Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
dm1
25. feb 2012
@mima1311 ja mam tieto http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/am0023-pe... ale kupovala som ich v anglicku a vysli ma este drahsie :-x . Kedysi tu stali viac veru. Uricte by som sla radsej do silikonovych ako plastovych tie stoja menej ale zase nie az o tolko v porovnani s touto a perlicky su s nou krajsie
peroli
25. feb 2012
a ještě jedna "várka" 😉
peroli
25. feb 2012
@vlada111 skvělý.. mám radost x-)

@dm1 myslíš že fakt nedají? a co třeba zajet do Rakouska?

@mima1311 upřímně? já bych je taky nezvládla.. maximálně bych se mohla inspirovat barevnou kombinací 😃 😃 ale ty kde jsou jen puntíky bych možná zvládla 😃 😃 😃
lawli
25. feb 2012
Tak my už máme po oslave a radosť z tortičky bola preveľkáááá x-) x-) x-) x-) prikladam par fotiek 😉
mima1311
25. feb 2012
@peroli Ale coby , si len myslis , viem ze mas naviac 😮) ja by som sa aj pokusila , len ten vysledok by bol zaujimavy , ked ja mam take pekne a zive predstavy , potom som sklamana ked vidim svoju realitu 😃 😃 😃 ale co , vsak si myslim ze to bude lepsie a lepsie , no nie ? mozno pri takej stej 😃 😃 😃
mima1311
25. feb 2012
@dm1 no idem si to prestudovat , dakujem
dajna11
25. feb 2012
@vlada111 milená 😃
lencza
25. feb 2012
hezký večer přeji

tak se jdu pochlubit mým posledním dílkem, podle vašich dortů je to amatéřina, ale já jsem celkem spokojená.......je to dort pro mě a mého syna k svátku, uvnitř je pribináčková náplň, která je opravdu luxusní, s borůvkami.......už jsem ji dala do dortu, který jsem dělala pro menší slezinu, co jsme měli s bývalými spolužačkami v pátek, k ní jsem dala mraženou lesní směs a holky se mohly užrat, takže pro mě momentálně nejoblíbenější náplň
tu fialovou jsem barvila genciánou a vyšla z ní krásná barva
mizulienka
25. feb 2012
dievcence moje stit dokonceny, len mi nejde stiahnut fotky z fotaku, neviem preco, stale pise, ze sa kontektuje a nic =-)
ale muz hned tortu skritizoval, tu nema byt zuzena, toto nema byt 3D a toto nema byt tak, tak snad im bude aspon chutit, ked uz sa im nebude pacit :-|
zuba
25. feb 2012
Pre drobca k meninam - zbožňuje drakov
mariann2
25. feb 2012
posledná tohtotýždňová, inšpirovaná časopisom Torty..., som mŕtva, idem spať :-p
dm1
25. feb 2012
@peroli no ale to by som presne musela vediet kde ho maju a aj som hladala na nete ale nic 😞 . viem ze vela bab zhana ten cierny stojan na nozicke co je na mojej srdcovke - cierno-bielej torticke a bez uspechu.
mizulienka
25. feb 2012
@mariann2 prekrasna 😉
njonja
25. feb 2012
Pridavam moju vilovsku, co mi narobila tolko vrasok, lebo mi vlhla potahovka🙂
peroli
25. feb 2012
@njonja náááádhera x-) x-)
peroli
25. feb 2012
mizulienka
25. feb 2012
tak tu je ta moja nepodarena posledna...a utekam do postele, dobru noc 😉
fotila som to iba teraz, tak je taka cudna farba, v skutocnosti su sytejsie.
peroli
25. feb 2012
jéééé, tenhle je na té fotce s tím hráškovým dortíkem.. 🙂

http://www.ebay.com/itm/Rare-Medium-Chic-Fun-Wh...
mizulienka
25. feb 2012
@njonja je krasna 😉 ako to nakoniec dopadlo? potahovka vydrzala?
mrka2
25. feb 2012
@eliska22 wow, perfektna!!!
mrka2
25. feb 2012
@njonja ta je rozkosna! a ake krasne farby tam mas. hlavne ta tyrkysova je paradna... aka to je farba,ak sa smiem spytat? 🙂
pristela
25. feb 2012
@mizulienka jeeemine ten chlapik je bombovýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý !! 😃 😃 😃 😃 😃 tda aj torticka ale on! mojho srdca sampion!
mizulienka
25. feb 2012
@pristela hihi dakujem, legionar to je, teda mal by byt 😃 😃 😃 poslem ti ho??
dm1
25. feb 2012
@peroli tak ten s tou stuhou je super! len tam nevidim priemer. Teda ale palky su to dost :-p . Jeden taky krasny by som brala x-)
pristela
25. feb 2012
@mizulienka bozsky je , musela som sa nan znova mrknut 😃 😃 😃 😃 jasne, sem s nim !!
mizulienka
25. feb 2012
@pristela najlepsi ma nos, rimsky...taku velku slivku 😃 😃 😃
rogerka
25. feb 2012
ahojte, momentalne nestiham pozerat ani len obrazky, ale hodim vam sem svoju vcerajsiu a idem kuk tie vase krasne 🙂
njonja
25. feb 2012
@mrka2 moja, no ja ani moc neviem, aka to je, lebo sa mi taka podarila namiesat🙂 zelena, zlta, modra a som tak skusala, kym som ju dostala..
njonja
25. feb 2012
@mizulienka Anoooo.-))) ale drzala som ju v chladnicke az do konca, kym ju nedali oslavenkyni na stol🙂 ale rada by som vedela, preco sa tak topila...

Začni písať odpoveď...

Odošli