Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mizulienka
26. feb 2012

@pristela odfotila som ti fesaka aj za denneho svetla

janula.h
26. feb 2012

@njonja jedno veľké WAW mám sa čo učiť 😉

njonja
26. feb 2012

@janula.h dakujem🙂 ja mam este na mile daleko od kociek, co su na tomto fore. Je to moja len 8 mmf torta, takze tiez len zacinam🙂

njonja
26. feb 2012

@mizulienka dokonale!

eliska22
26. feb 2012

@mizulienka wow tak ako si sa toho štítu bála a výsledok dokonalý 😵 😵 😵

mizulienka
26. feb 2012

dakujem vam dievcata za vsetky lajky a komentare, vlemi ste ma potesili 😉

janulkamartinko
26. feb 2012

Babenky prosim vas nerobila ste niektora tortu ktora vypada ko stol a na nom kava,cigarety,salka? pani chcela 3d kavu velvet ale asi by to nebolo pekne a bola by mala,pri tom chcela krabicku cigariet...ja predstavu mam len by som trosku chcela pozmenit jej napad poslanim obrazka....

eliska22
26. feb 2012

@yamahafazer @mrka2 ďakujem dievčatá 😉

mates22
26. feb 2012

@janulkamartinko no na mě teda příliš růžové, ale něco takové? http://janak.eblog.cz/wp-content/uploads/eblog....

anibas
26. feb 2012

@mizulienka krásna 😵 😵 😵 😵

anibas
26. feb 2012

ďakujééém všetkým,
žienky vy ste toho popísali 😅 😅 😅 tortičky olajkované - prajem krásnu nedeľu - idem variť obedík

livia76
26. feb 2012

..moja dnešná zábavka 😉

katulkaaaaaa
26. feb 2012

tak stvrta na objednavku a jedna obyc pudingova s jahodami pre nas 🙂

katulkaaaaaa
26. feb 2012

@katy1979 kati nadherna kytica,toto tak vediet...

peroli
26. feb 2012

@dm1 píšou průměr 10´´ ale já ty americký míry (a zkratky na ně) neznám.. přemýšlím co by ty dvě ´´ mohli znamenat a nic mě nenapadá 😕 😅

lencza
26. feb 2012

@peroli to bude 10 palců

peroli
26. feb 2012

@dm1 ha, tak už vím... je to palec, ten má 2,54 cm takže ten podnos má cca 25 cm 😉 🙂

peroli
26. feb 2012

@lencza zlatá wikipedie 😵 😉 taky mi to vyplivla 😀 😀

dm1
26. feb 2012

@peroli uz som to tiez vecer goooglila 😀 a preratavala palce. tie co su 10 a viac palcov su uz sakra drahe free shipping na ebay okolo 50-60 eur 😝 . To si asi necham radsej zajst chut 🤐 . fAle som normalne rozmyslala mam znameho stolara zeby mi to urobil z dreva nalakoval a zeby som pod tortu davala vzdy karton aleob podlozku obalenu presne na rozmer alebo papier na pecenie a potiahnutu preniesla na ten stojan. vyslo by to par supov a bol by super stabilny

lifinka
26. feb 2012

@hejdita gratulka k miminku, hodně zdavíčka a síly 😵

zlatat
26. feb 2012

kočeny, ďakujem vám všetkým za "like" - moc ma to potešilo, nestíham čítať, strašne veľa píšete 😀 ... mohli by ste trošku pribrzdiť 😀 😀
Takže len som klikala na fotočky

adka_praha
26. feb 2012

@yamahafazer dakujem, to som si pozicala od daduchy... 😵
@lussy23 dakujem 😵
@hejdita gratulujem k miminku... 😵
ech babyyyyy ja normalne na tento dalsi tyzden nic nemaaaaaam... 😖

lusil2005
26. feb 2012

@yamahafazer ja som teraz robila z normalneho chlebu. viac mi to chuti ked je tam normlany chlieb, a aj nedavam vtedy tolko vrstiev, lebo on je taky nadychanejsi a vlacnejsi ako toastovy. ale robila som ho mensie to pivo lebo chceli do troch kil. vysoke bolo cca 22-23 cm aj s penou, a priemer fakt netusim 😀 mozno 15-17 cm. malo 3,2 kg

louisviffon
26. feb 2012

žienky o mesiac idem malej upiecť tortičku poťah z MMF, len potrebujem sýtu leskú červenú a čiernu farbu .. .kde by som zohnala také farbivo? 🙂

adka_praha
26. feb 2012

@louisviffon mmf tak nezafarbis... 😖 bud kupovanu, alebo si objednaj odrazu uz zafarbene hmoty... 😉

adka_praha
26. feb 2012

@lusil2005 kolko beries za slane torty??? tie su asi nakladnejsie ako klasicke, ci??? 😕

louisviffon
26. feb 2012

@adka_praha naozaj? 😒 a kde by som si niečo také mohla objednať? alebo čím mám radšej potiahnuť? 🙂

awooojky
26. feb 2012

Ahojte dievčatá viem že je to taka trosku otázka.. Ale ste tu niektoré veriace? možem plnit a zdobit tortu v nedelu? nikdy som sa s takou otázkou nestretla vzdy som vsetko stihla v nedelu.. ale vcera sa mi strasne kazila plnka neviem co to bolo do pol noci som sa s tym bavila nakoniec som to vzdala... a teraz neviem ci dnes robit plnku nanovo a plnit.. alebo radsej to nechat na zajtra...len neviem ci to zajtra budem stihat pri malom.. preto tu dilemu riesim

adka_praha
26. feb 2012

@louisviffon to budes musiet pockat na ostatne s tymi uz farebnymi kupovanymi... inak su rozne eshopy... tu mas toto a pokukaj 😉 http://www.google.sk/#hl=sk&gs_nf=1&cp=9&gs_id=...

vecernicci
26. feb 2012

krásné dortíky jste popřidávaly, nestíhám všechny jmenovat a tady jsou moje tenhle týden poslední, teda ještě mám napečený korpus pro nás, kluci chtějí taky dortík, ne jen pro cizí 😀