Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

79zuzana
3. feb 2012

@zdenallicka odpadavam z toho hava... nadherny je.. toto by som nezvladla nikdy 😅

@katulkaaaaaa uzasne nadherne torty, naozaj hlboka poklona... krasne su 🙂

@daducha peknucka zahradka 🙂

@timonko necudujem sa, ved torticka je nadherna 🙂

mia1111
3. feb 2012

@dajna11 - no písala mi, že asi končí... kukni 😉

dajna11
3. feb 2012

@mia1111 škoda,už je tých predajcov asi velmi vela.

79zuzana
3. feb 2012

@vejinka ahoj, no neviem, co sa ti tam stalo. Ja robim bezlepkovu stale len s bezlepkovou mukou. S pudingom som este nepiekla 😒
@lifinka ale podarila sa ti aj tak 🙂 Ja tiez nemam velmi v laske mmf 🙂
@yamahafazer ake krasne torticky. Ten stol s kartami je super, nieco podobne by som chcela aj pre mojho najdrahsieho🙂
@mia114 krasnucke torticky. Aj mna caka gitara o mesiac, ale poziadavka je ze musi byt elektricka 🙂

zuzana124
3. feb 2012

@artepf ja nerobím s mliečnym ale z cukríkov MMF 🙂 bradavky som ešte nerobila, ja by som ich len kakaom prifarbila alebo hnedou gelovkou, ale neviem ako sa chová mliečny marcipán

mia1111
3. feb 2012

@dajna11 - škoda, lebo ceny mala super, len málo sortimentu, od začiatku vlastne to isté, nič nové... 😒 Ale bola vždy zlatá 🙂

dajna11
3. feb 2012

@mia1111 neviem,nikdy som nič nekupovala,na Fb som aj sledovala ale málo toho mala,to už ked niečo potrebujem a nemala to,tak som všetko aj ked o niečo drahšie kupovala spolu u jedneho....a ceny teraz má tie isté čo na e-shope?ked robí výpredaj?nevieš?

lussy23
3. feb 2012

@mia114 nádherné tortičky a ten zajačik je roztomilý
@yamahafazer prekrásne
@lifinka nádherná tortička

adka_praha
3. feb 2012

ahojte...
stiham len likovat obrazky... 😖 nadherne veci 😵
ja som akurat odovzdala toto... 🙂

lussy23
3. feb 2012

@daducha - krásnučké dielko
@katulkaaaaaa krásne torty
@timonko jej nádherný výtvor

zuzana124
3. feb 2012
lussy23
3. feb 2012

@adka_praha nádhera

mia1111
3. feb 2012

@dajna11 - neviem nič viac, len to čo som vám tu okopírovala, to mi napísala do mailu. Cenu dohodne asi mailom, treba jej napísať, čo chceš a za koľko by to asi bolo. Si myslím 😉

mia1111
3. feb 2012

@adka_praha - Aďka, tortička je krááááááááááááááááááááááááááááásna 😵 😵 😵 😵

zuzana124
3. feb 2012

baby krásne tortičky ste popridávali @zdenallicka wauuu ten vlčiak sa ti podaril je krásny 🙂 @daducha pekná záhradka

adka_praha
3. feb 2012

@lussy23 dakujem 😵

baby neviem, ci mam len ja taku smolu na recepty na cokokorpus, ale vzdy ich mam take tuhe a tak sa radi lamu pri krajani a prenasani... 😖 aj vam to pri nich robi?

ivigirl
3. feb 2012

@adka_praha to je luxusníííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😵 😵 😵
jak si toho méďu udělala takhle hrubého?

79zuzana
3. feb 2012

@adka_praha nadherna torticka...urcite boli vyteseni ked ju dostali 🙂

vejinka
3. feb 2012

@79zuzana ja zasa stale s pudingom..ale vzdy si povim ze tentokrat sa to podari 4 recepty rozne a na prd...co uz snaha bola

adka_praha
3. feb 2012

@ivigirl ako myslis hrubeho? 🙂 nechapem 😅

@79zuzana no povedala teta, ze ak ich neotravim, budem mat dalsiu zakazku 😀

vejinka
3. feb 2012

@79zuzana ale dnes som volala nasrata mame ze ked bude chciet tortu ..teda ja robim len pre moje deti ale chcem aby aj ona mohla jest tak ze mi da kilecko jej muky a to bduem mat tak na rok a bude to lepsie..tak povedala ok ..uz nebudem z pudingom robievat posledna bola tato nepodarena

ivigirl
3. feb 2012

@adka_praha no takového jako originál, nitkovatýho, není prosttě hladký méda

79zuzana
3. feb 2012

@vejinka ti verim, natrapis sa s tym a nakoniec vysledok nie je taky ako by si chcela... na nervy

adka_praha
3. feb 2012

@ivigirl jaaaaaj, kosticou som ho "rozrylovala" 😀

timonko
3. feb 2012

@79zuzana dakujem, som rada ze sa pacila, lebo som sa s nou napiplala...a ta detska roadost v ockach je na nezaplatenie 🙂

timonko
3. feb 2012

@lussy23 Dakujem 🙂 ...snazila som sa

vejinka
3. feb 2012

@79zuzana no co uz nezblazznim sa..a keby si videla jak to potom vyzera v zaludku...takze sa netrapim kedze je to len pre nas 😀

jakelina
3. feb 2012

@adka_praha ten je krásný, takový podobný budu dělat 😉

mrka2
3. feb 2012

ahojte, pridavam svoju a idem 😔 😔 😔 popozeram zajtra 🙂

lucula73
3. feb 2012

@mia1111 hm...,tak aspoň dala vedieť,škoda,lebo fakt mala najlacnejšiu tú hmotu 😒 asi som zobrala posledné vedro,lebo ešte chcela kamoška a už nemala 😠