Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mariann2
13. mar 2012

@yamahafazer tá je krááásna

alenv
13. mar 2012

holky nemáte někdo postup na Maria

anibas
13. mar 2012

žienky - SURNE - plíííís ☹ ☹ ☹ ☹ kamoška-suseda a poisťováčka v jednej osobe mi nedá dýchať - robila audit mužovej poistky a teraz chce k nám domov na návštevu aj so šéfom, pretože ON nám to lepšie vysvetlí - AKO sa jej mám slušne zbaviť ??? a ešte to chce spojiť s objednávku torty 😠 😠 😠

jakelina
13. mar 2012

@anibas máte nějakou hooooooooooooodně nakažlivou nemoc 😀 😀 😀

lamps
13. mar 2012

@anibas no to je ťažké, ale slušne by som jej na rovinu povedala, že nemám o ďalšie informácie záujem, všetko, čo mi vysvetlila som pochopila od nej.

akme
13. mar 2012

@anibas a ide ti niečo robiť s tou poistkou?

anibas
13. mar 2012

mm zúri !!! a ja tiež !! ja sa nikomu nepchám do domu ani do peňaženky, nikoho nenútim objednávať torty a nemám na také veci žalúdok - ale asi konečne musím povedať NIE ako @lamps 😀 😀

anibas
13. mar 2012

@akme určite povie, že je zlá a treba ju zrušiť a najlepšiu urobí ONA !!!!!!

anibas
13. mar 2012

neznášam dílerov s poistkami, s knihami !!!!!!!!!!!!

lamps
13. mar 2012

@anibas no asi tak, ja tiež neznášam, keď mi niečo niekto vnucuje a ja nemám o to záujem, a keby som ho aj mala a nasilu mi to núka, tak mu poviem nie

janula.h
13. mar 2012

@anibas a si so svojou terajšou spoko? tak ju nemeň a takto to povedz aj tej "kámoške" 😉

lamps
13. mar 2012

@anibas Keď jej povieš nie, hneď budeš vedieť akú susedu- kamošku máš.

anibas
13. mar 2012

@janula.h Jani asi sa budem musieť vyhovoriť na muža 😀 😀 😀 - začalo to tak nevinne z jej strany, že mi niečo zaujímavé povie a už ma tak spracovala a naschvál prídu dvaja - jak jehovisti !!!!

mizulienka
13. mar 2012

@anibas mne tak jedna pani napisala na FB, ze ake krasne torty a ze by nejaku potrebovala a potom z nej vyliezlo, ze na oplatku mi chce aj ona nieco ponuknut, nieco co sa tyka zdravia a bla bla...ja radsej ani tortu nechcem robit, ked si mam vytrpiet nejake blbe sedenie 😠 😠 😠

anibas
13. mar 2012

Idem jej odpísať, že ona môže prísť na kávu, ale bez šéfa, už odolávam tuším 2 roky, aby som jej nič nepodpisovala ... ja nerozumie, že to niekoho baví prehovárať a lanáriť ľudí - ešte aj s chlorelou a jačmeňom robí 😠 😠 😠 😠

anibas
13. mar 2012

@mizulienka presne takto to začalo !!!!!!!!!!!!!

lamps
13. mar 2012

@mizulienka na také ponuky - sedenia, som sa už naučila rázne hneď na začiatku tie "dobré duše" stopnúť a povedať veľmi rázne nemám záujem alebo budete mi to platiť? A keď mi odpovie, že nie, tak im poviem, že to je moja vec kam svoje peniaze dám.

desmodka
13. mar 2012

@anibas na rovinu povedat NIE, nemam zaujem, som spokojna s tym co mam, v dnesnej dobe musis byt "drza" na takychto, bez ohladu ci to je alebo nie je sused a tortu radsej treba ozeliet 😀

lamps
13. mar 2012

@anibas napísať to dokážeš, to je ľahšie ako keď by si jej to mala povedať do očí. Potom budeš mať z toho dobrý pocit, že si to dokázala. Má s tým skúsenosť celkom čerstvú 😀 😀 😀

lusil2005
13. mar 2012

@anibas ja by som to zvalila na muza, ze je vyslovene proti.
u nas by to bola aj pravda 😀 aj ked - ja som tiez na tieto veci alergicka... ja hned na rovinu hovorim ze v ziadnom pripade nemam zaujem. preco by to tebe malo byt trapne??? ked to jej nieje blbe.

anibas
13. mar 2012

@lusil2005 no ved on nesúhlasil, ale som myslela, že sa jej zbavím tým auditom - ale asi nie .... už som jej odpísala, že nechcem cudzích ľudí v dome ..

lencita
13. mar 2012

@marci2305 dakujem si zlata 🙂

dm1
13. mar 2012

@anibas ja som na take alergicka veru tiez!!! mame jednu co sa nevnucuje a ked nieco potrebujeme MY jej zavolame a ona spravi. ziadne prehovaracky ani nic podobne. tak to ma byt. Ja najviac na tom celom neznasam ked maju hodinovy obkec a potom a teraz mi dajte za to 5 kontaktov!!! a akoze zaco????? za to co som pocula x-krat tie zakladne obkecy? ako mozem odporucit niekoho a davat sukromne kontakty ked mi v nicom este realne neporadili???? uz som tak aj rodinnu znamu vypoklonkovala ze nech sa nehneva ale ja jej ziadne cisla davat nebudem

jakelina
13. mar 2012

@zklimekova a jak velké jsou, jak dlouho budeš jeden zdobit??

adrianai
13. mar 2012

Ahojte žienky, pozerala som na nete, ale nič také som veľmi nenašla, čo by sa mi pozdávalo - nemáte náhodou niektorá uložený postup na orchideu v kvetináči? Teda hlavne kvet na drôtiku? Len nemám origoš vykrajovačky 😖 Ď. 🙂

janula.h
13. mar 2012

@anibas tak tak moja ale niektorým kým nepovieš prosto sprosto tak nepochopia 😠 😀

pristela
13. mar 2012

jemine baby poistovaci to je ina kapitola 😠 mna najviac stve ze idu obklukou , volaju a nepovedia na co, mna tak nedavno zavolal kamarat len na kavu, ked som dosla bola s nim baba a uz to z nich slo 😠 😠 😠 😠 strasnše som bola nanho naštvaná 😠 😠 bolo to nieco s diamantami, a este neznasam ked to prezentuju otazkami a vy mate odpovedat 😠 😠 😠

ale holky uz som vam dnes spominala ako vas ľúúúbim ? 😀 😀 😀 😀 celu kittynu už mám obstriekačkovanú čiernou tenkou rovnomernou mmf 😵 😵 😵 😵 asi si pojdem kupit tie kitty návliečky 😝 😝

mizulienka
13. mar 2012

@pristela ty si taka vtipna, ze ja sa pri tvojich spravach furt rehocem nahlas 😀 😀 😀 😀

akme
13. mar 2012

@anibas hlavne neruš žiadne staršie poistky ked na 100% nevieš že na tom nestratiš, mám rada tých čo by všetko len rušili a zakladali nové a pritom nam pribúdajú roky a choroby ktoré v starej poistke sú poistené ale v novej už nebudú ale to nám "milí" poisťováci nepovedia. Dobre si urobila, že si ju vypoklonkovala a bez jej objednávky torty budeš existovať 🙂

janula.h
13. mar 2012

a to vám ani neidem vravieť baby ako som došla domov z nemocky po pôrode konečne sprcha 😀 normálna (mala som sekciu ) vyjdem zo sprchy v župane a pri dverách poisťovačka zvoní 😠 😠 😠 😠 bola som doma cca asi pol hodiny!! že idem vám blahoželať k narodeniu a spýtať sa či máte poistku pre malého!