Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
jakelina
20. feb 2012
@anibas ta postavička na dortu je fakt povedená, jak živá 😃 😃 😃 😃
pristela
20. feb 2012
@vecernicci a aku sutaz to tu spominate? ci by som aj ja nieco do nej nevyhrabala =-) aj ja si prosim konecne nieco vyhraaaať 😞 😞 😞 stacila by mi aj cena utechy 😃
jakelina
20. feb 2012
@pristela já ti pošlu lízátko, ať ti to není líto. 😃 😃 😃
vlada111
20. feb 2012
@abriela to je v poho, mne sa vydarila vždy, len je dosť mäkká a tak musím do nej nasúkať viacej cukru ako je v návode.
pristela
20. feb 2012
@jakelina nee, to od teba nemozem chciet aj tu trojposchodacku aj lííízanku :-p 😃 😃 😃
vlada111
20. feb 2012
@misa1982 nie pomaranč.
vlada111
20. feb 2012
@jakelina bolo to super. My sme s manželom takto cestovali, kým sme neboli rodičia. Kúpime si letenku a potom ideme na vlastnú päsť po krajine. Malú sme nechali u mojich rodičov, zvládla to super. Báli sme sa ju brať do takej divočiny 😃
vlada111
20. feb 2012
@anibas tak ty nie si len super tortárka, ale aj super mamina pre každú srandu 😉
anibas
20. feb 2012
@jakelina tiež som si ju vyrobila 😃 😃 😃 😃

@pristela http://www.aldoska.estranky.cz/clanky/souteze/j...
vecernicci
20. feb 2012
@pristela tady jsem našla jednu soutěž o nejkrásnější růžičkový dort 😉 a ne že to vyhraješ místo mě a @anibas 😃 😃 😃 😃 http://www.aldoska.estranky.cz/clanky/souteze/j...
alenv
20. feb 2012
@pristela a kolik jsi dala té kysané smetany? Děkuju moc už si ukládám
lifinka
20. feb 2012
ahojky všem , prosííím máte některá uložené dorty pro sourozence? Z jedné strany pro jednoho a z druhé pro druhého nebo půlkami rozdělené? Díky všem 😉
lifinka
20. feb 2012
@anibas teedaaaaa to je dortisko!Přijedem na ochutnávku 😃 božský nápad a co na to tvůj muž😃
jakelina
20. feb 2012
@vlada111 opsala jsem si ten recept a jenom se chci ujistit, nedává se tam kypřící prášek?? Já takové těsto neznám jenom z bílků, tak se raději ptám, abych z toho neměla placku.
dada2007
20. feb 2012
baby.......ako nafarbím telovú farbu? bábätko? torta prsia? wiltonka marhulová?
pristela
20. feb 2012
@vecernicci 😃 😃 😃 😃 😃 😃 a s cim by som to asi tak vyhrala ?? 😃 😃 😃 😃 som zaciatocnik mam dokopy štyri torty 😃 kujem za link idem mrk

@alenv jeden téglik, neviem kolko to je 200-250 ? netusim, prosto jednu kelínkovu smotanu
alenv
20. feb 2012
@pristela super! Díky díky
vlada111
20. feb 2012
@jakelina tak ho radšej daj, toto je origoš recept.
abriela
20. feb 2012
@dada2007 telova farba je rozpustenim mixu farebnych mashmallakov. 😉
@pristela Zaciatocnicka???? 😃 😃 😃 😃
dada2007
20. feb 2012
@abriela mica, ja robím zo smartflexu :-|
jakelina
20. feb 2012
@vlada111 myslíš, že mám dát, ale možná ty bílky udělají to nadýchané těsto i bez něj. Já zkusím pro nás bez a to sníme, když se nepovede nevadí. Jenom těch ořechů je tam dost a jsou teď drahé jak hrom. :-p :-p :-p
abriela
20. feb 2012
@dada2007 no zacni pouzivat MMF 😃 😃 😃 , alebo presnejsie coko MMF 😃 . Vraj je chutovo lepsie aj ked to nieje moj nazor - s MMF sa vraj horsie pracuje.
dada2007
20. feb 2012
@abriela tak na toto sa nahovoriť nedám........ 😃 😃 😃
anibas
20. feb 2012
@lifinka ešte nikto živý nevidel -bývame na konci sveta 😃 😃 😃
lifinka
20. feb 2012
@anibas 😃 no tak jestli aspoň u vás funguje odhrnovač, tak je to ještě dobrý 🙂 , já před 2roky stavěla rodinku sněhuláků a odležela jsem to pak :-| takže si dej čajík se slivkou.
jakelina
20. feb 2012
@vecernicci jak jsi se domluvila v té cukrárně??
jakelina
20. feb 2012
@lifinka a co malý?? Je mu líp???
vecernicci
20. feb 2012
@pristela to zase nebuď přehnaně skromná 😃 😃 😃
@dada2007 na to mám wiltonku ivory
@jakelina ořechů je málo, naši každý rok prodávají a letos za ně dostávají 140 korun, taková cena tady nikdy nebyla, taťka se baví po večerech louskáním 😃
pristela
20. feb 2012
@dada2007 cicus ruzova + zlta je telova
vecernicci
20. feb 2012
@jakelina zatím nijak, doma mě od toho zrazují, ale já tam zajedu na kukačku, jen teď jak má malej neštovice, tak se nikam nedostanu, nemám hlídání, babča a děda jsou se starším na horách 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli