Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mamina1978
11. mar 2012

@jakelina Jeeeeej, tak prajem tvojmu najmladsiemu Eliaskovi vsetko len to naj, naj ,naj........ k jeho krasnym druhym narodeninam. 🙂

jakelina
11. mar 2012

@mamina1978 děkuju moc, jste tu všechny tak milé. Už jenom minutu a je na světě. Narodil se v 22.07

janula.h
11. mar 2012

@jakelina všetko naaaaaj chlapovi 🙂 my sme mali minulú nedeľu 🙂

mamina1978
11. mar 2012

@jakelina skoro som sa trafila presne ☹ , tak si ten cas ulozim a na buduci rok sa polepsim 😉 o tu minutku budem trpezlivejsia.... 😀

jakelina
11. mar 2012

@mamina1978 😀 😀
@janula.h děkuju 😉

anibas
11. mar 2012

@lamps asi 3 - 250ml

anibas
11. mar 2012

@pristela vy ste mali to srdce rozrezať draka ?????? fantastickýýýýýýý !!!!!!!!!!!!!
aj kužeľ dokonalýýýýýýýýýýýýýýýý

anibas
11. mar 2012

a idem spať - a veľa píšete dievčatá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alenv
11. mar 2012

tak na sobotu mám dva dorty.. a to je pro mě masakr 😀 já nejsem ultra super žena jako vy tady, že stíháte tolik dortů já to prostě nechápu 😀 😖

zdenallicka
11. mar 2012

@mizulienka TOhle by nešlo?

pristela
11. mar 2012

@anibas aach , no čo s ním 🙄 ale ja sa ho strasne bála malovat a nakoniec netrvalo to az tak dlho 😉

@alenv zvládnes, šikula si a budeme ťa povzbudzovať 😵 ja mam len jeden, a dufam, ze to aj tak zostane!! aaaale , doniesli si nan svoje vajííííčkaa 😅 😅 😅 😅

ikula2
11. mar 2012

@pristela no tak sklanam sa po samu zem naaadhera obe, nemam slov 😵

mia1111
11. mar 2012

@jakelina - aj ja sa pripájam a prajem drobčekovi všetko najlepšie 😵 😵 😵

lucula73
11. mar 2012

@pristela ja som z tej tvojej slanej takmer na zadok padla...niečo úžasné....to fakt musí bombovo ukázať na stole 🙂

a ďakujem vám dievčatá za všetky páči sam mi,veľmi ma tešia 🙂

alenv
11. mar 2012

@pristela já fakt nechápu, jak někdo může stihnout tolik dortů s dítětem 😀 já dělám po večerech a přes den jsem ráda, že upeču korpus a to mi malej tahá za tepkáky 😀

rogerka
11. mar 2012

@dm1 posli mi maila do ip, zajtra vecer ti to poslem 😉

pristela
11. mar 2012

slniecka moje, prosim vas kto tu kupoval tu ciernu stuhu s bielymi bodkami????? nemáte z nej len nejakych 15cm volné ? 😕 😕

mizulienka
11. mar 2012

@zdenallicka @yamahafazer perfektne su vsetky, urobim niecona ten styl, ze tehly cez celu tortu, bude to iba mala 3kg, takze sa vela nenarobim 😉
dakujem este raz.

dm1
11. mar 2012

@pristela tusim to bola daducha ale nie som si ista. Ja ju mam doma tiez ale este som nepouzila. Myslim ze 15cm by mi iste nechybalo 🙂

inak ten drak bol fantrasticky!!!! ste si ho mali nechat!!! a ten kuzel uz som davno obdivovala na neete niekedy tiez skusim

dm1
11. mar 2012

mna caka tiez viltonka takato na zelanie. Len baby viem ze to tu bolo uz x-krat ze ako na tie znaky ale ja nevieeem. ako ste to robili?

lamps
11. mar 2012

@pristela doma mám červenú s bielymi bodkami 😀 , ale musím ísť do galanterky, ak budú mať môžem ti kúpiť 😅

lamps
11. mar 2012

a našla som abecedu, čo sa mi bude hodiť na ten znak Spartak Trnava, tu je: http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/lista-abe...

daducha
11. mar 2012

@pristela ja som ju kupovala 😉 ,idem tam aj tento tyzden, ak ti to nesuri,tak cca v piatok ju môzes mat 😉

dm1
11. mar 2012

baby z coho by sa dali vyrobit take peciatky???? Myslim dole na tu viltonku http://liraone.livejournal.com/9563.html

lucula73
11. mar 2012

@lamps ja ju mám tú abecedu,som ju hľadala na nete a nemohla ju teraz nájsť,tá bude super,ja som z nej písala nápis na foťák 😉
@zlatat teraz spatne čítam.čo si písala o tok korpuse že sa ti drobil......a nemože to byť tým,že si dala tam ten zlatý klas?my sme dnes dojedali odrezky z tých plátov čo som piekla ešte v stredu štvrtok a vobec sa nemrvili a aj chuťovo boli super.....

pristela
11. mar 2012

@daducha jejda , andelicka, tak ak by mali kupis mi, torta ma byt tusin na sobotu tak to by slo, ono tam ma ist len taka mala maslicka z nej 😀 , ale vzala by som z nej 1m , ak by si bola taka slniečkoidná 😀 😀 😀 a kupila pisni cez Ip č.u. sumu a ja pisnem adresu 😵

ostane holky ste andelice, kujem 😵

@dm1 z mosgumy, mam doma myslim ze jednu celu A4 ak chces poslem ti ju 😉

dm1
11. mar 2012

@pristela juj to by bolo super!!! 😵 A neda sa to aj bezne kupit? To by bolo najlespie nech netreba posielat. Ale ked nie budem rada ked posles mam to na buduci tyzden 😝

pristela
11. mar 2012

@dm1 v papiernictve asi nie, ale v kreativ e shopoch isto, sim ta, zajtra idem do mesta ti to poslem v obyc.obalke to je minimum 😅 vsak si mi uz kolko krat pomohla 😵 aspon uvidis ci ti to z toho pojde, ono to z toho vyrezes skalpelom, alebo vystrihnes s noznickami , nalepis na nieco tvrdsie nech sa ti s tym lahko robi a hotovka

vlada111
11. mar 2012

@jakelina uf to je čudné, priniesť takú zbytočnosť. A to si vždy poviem, že ma už nič neprekvapí ☹

pristela
11. mar 2012

inak holky, ja som si povodne chcela objednať hotovu oblozenu misu od svagrinky 😅 a moj mi na to , že či si nevieme kupiť šunku na nu aj sami 🙄 skoro ma vystrelo 🙄 som mu hned na to, že ale ktory blbec z nás dvoch urobí pak z nej tú misu !!! aach chlapi su zvláštna odroda človeka 🙄 ja dnes o 12:45 dokoncila tortu o 13 prisli hostia a on sedel pokojne pred telkou 😠