Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

yamahafazer
17. mar 2012

@janulkamartinko ved ten traktor je uplne perfektny dokonaly super sa ti podaril ja teda tieto technicke veci nemam rada robit

pandysek
17. mar 2012

@yamahafazer děkuji zkusím udělat to máslo ,mám jen kilovku potahovky a dortík se hodně velkej tak mám obavu že když ho potáhnu tak už mě nezbyde naty chlupy 😖

yamahafazer
17. mar 2012

@pandysek na tom masle s cukrom by ti to malo drzat v pohode a ty ho nemas teraz vobec nicim potrety? a este ked budes tie chlpy lepit tak potieraj vodou tie medzeri medzi nimi aby sa ti spajali spolu dokopy

pandysek
17. mar 2012

@yamahafazer zatím ne ,ale jsem to zkoušela píchat do té punčoviny kdy je to měké a lepí ale taky nic...... děkuju za radu stou vodou taky jsem otom nevěděla 😀 😀 😀 no su zvědaná co ztoho vznikne 😅 😕

kvojtanikova
17. mar 2012

ahojte baby kto ste uz robili krem z visni ako tu davala recept @vecernicci mam dve otazky: moze ist pod potahovku? a ked vam zvysili tie visne (visne pokrajane zmiesane s polovicou pudingu z visnovej stavy) - co ste s nimi urobili? daju sa zamrazit a pouzit na dalsiu tortu? alebo ich mame len pojest ako dezert so slahackou?

miciatko
17. mar 2012

@mariann2 prosimta kedze mas uz chatu zvladnutu a plany prestudovane, kadial chodia na tu latrinu ?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ladydia
17. mar 2012

@miciatko pssst!!! to je tajomstvo architekta 😀

eliska22
17. mar 2012

jednoduchá motýliková na želanie oslávenkyne 😉

lussy23
17. mar 2012

@eliska22 krásna

eliska22
17. mar 2012

@lussy23 Ďakujem si zlatá 🙂

janulkamartinko
17. mar 2012

@yamahafazer dakujem moc,zle sa mi robil preto som pisala ze ho aspon pol roka nechcem vidiet 🙂

anibas
17. mar 2012

ahojte dievčatá - dnes sme boli skoro celý deň na dvore - koooooooooooonečne vzduch a výbeh - nielen chladnička - drez - rúra 😀 😀 😀 moje víkendovky : lienky bola krásne žltučká - blbá fotka 😒 😒 😒

eliska22
17. mar 2012

@anibas jéééééééééminenku tá prvá je nádhernááááááááááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵

anibas
17. mar 2012

@eliska22 ďakuje - to je podľa obrázka na želanie 😉 😉 😉 len tam bola tvár ženy - tak som zmenila na motýliky 😀 😀

omnia23
17. mar 2012

@anibas mozem sa spytat odkial si?Ta LV je nadheeeeeeeeeeeeeeeernaaaaaaa!!!!

eliska22
17. mar 2012

no aj my sme dnes boli celý deň vonku a hneď staršia dcéra úraz ☹ spadla z bicykla, brada rozbitá, boli sme jej to dať ošetriť, tak jej to spevnili, celá doudieraná, oškretá a čo ma najviac sere, tak že si odkolila z predného zubu ☹ viem čo to je, mne sa stalo ako 8 ročnej to isté 😔 na predných zuboch mám korunky keramické 😖 nemá to až tak ako ja, tak dúfam, že sa to bude dať nejako nadstaviť len 😒

anibas
17. mar 2012

@omnia23 PO ďakujééém 🙂 🙂

yamahafazer
17. mar 2012

moje dnesne muffiny
@anibas nadherne a ta prva je krasna

jakelina
17. mar 2012

@eliska22 můj syn má nadstavené přední zuby už asi osm let, má to jako se dělají bílé plomby, připevněné tou lampou. Jel na kole otočil se na bráchu a narazil do auta před sebou. Zubama tam udělal dva vrypy a zuby zůstaly v laku. Měl helmu, tak naštěstí ne rozbitá hlava.

miciatko
17. mar 2012

@eliska22 aj moj syn ma na prednom zube korunku, lebo mu zub po odstiepeni odumrel, bude mat 18 a uz mu setrime na keramcky 😒

jakelina
17. mar 2012

@anibas ty jsou krásné. Ta první je na bocích krásně zdobená, jak jsi malovala ty motýly??? Jsou nádherní a kytky taky.

anibas
17. mar 2012

@jakelina Majta tá príhoda - brrrrrrrrr - a maľovala som normálne štetcom a čienou farbou - z PC na priesvitný papier - potom otlačok na tortu a potom štetcom 😀 😀 😀

miciatko
17. mar 2012

trochu jari vam prinasam

lusil2005
17. mar 2012

@anibas akurat hikam na Fb... a ako si prosim ta robila tie cierne kraje dole na obidvoch poschodiach??? je nadherna.

kvojtanikova
17. mar 2012

@eliska22 tiez mam opravovane predne zuby, lebo som mala velku medzeru a pekne mi to vyplnili, drzi to uz 8 rokov, jedine co si treba dat pozor ze v ten den ako to budu robit, nesmie dcerka pit nic farebne, ani dzus/malinovku, lebo to moze ofarbit. Sesternica si dala pohar dzusu a ozltla jej ta opravovana cast, uz sa to neda vybielit. Drzim palce a hlavne dcerku ukludni, v takom veku moze byt na vyzor uz citliva, mozno ju to aj boli. Nadstavovanie zubu je bezbolestne, bude zase krasna ako predtym.

lusil2005
17. mar 2012

@miciatko jeeeee dakujemeeee 😀 krasna

anibas
17. mar 2012

@yamahafazer FOX - nejaká firma ??? krásne mufinky - ja ked som dala do sáčku, aby nevyschli, tak na druhý deň sa odlepovali od košíčkov 😒 😒 😒

anibas
17. mar 2012

@lusil2005 😀 😀 😀 😀 šak to čipka z galanterky !!

eliska22
17. mar 2012

ďakujem kočky za podporu, vidím, že sa to stáva viac ako by si človek myslel 😕
@kvojtanikova mne tiež nadstavovali zub, ale v 18 mi ho zbrúsili a dala som si urobiť keramickú korunku 😝

eliska22
17. mar 2012

@anibas ja som tiež kukala ako puk, že čo to tam máš dole a to čipka 😀