Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

givana
24. feb 2012

@yamahafazer moc vam dekuji.

vecernicci
24. feb 2012

@alenv ono to vypadá jako bílý, když vedle toho nepoložíš něco sněhobílýho, já to takhle dělám od začátku, tak mrkni na můj fcb a můžeš zkouknout, jak to vypadá 😉
@miciatko já nakupuju vykrajovačky tady, je to i kousek od nás, takže nemám problém si vybrat osobně a pán říkal, že když budu chtít nějakou atypickou, stačí dát nákres a rozměry a udělá mi ji 😉 http://www.ceske-formicky.cz/?enLANGUAGE_SEPARA...

njonja
24. feb 2012

@mariann2 ved je krasne!!

njonja
24. feb 2012

@lawli fantasticka je! ten napad z desiatkou z tehal je uzasny? Si to spajala bielkovou polevou?

njonja
24. feb 2012

@mia114 krasna je ta Mininka! tu podlozku si vystrihujes z kartonu? ci ju dostat tak kupit? osm videla zatial len tie tenke....

mia114
24. feb 2012

@lifinka dakujem, robila som len tie dve torticky vcera, ta minnie je uz y davnejsia to som dala sem len kvoli tej podlozke , a pismenka su normalne y vykrajovatka vykrojene.

mizulienka
24. feb 2012

baby uz sa vam stao, ze ste upiekli 1kg vacsiu tortu ako ste mali?? som sa vobec netrafila do vahy, mala mat 5 a ma necelych 6....pytali by ste tych 50?

mia114
24. feb 2012

@dada2007 tie kvety som si robila asi 30minut predtym ako som ich dala na tortu, nechala som ich cvilku aby trosku dostali tvar.

dada2007
24. feb 2012

@mizulienka aaaaaasi by som pýtala tolko čo má skutočnú hodnotu-možno by som niečo zlavila.......asi.......

mia114
24. feb 2012

@njonja ta podloyka je robena z kartonu, dala som dva hrubsie kartony na seba aby to bolo hrubsie a na rom je este potahovka to biele, a dokola lepiaca farebna paska, mne sa to takto strasne paci.

alenv
24. feb 2012

@vecernicci já nemám FB☹ no právě já to pořád měřím s moučkovým cukrem 😀

vlada111
24. feb 2012

@mizulienka ja som robila o niečo menšiu ako plech a dávala som dve mascarpone, dve 100g čoko a tri šľahačky a jeden stužovač.

zdenallicka
24. feb 2012

@jakelina Prosím tě, nedávno jsi tady někomu komentovala kytky a říkala jsi, že je to úplně ja (a název té kytky) a pak jsi k tomu hodila odkaz.. POtřebovala bych ho znova..🙂 Díky moc!!! 🙂

vlada111
24. feb 2012

@mizulienka Luci určite nie. Vypýtaj si za 6kg a uvidíš ako sa zachovajú. Nebuďte kočky také poplašené 😠

mizulienka
24. feb 2012

@zdenallicka to bolo na tie moje kucerave ruze, ale to meno...fuu nespomeniem si

zdenallicka
24. feb 2012

@mizulienka Myslela jsem si to, ale taky si nevzpomenu...🙂

zdenallicka
24. feb 2012

@mizulienka A kdy jsi ten dort pekla? Podle data bych to mohla najít..🙂

mizulienka
24. feb 2012

@zdenallicka v piatok 3.2. som asi pridavala fotky

mizulienka
24. feb 2012

@mizulienka meno tejkvetiny sa zacinalo na G tusim

mizulienka
24. feb 2012

@zdenallicka mam to, vola sa to glokcinia, skus poguglit

zdenallicka
24. feb 2012

@mizulienka Ty jsi úžasná!!! 🙂 Děkuju!!

jakelina
24. feb 2012

@zdenallicka než jsem dočetla, tak už máš odpověď. 😀 😉

stankapk
24. feb 2012
mariann2
24. feb 2012

@mizulienka mne sa to pár krát stalo, tak som im povedala, že je torta o kilo ťažšia a ak chceli trebárs okolo takej a takej váhy, dohodla som sa s nimi, že nech mi zaplatia polovicu tej váhy navyše, ale ak sme sa dohodli, že chcú tortu do nejakej ceny, tak som to nechala tak a bola to moja škoda 😉

zdenallicka
24. feb 2012

@stankapk Od kdy josu ty americké týdny?

reruna
24. feb 2012

@zdenallicka od pondělka

stankapk
24. feb 2012

@zdenallicka tak tak, od pondelka 🙂

zdenallicka
24. feb 2012

@reruna A ony jdou i u nás?

jakelina
24. feb 2012

Můj dnešní, váha přes pět kilo. Na přání jednoduchý. Blesk tam zase dělá odlesky, je rovný.