Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
31. jan 2012

@vecernicci super a kam??? Jestli to není tajné

vecernicci
31. jan 2012

@jakelina do jedný firmy, co vyrábí elektrosoučástky do tlakoměrů, proatě něco jako kolbenka, ale je tam pohoda, kámoška tam taky dělá, nejsou tam žádný normy, hlavní je kvalita 🙂

jakelina
31. jan 2012

@vecernicci no tak to je skvělé, hlavně ať jsou kluci zdraví a tobě se tam líbí 😉

mizulienka
31. jan 2012

@lamps Andrejka teraz ktory myslis? ten co davala lucula73? 😉

@vecernicci jej tak to drzim palce 😉

dada2007
31. jan 2012

@pristela akože pohosteníčko? ked prídeš na kafíčko?

vecernicci
31. jan 2012

@jakelina @mizulienka zatím jsem z toho na nervy 😀 je to na mě moc rychlý, ještě jsem to nestihla zpracovat 😀 😀 a kluci jsou v pohodě, bydlíme s tchýní a babička je funkční, takže nepotřebuju ošetřování, to je docela výhoda 😉

jakelina
31. jan 2012

@vecernicci tak to je výhoda, já jsem taková starší matka, je mi už 41 a moji rodiče už nežijí a tchýně má 70let. Ta je ráda, že se postará sama o sebe. Já vůbec nevím jak to budu mít s prací, každou nemoc dětí bych musela být doma a začínat nejdřív v 7 hodin ráno. Dřív není školka, no bude to zajímave 😖 😝

lucula73
31. jan 2012

@mizulienka však skús ho niekedy urobiť,podľa mňa je výborný ten čokoládový ....a hlavne sa mi ešte nezrazil,ako fal.parížsky 😉
chystám sa ho tiež z bielej čokiny urobiť 🙂
inak tortička odovzdaná,kamoške sa veľmi páčila,a keď som jej povedala sumu,tak ona že len tak málo? 😕 ,no už mi bolo blbé potom pýtať viac,ale tak budem múdrejšia nabudúce 😀

mariann2
31. jan 2012

@iwulka23 ja som robila trasený, mandarínkový a dala som tam aj kiwi

pristela
31. jan 2012

@dada2007 Dadka ja som nenáročná, skromná 😀 mne stačia aj odrezky na koštovku z mrazáku 😀 😀 😀 😀 😀 jaaj prdel si robím, nieže ma vezmes vážne!!! 😅

lussy23
31. jan 2012

@vinka krásna tortička
@larah krásny vankúšik

lussy23
31. jan 2012

@yamahafazer nádherné torty. Tá fľaša je modelovaná? 😲

dada2007
31. jan 2012

@pristela odrezky z mrazáku 😀 😀 😀 aby som ťa nebola zobrať zo štvrtku na piatok na aute a nepomáhala si mi dokončovať moju prvúúúúúúúúúúúúúúúúú zakazkúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú..........uaaa.........bojíííííííííííím

mizulienka
31. jan 2012

@lucula73 urcite ho vyskusam, dakujem za tip 😉
ale ty si taka skromna, ze si si nepytala viac, budes vediet nabuduce 😉

lussy23
31. jan 2012

@dadka212 prerkásne torty. Ako drží krk toho vtáka?
@lucula73 krásna

vera_vila
31. jan 2012

@vecernicci Tak to velká gratulace, ať ti ten první den v práci dobře dopadne...

lussy23
31. jan 2012

@viera6 prekrásne tortičky
@macicka84 krásnučká
@adka_praha nádhera

lussy23
31. jan 2012

@lusil2005 krásna

cutce
31. jan 2012

@abriela dekuju 🙂

reruna
31. jan 2012

@vecernicci přeju hodně štěstí v práci, to je docela rychlovka, asi jsi nečekala, že se ozvou tak rychle, ale na druhou stranu, aspoň jsi našla rychle práci, doufám, že občas ještě něco upečeš a podělíš se s náma o rady🙂

vecernicci
31. jan 2012

@jakelina no já mám v tomhle výhodu, manža je hasič, takže chodí do práce h´jednou za tři dny na 24, takže dva dny bude mít službu on a ten jeden vypraví staršího do školy babička, Víťa teda od první třídy jezdí do školy autobusem sám, je poměrně samostatný 😉 a prťavce vždycky odveze ten, kdo bude doma 😀 , takže mám o starost míň
@vera_vila díky, bolí mě žaludek od nervů, snad to bude zítra v pohodě 😉, ale asi budu muset omezit dortíky, čtyři , pět týdně už nezvládnu ☹
@renuna popravdě jsem se modlila, aby se neozvali 😀 už jsem si zvykla doma a nikam se mi nechce

reruna
31. jan 2012

@vecernicci ale jednou by ses stejně musela do práce vrátit, nebo ses chtěla živit dortama a být doma?

pristela
31. jan 2012

@dada2007 zvladnes, neboj, si sikofffne defče !!!! ale ak by si mala fakt zle kludne štartuj 😀 😀 😀

dada2007
31. jan 2012

@pristela díkes micka 😵 😵 😵

vera_vila
31. jan 2012

@vecernicci To zvládneš... Buď ráda, že máš práci... Tady u nás by na ni čekala sakra dlouho...

vecernicci
31. jan 2012

@reruna to by byl ideální stav, ale ta byrokracie 😠

anibas
31. jan 2012

@vecernicci určite choď a vyskúšaj - nemáš čo stratiť, aby si neľutovala, že si nevzala prácu a mohla si 😉 😉 😉 😉

peroli
31. jan 2012

@daducha ta křivá je úúúžasná!!! 😵

peroli
31. jan 2012

moje dnešní.. další až v dubnu 😀

lamps
31. jan 2012

@mizulienka áno Lucka ten. Ja som ním plnila svoju prvú tortičku - našla som ho v starej kuchárskej knižke a je super 😅