Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

broucek2
23. mar 2012

@anibas uvažovala jsem, jestli jej nějak změnit, ale líbí se mi takový jaký v té předloze byl

timonko
23. mar 2012

konečne aj druhá tortička dokončená ...uuuuff 🙂

anibas
23. mar 2012

BABY : Keby sa mi chcelo tak ako sa mi nechce !!!! 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

janula.h
23. mar 2012

@anibas a vieš že Macko je akurát z falošného 😀 lebo mi ešte ostalo z minula 😀

druhá v poradí čo sa týka dneška a čo sa týka zadočku 😀 😀 zadky sú in 😝

mizulienka
23. mar 2012

babulky, pod ktorym nickom sa skryva Petra Hladka? 😉

pristela
23. mar 2012

@timonko prosim ta ako je velke na cm to auticko , kolko váži a aku ma plnku ? 😀 😀 ako výsluch 😀 ale asi budem robit buduci vikend tak som velmo zvedava ci sa trafim do vahy co chalan caka 😅

simasa
23. mar 2012

@zuba Aj ja idem. Ale upiect som veru nic nestihla - robila som na dnes 3 torty, takze bez sance...

mizulienka
23. mar 2012

@simasa mas ich nadherne silvi...tie kvety su uplne prekrasne, na tej zelenej krasne farby zladene, joj nadherne su.

maca77
23. mar 2012

@yamahafazer ach jaj, tak tie umývačky isto nie sú stavané na toľké umývanie 😝 😖

ja som dokončila tú chalupu, ktorá bola mojou nočnou morou... nie preto že som nevedela ako na to, keďže 2som už robila ... ale všetko na poslednú chvíľu, aj fotky skutočnej neskoro poslali, žiadne detaily neodfotené .... ale požiadaviek milion 🙄 tak som aspoň kadibudku urobila 😀 ale fotiť sa mi už nechce, až ráno 😅

maca77
24. mar 2012

@lamps tá hnedom je krásna 😵

@broucek2 aj mňa by taká zvieratkovská tortička potešila 😵

yamahafazer
24. mar 2012

@simasa to su nadherne kvety 😵

joj baby ste ma nepotesili stymi znackami a aka znacka je teda najlepsia?lebo ked ju neopravi ja potrebujem umyvacku ja uz som zavislak na nej 😀 ja mam chladnicku whirpool aj digestor a som mala aj rucny mixer tusim bosch alebo neviem co to bolo presne za znacku a ked sa po dlhej dobe pokazil tu neboli suciastky a ta oprava by ma vysla viacej ako novy rorbot.Sporak mam mora a pracku elektrolux.Ozaj a elektrolux umyvacky su neni dobre neviete?

ja idem piect dne svokre k narodeninam malu torticku a rano jej este peciem muffiny lebo tie chce do prace tak ich zajtra budem piect nech dlho nestoja az do pondelka.Mate aj niake velkonocne torticky robit?Ja mam konecne prvu velkonocnu tak som rada lebo taku som este nerobila 🙂 tak zas nieco nove sa na nej vyburim 😀

simasa
24. mar 2012

@mizulienka Dakujem 😵

vecernicci
24. mar 2012

@yamahafazer super značka je aeg, ale prý to teď spojili a je to aeg electrolux, já ji mám, ale zatím jen dva roky a je super, jsou to dobrý značky 😉

holky já váds nestíhám číst, furt makám na perníkách, tak aspoň olajkuju dortíky, mámte je úúúúžasný, fakt profíčky 🙂

jo a baby, potřebuju radu, mám dneska potahovat polštářek, na kterým bude ležet pejsek, je to pro ppaní na 50, jakou mám udělat barvu? Napadla mně fialková, ale fakt nevím

yamahafazer
24. mar 2012

@vecernicci dakujem ti a pozeram,ze su neni ani niake drahe my sme za tuto vtedy dali niako cez 30 000 sk

cvrcek159
24. mar 2012

Ahojky a proč ne marcipanové dorty jsou dobré a není stím takova prace se zdobením.Ma resep levny na marcipanovou modelku.Satači mi napsat a ja jí pošlu. 😀 🙂

vecernicci
24. mar 2012

@yamahafazer my máme tu užší, větší se nám nevešla do kuchyně, ale máme plně vestavnou a stála taky 15 000 😉

broucek2
24. mar 2012

@simasa krásné, ty květy obdivuju. Já se snad nikdy nedokopu je ani zkusit.

broucek2
24. mar 2012

@maca77 malá z ní byla nadšená

lamps
24. mar 2012

@yamahafazer ja mám Siemens už 5 rokov a ide bez akýchkoľvek problémov 😅

bzucinka2
24. mar 2012

@vecernicci bledunko zlta?
a moje tohtotyzdnove🙂 a pismenka nechcem vidiet riadne dlho...

yamahafazer
24. mar 2012

@vecernicci ja mam tiez vstavanu 60 cm vnutri ma displej ked sa otvori no aj nam inak frcala furt nic jej nebolo a teraz takto sa kazi a to ju mame niako 4 roky .Len dufam,ze sa mu to podari este opravit

mne sa torta pece zachvilku bude a robim ten pribinacikovy krem vanilkovy len som nemala normalnu slahacku lebo vcera nemali cerstvu iba do zajtra zaruka a dnes sa mi uz nechce ist do obchdou zhanat tak som spravila s praskovej slahacky normalne s mliekom zarobena a este som pridala biely jogurt a tiez je to dobre a dam tam jahody a broskyne.

broucek2
24. mar 2012

ještě dám fotku jen samotného dortu, aby byl vidět

dadka212
24. mar 2012

pridávam svoje víkendové 3 zo 4 tá štvrtá sa sem nehodí.... ešte ma na utorok čakajú 4 😝

heni79
24. mar 2012

@dadka212
Šmolinka je krásna, taká koketa. 😉
Tá s bábikou, ako sa to krája? 😕 Sú tam aj nohy, alebo iba telo?

dadka212
24. mar 2012

@heni79 ďakujem, ja som to ešte nekrájala 😀 ale asi by som vytiahla bábiku, je tam aj s nohami...

lussy23
24. mar 2012

@lamps krásne
@broucek2 prekrásna torta, krásne postavičky. Dcérke všetko najlepšie a veľa zdravíčka

lussy23
24. mar 2012

@dadka212 krása
@bzucinka2 krásne
@simasa nádhera
@janula.h suprová
@timonko krásnučká

timonko
24. mar 2012

@pristela ahoj, nevadí rada odpoviem 😉 ... dlhé je 33cm, široké 20cm..plnka prvá banány s čoko plnkou a druhá v streche je madarínkovo-smotanová ... važi 2,7kg ..držím palce nech sa podarí 🙂

broucek2
24. mar 2012

@lussy23 děkujeme

zdenallicka
24. mar 2012

Berunky moje, mám se rozhodnout, jeslti to zvládnu

ZVLÁDNU???

A jak byste to dělaly?? A kolik byste si vzaly?? S čokoládou nemám žádné zkušenosti..☹