Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
17. feb 2012

@miciatko přesně, taky si říkám a že jdu se najest 😀 😀 trocha drobečků jí musí stačit, určitě už snědla kilo odřezků a pořád by jedla 😀 😀

miciatko
17. feb 2012

@jakelina ale zasa vies ako to je, zajtra sa chysta do TN a cim vacsia zataz tym lepsie sedi auto na ceste 🙂 😀 😀 😀

pristela
17. feb 2012

@janulkamartinko ten kubko a matko su bombaaa 😀
@miciatko PCHHHH !! 😝

pristela
17. feb 2012

@jakelina
@miciatko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 heeej, ja som TU !!!!

abriela
17. feb 2012

@zuzkat1 Zuzi, z potvoriek mozno ano, ale nie z potahovanych tort 😀

miciatko
17. feb 2012

inak baby , synator o 12 mi volal ze ci som mu nachystala tu valentinku a ja ze aku sak az na zajtra a on ze si to rozmyslel a potrebuje ju na 3 aby som mu doniesla ku autobusu , no co by mama pre synacika neurobila a s krpcom v patach som urobila toto

jakelina
17. feb 2012

@pristela pořádně pojez, ať se udržíš na cestě. 😀 😀

jakelina
17. feb 2012

@janulkamartinko krásné dortíky, ty postavičky jak živé a prsa máš krásné, kéž bych já měla takové (myslím ty svoje) 😀 😀

pristela
17. feb 2012

@jakelina jaaj , mas ty stastie, ze byvas dtak dalakoooo 😝 😝 😀 😀

@miciatko páááni, teba si adoptujem!!!!!

miciatko
17. feb 2012

juj baby idem ja tu karnevalovu potiahnut nech to mam zkrku

jakelina
17. feb 2012

@miciatko to je krásné srdíčko 😉

vecernicci
17. feb 2012

@jakelina no jen se směj, takovou budu dělat zítra pro tu patnáctku 😀

jakelina
17. feb 2012

@vecernicci 😀 😀 a co pak ve třiceti??? To už penzion pro seniory nebo co??? 😀 😀 Nevím kam spěchají 😒 To budeš muset kluky někam uklidit, aby se nedivili, co to děláš za zvláštní tvar 😝 😀 😝 dortu

jakelina
17. feb 2012

@pristela ty jsi si šla obalovat řízky nebo co???To není možné ženská, jak ty dlouho jíš 😝 😀 😀 😀

miciatko
17. feb 2012

@jakelina nielen kluky ale @vecernicci i manzela nekam zasit treba bo ked bude vidiet ako to tam hladis a obchytkavas 😀 😀 😀 😀 😀 , alebo pre opacny ucinok treba postavit hned vedla seba 🙂 🙂

ale ja uz musim dnes sklapnut

vecernicci
17. feb 2012

@jakelina neboj oni moc dobře vědí o co go 😀 😀 já budu dělat jen gentlemana, budu se inspirovat od @simasa, velkýho klacka jsem odmítla dělat pro takovou holčinu, tohohle když tak mamina může z dortu stopit 😀 😀 😀 😝

jakelina
17. feb 2012

@miciatko aby neměl pak komplex z velikosti. 😀 😀

@vecernicci to se bude potahovat co, to není jako kulatý dort 😀 😀 😀

jakelina
17. feb 2012

😀 😀 @vecernicci a manžel by pak porovnával velikost

pristela
17. feb 2012

@jakelina 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jaj, žena, ludia to tu citaju a pak ma nikto neberie vážne !! Ked som robila kurzy /u vas v cechach 😝 / tam nás @lusil2005 predstavovala: ja som Lusil a toto je Pristela ju vôbec neberte vážne 😅 chudatka ženy a pak vyšla cela moja dvojdnova prednáška navnivoč 😝 😀 😀
Uz som dojedla, ted lezim v postielke, pod zadkom mam vyhrevnu podložku 😀 😝 😝 😝 vydrž už to bude! ak ma umyvacka predbehne mas smolu a budes musiet cakat do vecera 😝

jakelina
17. feb 2012

@pristela tak zadek si hřeješ, ale abys s ním pohla a vložila fotky to ne 😀 😀

miciatko
17. feb 2012

@pristela ked budes zadkom krutit pri davani fotiek sem tak sa ti tiez zohreje, ver mi mam vyskusane 😀 😀 😀 😀

jakelina
17. feb 2012

@miciatko 😀 😀

miciatko
17. feb 2012

@pristela @lusil 2005 tak vy ste stare kamosky, @pristela vidis aky potencial vtebe @lusil videla 😀 😀 😀 😀 😀

pristela
17. feb 2012

ach , akoby vam nestacili fotky inych holiek !! 🙄
tod , mala 6,5 kg 😕 dole šlahacka+visne, stred slahacka/biela čoko+maliny , hore šlahacka +zkaramelizovane čoko salko/toto je ina historka s tym salko 😀 / a nieje dokoncena, este mali byt poschodia previazane suhami + jedna biela mašla - 40 mala tiez stáť a mala byt velká , mašle neboli ani riadne stuhnute 😠 tož hold prisla mooc skoro ☹ este jej vravim, ze snad jej vydrzi do zajtra na oslavu a ona ze snad sa nepokazi bude v chladnicke 😀 😀 a ja jej, nejde o to, ale ze su tam slahacky ktore pri tej vahe klesaju 😝

jakelina
17. feb 2012

@miciatko já už jsem raději potichu 😝 nebo mě z koníka vyhodí 😝 . Jdeme s manželem na večeři, tak mizím. 😀 😀

jakelina
17. feb 2012

@pristela krásně se ti vydařil.

miciatko
17. feb 2012

@pristela krasny je

miciatko
17. feb 2012

@jakelina jee to je super, tak pekny vecer vam prajem

pristela
17. feb 2012

inak holky ja vam tak zavidim "obycajne" objednavky , ja peciem velmi malo, mam malo skusenosti ☹ odkedy som urobila prvu krivu ide to so mnou dolu vodou, same krive mi chodia ☹ zajtra robim dalsiu krivu-pomoooooc

miciatko
17. feb 2012

@pristela a tiez slahackovu??