Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mamina1978
9. mar 2012

@vecernicci Tak jedneho fesaka golfistu ti mozem ponuknut 😉 😀 , Torta je vsak nic moc 😒
No ale ten golfista 😎

http://www.flickr.com/photos/cleverlittlecupcak...

mizulienka
9. mar 2012

prenadherne torty ste vsetky popridavali, popasla som si oci, dakujem vam 😉
tu je moja uz asi 4 kvetinkova

mamina1978
9. mar 2012

@dm1 Na tejto stranke ma tam vyse 500 obrazkov a vela je so sportom. Tak skus pohladat. 🙂

http://www.flickr.com/photos/cleverlittlecupcak...

mamina1978
9. mar 2012

@vecernicci A tu mas este jedneho fesaka noblesaka 😎 aj s ,,batozinou na golf´´ 😀 😀

http://www.flickr.com/photos/cleverlittlecupcak...

katy1979
9. mar 2012

@mizulienka tie biele kvietky co mas na boku to je rucne robene ci mas na to vykrajovacku?

mamina1978
9. mar 2012

@pristela skus pozriet, tato ma take pekne ruzickove a kvetinkove co sa ti paci 🙂

http://www.flickr.com/photos/cleverlittlecupcak...

yamahafazer
9. mar 2012

joj baby nestastna som ztej mojej krivej torty ☹ vobec sa mi to nedalo vyrezat mne ten otvor na tej spodnej ja mam strasne krehke cesto som bola rada,ze vobec mi to islo orezat a ked som na nu polozila tu vrchnu tak ta uplne ostala rovna ked tam nebol ten otvor vyrezany na spodnej a tu som tiez zrezavala len teraz posobi rovno.Toto bola moja prva a asi aj posledna kriva torta strasne zle sa mi to robi ja mam moc krehke cesta na taketo torty co sa musia orezavat mne sa to cele rozpada a toto musi byt do vysky aby bolo co zrezat no som znej sklamana a je hrozne velika ten vrch mal byt este mensi priemer nie 23 to je vela .Aspon uz viem ako na to,ale to by chcelo fakt cesto dobre tuhe aby sa to dalo pekne zrezavat a okrajovat.

lussy23
9. mar 2012

@simasa krásnučká, jemnučká @vecernicci krásne tortičky a to auto je ako naozajstné @yamahafazer nádherná @mia114 nádherná tortička.
@mailli krásny je
@jakelina jej krásnučká tortička, Eliašek je fešáčik. Prajem mu vetko najlepšie a veľa zdravíčka
@katulkaaaaaa rásna
@adka_praha krásny je

lussy23
9. mar 2012

@abriela krásnučká
@evvina krásne tortičky
@timonko suprový vysávač.
@dm1 krásna
@anda1980 krásnučká

lussy23
9. mar 2012

@yamahafazer nádherná
@mizulienka krásna

pristela
9. mar 2012

@yamahafazer Tu topanocku mas uuuuzasnuuuuuuu! kaslat na tortu -i ked i ta je pekna 😉 kazdy bude čumet na topanku 😀 a nadherna farebna kombinacia!!!
ja mam tiez hodne krehke cesto a este ked su slahackove plnky cele sa mi to hýbe ☹ , krive robim tak , ze ten vrchny otvor pre polozenie tej hornej torticky vyrezavam do uz natretej/aj ten vrch ktory idem vyrezavat je natrety a zatuhnuty/ a stuhnutej torty, pak zase pomazem maslom + .... a dam zatuhnut do chladnicky

adka_praha
9. mar 2012

@lussy23 dakujem 😵

mizulienka
9. mar 2012

@katy1979 ktore kati? tie, co su take gulicky a v strede zlte? ak ano, tak tie su rucne robene.

pristela
9. mar 2012

@mamina1978 jeej , ty si zlata, dakujeem 😵 😵 😵 ja si pomaly ani svoje meno nepamatam a ty este aj komu sa co paci , neskutocne 😵

katy1979
9. mar 2012

@mizulienka hej tie. pekne su. uz minule som ich obdivovala. ako to robis ze ich mas take rovnake a kazdy lupen

mamina1978
9. mar 2012

@vecernicci A tu je nadherne male golfove auticko, 😵 ked chcu vela doplnkov
...ale nenasla som nic pre @dm1
to video je o dost nizsie, dole na stranke.......je ale kraaasne....
http://www.squidoo.com/golf-birthday-cake

mizulienka
9. mar 2012

@katy1979 uz mam v tom prax, ved na kazdej druhej torte ich mam 😀

mamina1978
9. mar 2012

@pristela to nie je tazke si teba nezapamätat 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

Nic v zlom, si velmi zabavna a postaras sa tu vzdy o dobru naladu... 😎

jania023
9. mar 2012

Ahoj potrebujem surne poradit,zajtra robim malej tortu ktora je vytienovana ale je to z kremu a spreje ktorym som chcela farbit mi zhabali na letisku takze som nastvana a neviem ako to urobit.Keby som dala do alkoholu farbu gelkovku tak z toho nemoze byt sprej?a slo by to aj nastrielakt na maslo ci ani nie?a este otazocka ako vytvorim lesk na torty aj ten mi vzaly☹

yamahafazer
9. mar 2012

@pristela dakujem ti 🙂 topanku som robila vymyslenu ,ale velkostne je podla mojej skutocnej topanky takze sa da ja obut 😀 a uz aspon viem ako na to,ale ja som to chcela vyrezat uz zatuhnute a naplnene,ale cele sa mi to drobilo a este ked som zacala ostala mi tam hola plnka s jahodami tak som to zas maskovala na novo to by chcelo asi aj hrubsie cesta nie na viac krat prekrojit alebo aspon to vrchne hrubsie od ostatnych lebo som zneho nemala co vyrezat ani 😒 a ten vrch keby bol mensi priemer posobilo by to krajsie takto je to take moc na siroko vsetko

alenv
9. mar 2012

holky prosím nemáte někdo postup na nějakého lyžaře 😀

pristela
9. mar 2012

@yamahafazer jojo pri vrchnom treba na to mysliet

@mamina1978 😀 😀 😀

alenv
9. mar 2012

@yamahafazer já když jsem dělala tu křivou.. tak jsem musela udělat jeden korpus na víc a ten rozkrojit na dvě části, aby ten seřezávací díl byl prostě hodně vysoký 😖 a dobře se to řezalo a hlavně to bylo víc křivé..

katy1979
9. mar 2012

@mizulienka ja viem ze ichj pouzivas vsak ti to ide super kazdu takuto obdivujem

zuzkat1
9. mar 2012

@janula.h inak nedavno som videla v obchode salko karamelove - nejaka novinka... s tym by to asi neslo..ci hej?

zuzkat1
9. mar 2012

@abriela hm dobry napad tie banany... ja to chcem pre mamu a karamel sa mi zda sam osebe moc sladky takze torta by bola prilis tazka chutovo... ja som rozmyslala nad nejakym cervenym ovocim, len neviem ci by sa to k tomu karamelu hodilo... inak dakujem - hned si to zapisem🙂

dm1
9. mar 2012

baby dakujem za rady ohladom tej mojej nestastnice atletickej. Uz sa chladi. Mama mi prvy krat v zivote zobrala maleho k nim spat len tak tak mam volno a mozem makat a ja sa tu flakam 🤐 . Ale hadam to stihnem skor ako zvycajne aby som neponocovala 🙂 . Urobim to tak ako som povodne planovala ked ste mi to odobrili snad to nejako dopadne 😝. Ale som presvihla vahu uz teraz nepotiahnuta ma 5kg a ma byt do 50 eur 😖

anibas
9. mar 2012

@yamahafazer Evi aj ked to nie je origoš krivá - je nááááádherná, úžasné topánky, krásne zladené farby - ukladám si ju 😵 😵 😵 😵 😵

njonja
9. mar 2012

@lamps prenadherna!!!!

vecernicci
9. mar 2012

@mamina1978 jéé, ty jsi zlato, ty na nás takhle myslíš 😵 😵 😵