Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
mamina1978
11. mar 2012
@jakelina Jeeeeej, tak prajem tvojmu najmladsiemu Eliaskovi vsetko len to naj, naj ,naj........ k jeho krasnym druhym narodeninam. 🙂
jakelina
11. mar 2012
@mamina1978 děkuju moc, jste tu všechny tak milé. Už jenom minutu a je na světě. Narodil se v 22.07
janula.h
11. mar 2012
@jakelina všetko naaaaaj chlapovi 🙂 my sme mali minulú nedeľu 🙂
mamina1978
11. mar 2012
@jakelina skoro som sa trafila presne 😞 , tak si ten cas ulozim a na buduci rok sa polepsim 😉 o tu minutku budem trpezlivejsia.... 😃
jakelina
11. mar 2012
@mamina1978 😃 😃
@janula.h děkuju 😉
anibas
11. mar 2012
@lamps asi 3 - 250ml
anibas
11. mar 2012
@pristela vy ste mali to srdce rozrezať draka ?????? fantastickýýýýýýý !!!!!!!!!!!!!
aj kužeľ dokonalýýýýýýýýýýýýýýýý
anibas
11. mar 2012
a idem spať - a veľa píšete dievčatá 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
alenv
11. mar 2012
tak na sobotu mám dva dorty.. a to je pro mě masakr 😃 já nejsem ultra super žena jako vy tady, že stíháte tolik dortů já to prostě nechápu 😃 :-S
zdenallicka
11. mar 2012
@mizulienka TOhle by nešlo?
pristela
11. mar 2012
@anibas aach , no čo s ním 8-( ale ja sa ho strasne bála malovat a nakoniec netrvalo to az tak dlho 😉

@alenv zvládnes, šikula si a budeme ťa povzbudzovať x-) ja mam len jeden, a dufam, ze to aj tak zostane!! aaaale , doniesli si nan svoje vajííííčkaa :-N :-N :-N :-N
ikula2
11. mar 2012
@pristela no tak sklanam sa po samu zem naaadhera obe, nemam slov x-)
mia1111
11. mar 2012
@jakelina - aj ja sa pripájam a prajem drobčekovi všetko najlepšie x-) x-) x-)
lucula73
11. mar 2012
@pristela ja som z tej tvojej slanej takmer na zadok padla...niečo úžasné....to fakt musí bombovo ukázať na stole 🙂

a ďakujem vám dievčatá za všetky páči sam mi,veľmi ma tešia 🙂
alenv
11. mar 2012
@pristela já fakt nechápu, jak někdo může stihnout tolik dortů s dítětem 😃 já dělám po večerech a přes den jsem ráda, že upeču korpus a to mi malej tahá za tepkáky 😃
rogerka
11. mar 2012
@dm1 posli mi maila do ip, zajtra vecer ti to poslem 😉
pristela
11. mar 2012
slniecka moje, prosim vas kto tu kupoval tu ciernu stuhu s bielymi bodkami????? nemáte z nej len nejakych 15cm volné ? =-) =-)
mizulienka
11. mar 2012
@zdenallicka @yamahafazer perfektne su vsetky, urobim niecona ten styl, ze tehly cez celu tortu, bude to iba mala 3kg, takze sa vela nenarobim 😉
dakujem este raz.
dm1
11. mar 2012
@pristela tusim to bola daducha ale nie som si ista. Ja ju mam doma tiez ale este som nepouzila. Myslim ze 15cm by mi iste nechybalo 🙂

inak ten drak bol fantrasticky!!!! ste si ho mali nechat!!! a ten kuzel uz som davno obdivovala na neete niekedy tiez skusim
dm1
11. mar 2012
mna caka tiez viltonka takato na zelanie. Len baby viem ze to tu bolo uz x-krat ze ako na tie znaky ale ja nevieeem. ako ste to robili?
lamps
11. mar 2012
@pristela doma mám červenú s bielymi bodkami 😃 , ale musím ísť do galanterky, ak budú mať môžem ti kúpiť :-N
lamps
11. mar 2012
a našla som abecedu, čo sa mi bude hodiť na ten znak Spartak Trnava, tu je: http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/lista-abe...
daducha
11. mar 2012
@pristela ja som ju kupovala 😉 ,idem tam aj tento tyzden, ak ti to nesuri,tak cca v piatok ju môzes mat 😉
dm1
11. mar 2012
baby z coho by sa dali vyrobit take peciatky???? Myslim dole na tu viltonku http://liraone.livejournal.com/9563.html
lucula73
11. mar 2012
@lamps ja ju mám tú abecedu,som ju hľadala na nete a nemohla ju teraz nájsť,tá bude super,ja som z nej písala nápis na foťák 😉
@zlatat teraz spatne čítam.čo si písala o tok korpuse že sa ti drobil......a nemože to byť tým,že si dala tam ten zlatý klas?my sme dnes dojedali odrezky z tých plátov čo som piekla ešte v stredu štvrtok a vobec sa nemrvili a aj chuťovo boli super.....
pristela
11. mar 2012
@daducha jejda , andelicka, tak ak by mali kupis mi, torta ma byt tusin na sobotu tak to by slo, ono tam ma ist len taka mala maslicka z nej 😃 , ale vzala by som z nej 1m , ak by si bola taka slniečkoidná 😃 😃 😃 a kupila pisni cez Ip č.u. sumu a ja pisnem adresu x-)

ostane holky ste andelice, kujem x-)

@dm1 z mosgumy, mam doma myslim ze jednu celu A4 ak chces poslem ti ju 😉
dm1
11. mar 2012
@pristela juj to by bolo super!!! x-) A neda sa to aj bezne kupit? To by bolo najlespie nech netreba posielat. Ale ked nie budem rada ked posles mam to na buduci tyzden :-p
pristela
11. mar 2012
@dm1 v papiernictve asi nie, ale v kreativ e shopoch isto, sim ta, zajtra idem do mesta ti to poslem v obyc.obalke to je minimum :-N vsak si mi uz kolko krat pomohla x-) aspon uvidis ci ti to z toho pojde, ono to z toho vyrezes skalpelom, alebo vystrihnes s noznickami , nalepis na nieco tvrdsie nech sa ti s tym lahko robi a hotovka
vlada111
11. mar 2012
@jakelina uf to je čudné, priniesť takú zbytočnosť. A to si vždy poviem, že ma už nič neprekvapí 😞
pristela
11. mar 2012
inak holky, ja som si povodne chcela objednať hotovu oblozenu misu od svagrinky :-N a moj mi na to , že či si nevieme kupiť šunku na nu aj sami 8-( skoro ma vystrelo 8-( som mu hned na to, že ale ktory blbec z nás dvoch urobí pak z nej tú misu !!! aach chlapi su zvláštna odroda človeka 8-( ja dnes o 12:45 dokoncila tortu o 13 prisli hostia a on sedel pokojne pred telkou ]-(

Začni písať odpoveď...

Odošli