Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lussy23
3. mar 2012

@79zuzana perfektná
@adul67 krásne srdiečko
@lifinka krásny kvet
@yamahafazer krásna...
@adka_praha krásnučká tortička aj tá postavička (o ktorej som si veľm i dlho myslela, že je to syr 🙂 až potom som zistila, že je to špongia)

lussy23
3. mar 2012

@larah krásny kvietok
@mariann2 krásne

yamahafazer
3. mar 2012

ani vas dneska poriadne nestiham len som teraz precitala tuto poslednu stranu a dakujem vsetkym za paci sa mi 🙂
@dm1 a neni to cokotransfer na tej harmonike tie 3 ornamenty?mne to tak vypada niaky vzor

bzucinka2
3. mar 2012

@lussy23 dakujem 🙂

@dm1 to nie len malovat na povrchu a potom nejako spongiou tak urobit tie smuhy?
@adka_praha betarisko 😉

bzucinka2
3. mar 2012

@lamps cernicovy 🙂 alebo z ciernych ribezli 😉

dm1
3. mar 2012

@yamahafazer ale to je prava harmonika "ziva" nie torta baby 😀 . Tak tam asi nie je cokotransfer 😀

dm1
3. mar 2012

@adka_praha veru som sa aj ja pobavila 😀

dada2007
3. mar 2012

micky, mám tu od štvrtku sesterku z Prahy, takže vás nestíham.....dnes som odovzdala svoju druhú zákazku a celkovo siedmu poťahovanú 😉

79zuzana
3. mar 2012

@zlatat no neviem... moje torty su stale take lahucke 🙂 je v nej nadstavovany korpus z 12 vajicok, a plnka 1 liter slahacky, 500 g mascarpone a biela cokolada, malinovy dzem a cerstve jahody 🙂. Ale zase torty vobec nepolievam, kedze ten korpus je uplne jemny nadychany 🙂

79zuzana
3. mar 2012

dievcata, dakujem za vsetky lajky 🙂 tu je moja dnesna stvrta krstinova (30cm) a cupcakes k nej 🙂 Stale neviem malej zrazit teplotky 😒 ale uz len jedna zostava

vlada111
3. mar 2012
vlada111
3. mar 2012

@lamps ja by som dala klasika ríbezľový, lebo torta bude veľmi sladká.

vlada111
3. mar 2012

@dm1 urb len perleťové, netráp sa s fľakmi, ako to nevypálilo zle 😉

maca_p
3. mar 2012

@adka_praha no vidis, nemala si mu nadavat 😀 😀 a to kvoli mne...
uz sa tesim, kym moji dosiahnu ten level. zatial i vystcia s bobom a vl0a0cikom thom54asom32366++ a s klavesnicou.....2

adka_praha
3. mar 2012

@maca_p 😀 😀 😀 😀 vobec som mu nekrivdila... 😀 😀 😀

yamahafazer
3. mar 2012

@dm1 a ja som myslela,ze je to torta 😀 sa mi zdala taka dokonala 😀 ,ale mne to pripomenulo uplne cokotransfer 😀 tak ja by som ztoho spravila na cokoladu

dm1
3. mar 2012

@yamahafazer 😀 no uvidime ako to spravim na tenucko hmotu vyvalkam a nieco do toho otlacim. musim pokukat este foto na nete z blizka ako to vyzera

gabka75
3. mar 2012
lusil2005
3. mar 2012

ahojte devy sikovne! pridavam moje dve dnesne, a ficim spat. uz 36 hodin som na nohach, a mam za sebou cestu cez cele Slovensko a spät 😒 Zajtra potesim oko novymi prirastkami!

ellise
3. mar 2012

holky potřebuji poradit, objevila jsem tady pribináčkový krém, ze dvou šlehaček, na jak velký dorta kolikrát proříznutý bude toto množství stačit?

reruna
3. mar 2012

@lusil2005 ten košík je úplně úžasný! nádherné květy!

všem děkuji za liky 🙂

lifinka
3. mar 2012

hotovo 😝 zítra mamince k narozeninám 😉

lifinka
3. mar 2012

@lusil2005 ahojky, manžel se mě ptá, kdo ti hlídá děti, prý máš nádherné dorty, ale nechápe, jak to stíháš.-) Já od rána jeden dort🙂)))a děcka hlídal on 😀

reruna
3. mar 2012

@lifinka přesně to mě taky zajímá @lusil2005 kluci mi za tyhle dva dny málem zbořili barák 😝

zdenallicka
3. mar 2012

Holky, potřebuju radu.. jak byste udělaly tuto barvu???

lussy23
3. mar 2012

@dada2007 nádherná
@79zuzana nádherné torty a dcérke skoré uzdravenie prajem
@gabka75 nádherná tiež
@lusil2005 prekrásne ako vždy
@lifinka krásne srdce

macicka84
3. mar 2012

Zdravim zase po case, vytvorila jsem prvni svatebni dorticek pro nase hosty jako pozornost podniku 😅 ...

pipka
3. mar 2012

ajojte babulky, nestiham vas ani citat jak vy pisete 😅 😀 ale lajkujem poctivo 😉
tak pridavam svoju dnesnu zebrovanu na zajtrajsiu oslavu pre mojho milovaneho brata 😵 narodil sa 29.2. tak preto tie dve cisla ..akoze skutocny a fiktívny vek 😅 😀 😀 😀

79zuzana
3. mar 2012

@lussy23 dakujem, ty si taka mila, stale kazdemu napises nieco pekne 🙂 🙂 🙂 Dufam, ze to budu len zubky, uz spinka dve hodinky, tak snad sa nam nezopakuje vcerajsia noc 😖

jakelina
3. mar 2012

@79zuzana malé přejeme klidnou noc. 😉