Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
vecernicci
15. feb 2012
@mariann2 teď by to mělo jít, já to předtím blbě zkopčila http://www.dortisimo.cz/eshop/39--silikonove-fo... http://www.dortisimo.cz/eshop/39--silikonove-fo... můžeš si tam zadat nahoře vpravo přepočet na éčka
mariann2
15. feb 2012
@vecernicci je to cca cena ako u nás 😉
jakelina
15. feb 2012
@vecernicci kojím, ale jenom ve dne, malý naštěstí spí celou noc asi od 8 měsíců.
vecernicci
15. feb 2012
@jakelina prcek taky spal, od půl roku skoro celou noc, budil se na kojení jen jednou, ale v tom roce si asi myslel, že jsem dudák 😃 ale žádný chudák nebyl, na půl roce měl 9,5 kila a to byl až do 7 měsíců jen kojený, i když je fakt, že když se narodil, tak měl 4,6 kila 😉 náš drobek
lussy23
15. feb 2012
@b.janka krásne tortičky
katuskad
15. feb 2012
@eliska22
@adka_praha
@katulkaaaaaa
@kakajka dakujem krásne za reakcie x-)
anibas
15. feb 2012
@abriela max. 2 farby + neutrálna biela resp. čierna 😉 😉
dajna11
15. feb 2012
a zasa mufty,pre maškrtné detské jazyky 😃 😃
katuskad
15. feb 2012
@vecernicci dakujem x-)
@simasa dakujem x-)
katmi
15. feb 2012
@lussy23 dakujem 🙂
1katuska73
15. feb 2012
ahojte babenky potrebuje poradit do parizskeho kremu s maslom treba dat aj stuzovac?dakujem.
anibas
15. feb 2012
@lusil2005 krásna a aké hrany máš 😕 😕 😕 😕 😕 😕
1katuska73
15. feb 2012
@stankapk mne sa na pudingu neurobi kôrka ked na uvareny pudig dam potvinovu foliu na tesno,uplne na puging a necham vychladnut.
mizulienka
15. feb 2012
@1katuska73 aj ja tak robim, alebo posypem krystalovym cukrom.
fodorka
15. feb 2012
dakujem vam za rady.....🙂 pridavam foto mojej dnesnej prace.zajtra ma syn v skolke karneval a kedze je v lienkovej triede tak som chcela detickam urobit radost a trosicku sa aj prezentovat 😃
b.janka
15. feb 2012
žienky krásne torty ste porobili... a všetkým ďakujem za like
@lussy23 ďakujem veľmi krásne
@lusil2005 ja tiež kojím... ale keď mi je zle dám si paralen... a ak bolí hrdlo tak aj bioparox... je to atb... ale nič iné mi dr. ani nepredpisuje... ešte niekedy penicilinové atb
abriela
15. feb 2012
@1katuska73 naco? Ja robim parizsky krem bez masla a bez stuzovaca v pohode 5 dni vydrzi.
abriela
15. feb 2012
@anibas dakujem. Tvoje torticky su krasne, cize moja kombinacia budeako radis len dvojfarebna 😉
pristela
15. feb 2012
@mizulienka ako, co kde? 😃 teda kolko toho krystaloveho? to som nepocula a znie to dobre 😎

Inak ja som tiez chora a teda des uz druhy tyzden,som zvedava ci zvladnem na vikend torty 😞 bo minule som mala normal kolabs 😞 najhorsie za sa nemozem dostat k dr ]-(

babenky moje sladke, tá moja ženska, uz finišujeeeee :-N snad dnes bude hotova cela, len ci stíha vytvrdnut =-) inak vcera som sa piplala dlhoooo s jednou pošahanou rukou a dnes som tu druhu urobila za 5minut =-) nechápem =-)
@fodorka deturence budu mat radost 😉
@jakelina zlatinko , si mi sympatická ako vlastná sestra , ktorú som nikdy nemala-čiže som tvoja rodina aj ja , nie?, v apríly budem mať narodky, poprosím si teda 3 poschodovu tortu, este niesom rozhodnuta ktoru ale uz par vyhliadnutych mam 😃 😃 😃 😃
pristela
15. feb 2012
@dm1 Niku si matne pamatam odtialto, na Fb ju tusin mam , takze jej torticky výdavam 😃 a staale si pamatam jednu uuuuzasnu poschodovu s kvetmi , ktora bola naadhernaaaa. Inak ja netusim kam mam v TN ist =-) a ked bude taketo pocasie tak na cestu autom to moc nevidím 😞 porazí ma 😞
mizulienka
15. feb 2012
@pristela dovari sa mi puding a normalne na to posypem krystaovym cukrom a korka sa mi neurobi 😉
mizulienka
15. feb 2012
baby cimby ste urobili lavu na sopke?
alenv
15. feb 2012
@mizulienka asi piping gel obarvený 😉
lamps
15. feb 2012
@mizulienka piping gelom, len by som ho zafarbila tak "lávovo" 😃
daducha
15. feb 2012
@lusil2005 tá je nádhernáááááá .Prosim ta ake si mala priemery korpusov? Vrchny si aj smerom dole zrezavala? Dakujeeem a skore uzdravenie x-)
jitta
16. feb 2012
Holky, tak přidávám svůj druhý pokus růžičky a kittyny, všem moc děkuju za rady, časem se snad zlepším, i když peču jen sem tam pro děti, jinak pro porovnání první kittyna je na str. 2316 😃
mizulienka
16. feb 2012
dakujem dievcence, myslite, ze tu sopku mam urobit z puncoviny aleo z hmoty? torta nebude velka a bude tam aj dino aj jazierko, asi iba z hmoty, ci?? 😉
mates22
16. feb 2012
Ahoj holky, potřebovala bych, jestli některá nemáte nějakou inspiraci na dort se žabkama, jednu velkou žábu nechci, spíš si představuju kulatej dort a nahoře pár žabiček 🙂, díky
reruna
16. feb 2012
@jitta no vidíš, jak se zlepšuješ🙂
lukika
16. feb 2012
@lusil2005 aj ked si chorá na torte to nevidno je krásna tú 18tku si si vyrezala dala na drôtik a nechala uschnúť a potom dala do torty?

Začni písať odpoveď...

Odošli