Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mia114
9. mar 2012

@lamps kraasna torta, moc pekne kvetinky 😵 😵
@timonko moc peknaaa torticka 😵
@mariann2 uuzastna torticka 😵

reruna
9. mar 2012

@vecernicci to jsi dávala ten dlouhý obdélník žilkovací? vypadá to dobře!
@anibas super auto
@mia114 krásná kytka!
@lamps opravdu moc pěkný, něžný dortík!

reruna
9. mar 2012

Holky tak neznáte nikdo tu Debbie Brown? Váhám, jestli koupit tu její knížku ....

anibas
9. mar 2012

@mia114 prekrásna - som si ju uložila, taká jemná, a tulipány som ešte nerobila 🙂 🙂

anibas
9. mar 2012

@reruna hľadala som ju na FB - nemá tam veľa konkrétnych fotiek - a čo je v knihe ? a koľko stojí ?

lamps
9. mar 2012

@mia114 krásna, nežná tortička. Tulipány sú super 😅 😅 😅

vecernicci
9. mar 2012

@lamps koupila jsem si před týdnem tyhle a jsou super http://www.eshop-lilie.cz/detail.php?zbozi=2061533

vecernicci
9. mar 2012

@reruna použila jsem ten okvětní lístek, ten menší 😉

anibas
9. mar 2012

@vecernicci a sú dobré tieto žilkovače ? veľmi túžim po žilkovači asi ako @pristela 😀 😀

mia114
9. mar 2012

dakujem babulky za pochvalu, chcela som nejake jarne kveticky taks om si nasla torticku na internete pre inspiraciu a podla nej som ju robila, tulipany som si len tak nakreslila na papier sablonu a podla nej som porom robila lupene tak preto som sa bala ze sa moc nepodobaju 😅

simasa
9. mar 2012

Hotovo...

zuzka1008
9. mar 2012

@simasa super, mnam 🙂

adka_praha
9. mar 2012

ahojte...
akurat som vyprevadila dalsieho spongeboba a idem si upiect a spachat zaklad kremu na nedelu na tortu... ta bude len taka jednoducha, co je fajn, lebo zajtra ideme teri na nabytok a uz jej budeme pachat "velkacsku" izbu 😵 ...

pristela
9. mar 2012

@lamps andelicka tie cukriky uz nemali jasnacka ☹

katulkaaaaaa
9. mar 2012

ahojte moja barbina

vecernicci
9. mar 2012

@anibas to jsou první, co mám, takže nemůžu porovnávat, ale myslím, že jsou ok 😉 a stojí jen 109 kč, to je celkem dobrá položka 😀

anibas
9. mar 2012

auto odišlo - nechali mi 50e 😉 😉

peroli
9. mar 2012

@vecernicci nemám ráda podkovy, nikdy se mi žádná nelíbila ale ta tvoje je vážně nááádherná!!! 😵 😵 😵 fakt že jo 🙂

@mia114 co to je za kytičky??? ty se mi teda vááážně líbí.. jsou překrásný 😵 😵 😵

katy1979
9. mar 2012

@abriela neprichytila kedze by sa ani mne ani im nezmestila do chladnicky. takze to bolo tak aby sa to tam dalo polozit

simasa
9. mar 2012

@anibas No vidis, aspon ze zakaznici vedia tu pracu ocenit, ked uz my same nie. 🙂

Inac ja Vas za tie auta obdivujem, ja by som si na to netrufla.

katy1979
9. mar 2012

@vecernicci ty si uz taku podkovu mala. niekomu sa asi pacila ale krasna je. tie zilkovace som si kupila tiez

vecernicci
9. mar 2012

@katy1979 díky, chtěli tu samou, tak jsem udělala aspoň jiný odstín fialové 😀 , ty podkovy chtějí hlavně pro staré lidi, je to pro ně taková klasika 😉

lamps
9. mar 2012

@pristela no pekne, budem aj naďalej umývať tie ružové 😀 😀 😀

Inak dievčence pani si bola pre tortu, okomentovala ju, že by mala ísť na výstavu 😅. Tak som sa potešila, potom sa pýtala na cenu, tak jej hovorím, že 49 eur. Torta mala takmer 5 kg a len podložka, na ktorej som jej ju dávala stála 3,10 eur. Teta mi dala 50-tku, že to je dobré. Ale čo je na tom najlepšie 😀 😀 😀 , je to, že ja som normálne mala dobrú hodinu výčitky, že som si pýtala za tortu veľa. Teraz tak nad sebou rozmýšľam, či som úplne v poriadku

jakelina
9. mar 2012

Dokončená krtkovská pro našeho Eliáška. Nakonec se mu začala líbit tady ta pohádka, tak už jsem měla vyřešené co mu udělat k narozeninám. Zdobila jsem s ním a stihl mi sníst mochomůrky a nějakou trávu s kytičkama. 😉

mailli
9. mar 2012

tak jsem právě dodělala jeden zahrádkářský dortík... ale mám pocit, že i když toho tam je dost, tak něco chybí... 😔

jakelina
9. mar 2012

@lamps však dort byl nádherný, proč bys měla mít výčitky. 😲 😲

lamps
9. mar 2012

@jakelina tá je milá a pekne vymaľovaná 😅 a Eliáškovi želám všetko len to naj ... aby mal aspoň tak sladký život ako je tá tortička od teba 😅 😅 😅

jakelina
9. mar 2012

@lamps to je milé, děkuju a vyřídím. 😉

lamps
9. mar 2012

@jakelina no veď normálne som si to znovu preratávala cena sedí. Len ja som asi nie celkom v poriadku.

b.janka
9. mar 2012

@vecernicci @mia114 nádherné tortičky... tie s kvietkami ja môžem... na také som zaťažená 😀