Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

cessy
23. mar 2010

heni nestacim sledovat, zase si robis vianoce?? 😉

cessy
23. mar 2010

a ten vypichovac plechovy papucka to idem aj pozriet, lebo si to ani predstavit neviem 😅

henikav1
23. mar 2010

tu je obrazok

alionuska
23. mar 2010

Heni ty sa maaaas...tolko novych veciciek... a je aj na trhu taky silikon,presne na toto..vola sa to siligum a su to dve zlozky,tie zmiesas dokopy,obalis do toho nieco-co chces...a za chvilu to stuhne a topom mas uz formicku..ale toho je este menej ako si ty vravela...pockajte pohladam to a hodim sem... 😀

cessy
23. mar 2010

jej no toto su mi veci...tak toto som tiez zatialeste nevidela 😅

henikav1
23. mar 2010

a nie je to ani drahe, tieto plechove su za par centov, tak vyskusam a uvidim papucka je za 1.80€
a robim si vianoce z toho co som predala torticky, ved to predsa nejako musim minut, nie?? 😀 😀 😀

cessy
23. mar 2010

fiha a to je ake drahe... 😒

henikav1
23. mar 2010

alinoska, tak toto je strasne drahe, teraz sa mi v porovnani ta z korona plus zda byt lacna, tam mas kilo okolo 30 eur

cessy
23. mar 2010

heni aj to objednas???

anibas
23. mar 2010

heni: lístok a motýľa plechového mám aj ja, pekné a tiež čakám objednávku 😀 😀 😀 😀 , regalice hnedú a červenú, a hladítko a drôtiky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

henikav1
23. mar 2010

ano cessy, dohodim to do tej objednavky, len aby som nezabudla, uz minule som to pozerala
Inac co myslite o tych farbach, podla vas, nechyba mi tam nejaka?? snazila som sa vybrat take, aby som s nimi vedela pekne tienovat, ale len co odoslem, hned si spomeniem na nieco co som zabudla ☹

cessy
23. mar 2010

heni veru neviem, jaich mam ale 3 a pouzila som ich raz 😒

alionuska
23. mar 2010

Henika,ale tie plechove papucky co si si objednala su na vyrobu medovnikovych papuciek..to neni take malinke ....moja mama nam to robila ked sme boli este malinky,vzdy na šibacku robila medovnikove papucky a naplnila sladkostami pre sibacov... a ma ich dodnes,tie formy... moj ocino jej ich vyrobil...myslim,ze je to to iste! Lebo je to presne taketo..a ta papucka ked sa poskladala mala asi15-20cm... 🙂

alionuska
23. mar 2010

...neboli ta,m aj rozmery alebo navod,na co sluzia???? 😕

henikav1
23. mar 2010

aha, dakujem alionuska ze si mi to napisala, idem to preskumat

henikav1
23. mar 2010

takze velkost tam nie je udana, ale poinformujem sa

nikanika28
23. mar 2010

ahojte..som tu uz hadam aj par dni nebola 😅 😀 😀 . Ale teda sledujem vas, len akosi nestiham..Klarka mala vracacky, potom horucky...a teraz prve dva zuby vonku 😵
No chcela som sa spytat.....rozmyslam, ze spravim krstniatku torticku Tom a Jerry....ale...no..nemam na to farby, do piatku mi asi nedorazia 😝 ..nemate niekto ten link na miesanie farieb? A ciernu asi nevyrobim, ze?

petaba
23. mar 2010

nika super tak malá bude trošku pokojnejšia terat 🙂
ja keď si objednávam z peceniehrou.sk tak mám objednávku doma max do 2 dní... aspoň zatiaľ mi vždy tak došiel kuriér 🙂 a čierna sa dá urobiť z tabletiek čierneho uhlia

henikav1
23. mar 2010

nika, ak objednas teraz hned a este aj zavolas a povies ze je to surne, tak vo stvrtok mas farby doma, ale ak chces miesat kuk sem http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/miesanie-f...

petaba
23. mar 2010

namiešanie farieb 🙂

petaba
23. mar 2010

hmm je to blbo vidieť skúsim to zväčšiť 🙂

henikav1
23. mar 2010

petaba, ja tie farby vidim, ale som nepochopila co s cim, aby vzniklo co?

petaba
23. mar 2010

hmmm je to lepšie?

petaba
23. mar 2010

tam je to pod tým napísané... nie je to vidieť :( ak chcete poposielam vám to na maily... kto chce tak píšte 🙂

henikav1
23. mar 2010

aha, tak preto som nepochopila, citat to neviem iba farby vidim

petaba
23. mar 2010
cessy
23. mar 2010

nika v pohode to budes mat do piatku doma........z pecenia hrou
sugar art.....tam to trvaaaaaaaaaaaa 😠

lenka.pav
23. mar 2010

mam skusenosti ako cessy - sugarart - straaaasne dlha cakacia doba a aj tak nikdy nemal vsetko, co som objednala..... 😠

dm1
23. mar 2010

ja Vas zatial len citam lebo s pecenim este len zacinam a zbieram info. chystam sa na prvu potahovanu v aprily tak dufam ze sa podari

ja som z dubnice a www.peceniehrou.sk je priamo tu obchod a vzdy ked tam pridem neviem co skor si mam kupit tolko tam toho maju pekneho 😵