dokonale precízne urobené..Šikovné ručičky.. 😉 😉
vera_vila
30. jan 2012
@zuzkat1 Nevím jak na Slovensku, ale v ČR jsou akorát takové ty práškové v pytlíku a jedině v drogeriích Teta, v jiné drogerii jsem je neviděla
zuzkat1
30. jan 2012
@vera_vila ja som este zo ziadnou nerobila ale chcem kupit taku praskovu... neviem preco mam pocit ze s tym to bude jednoduchsie... no proste musim skusit🙂
dm1
30. jan 2012
baby T-Fornax z dubnice bude robit stretko cukrarske v TN na vystavisku predbezne 20.3 da este vediet kedy je mozne sa prihlasovat x-)
vera_vila
30. jan 2012
@zuzkat1 Jestli jednodušší to nevím, ale taky jsem s těmito barvami začínala 🙂 Ale časem jsem si už nevystačila jen s těmi základními barvami a tím, že jsou málo syté (např. jsem s nimi nikdy nedosáhla krásnou sytou modrou), černá se vůbec nedělá a taky jsem ji potřebovala... Jediné, které používám z těchto radši než gelové jsou citronově žlutá a malinově červená (spíš hodně tmavá růžová)...
katmi
30. jan 2012
@bodka13 v pohode 😉
yamahafazer
30. jan 2012
@bzucinka2 ja mam len tieto
lusil2005
30. jan 2012
Ach spolubojovnicky moje, ani vam nejdem hovorit co sa mi dnes stalo... Najprv to musim predychat. Ale poviem vam - najhorsi tortovy den aky som dnes zazila...
Tu je jedna dnesna. Sugarveil krajka mi preschla a rozsypala sa, tak som musela carovat a za necele dve hodiny zbuchat dalsiu... (ma schnut 3-8 hodin :-N ) Nakoniec z toho nieco bolo.
lusil2005
30. jan 2012
@anibas haaadaj cim som farbila tie mmf perly okolo spodku? :-N a teta v lekarni ze "SUPER NAPAD, AJ SESTRA PECIE, MUSIM JEJ POVEDAT!" 😃
yamahafazer
30. jan 2012
@lusil2005 nadherna je x-)
lusil2005
30. jan 2012
@yamahafazer dakujem x-)
mizulienka
30. jan 2012
@lusil2005 krasna je, ako sa ti nakoniec podarilo urobit ju za taky kratky cas?
lusil2005
30. jan 2012
@mizulienka nechala som ju schnut asi meter od radiatoru, a potom som ju odtial skrabkala asi aj chlpami na usach 😃
lifinka
30. jan 2012
holky, čím to, pekla jsem srdce, korpus karamelový a po upečení 45min, jsem formu vytáhla a korpus se propadl???
dm1
30. jan 2012
@lusil2005 si ju mala dat do truby otvorenej mne tak uschla za hodinu tiez extra fofry :-p
dm1
30. jan 2012
@lifinka ked sa prepadol tak este nebol dobre upeceny. trebalo nechat dlhsie
dm1
30. jan 2012
@lusil2005 ja som prvu farbila tiez gencialkou ale potom uz dalsie nie. ma to velmi kratku dobu pouzitia a do dalsej torty uz je to po zaruke a stoji viac ako gelovky :-p
mima1311
30. jan 2012
@lusil2005 genciankou ? prosim ta ako robite tie perlicky , este mi povedz ze ich sulate , ved su ako by ich jedna mater mala ...uplne rovnake =-)

Začni písať odpoveď...

Odošli