Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
5. apr 2012

@maya30 jeejd atá jenádhernááááá !!! Topanocku treba robit nabuduce hodne dopredu aby stacila vytvrdnut a robit ju pak na etapy 😉 ale vypada suprovo!

@zdenallicka Topinka moja ty máš ale pamäť 😕 😕 😀

@vlada111 jj z mmf som ho vcera nestihla, ale aspon tu babulu som stihla 😅

yamahafazer
5. apr 2012

moje dnesne

katulkaaaaaa
5. apr 2012

ahojte moj krtko....mne sa nejak nezda,nemam ho nejako prerobit?torta ide prec az vecer...hmmmm

vecernicci
5. apr 2012

@hobitkova red velvet jsem pekla a je výborný, teda nám chutná a hlavně do 23 cm formy stačí ze dvou vajec 😉 a pod potahovku stejně dáváš máslo s cukrem, takže korpus můžeš mít jaký chceš 🙂
@vlada111 teda holka, jestli mě nepřeceňuješ 😀 na radu přijdu určitě, protože jsi ho měla fáááákt luxusního
@dm1 no vidíš, ale zase "profesně" rosteme 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
5. apr 2012

@yamahafazer tie su krasne vsetky 😵

vecernicci
5. apr 2012

@yamahafazer jééé hody hody doprovody 😉 😀 super dortík a Mája perfektní
@katulkaaaaaa a to je šedý, nebo zkresluje fotka?

katulkaaaaaa
5. apr 2012

@vecernicci je cierny a sede ma brusko

vecernicci
5. apr 2012

jinak tady je ten slibovaný red velvet 😉 zbyl poslední kousek, měli zákaz ho slupnout, dokud ho nevyfotím, sarančata 😀

vecernicci
5. apr 2012

@katulkaaaaaa je pěkný, to zkresluje fotka, ono někdy vyfotit ty barvičky 😝

yamahafazer
5. apr 2012

baby to je vsetko na objednavku pre nas vobec nepecem ani nemam navarene nic 😒 co nestiham a musim frcat na poobednu do roboty teraz este tak vas vobec nestiham ani torty pozret

janulkamartinko
5. apr 2012

@katulkaaaaaa podla mna je krasny,nechaj ho tak 🙂

pipka
5. apr 2012

@katulkaaaaaa podla mna je uplne ukazkovy, ja by som ho nemenila 🙂

mates22
5. apr 2012

@katulkaaaaaa myslím, že prcek bude nadšenej, nech ho takhle 🙂

katulkaaaaaa
5. apr 2012

dakujem baby nechavam tak 🙂

reruna
5. apr 2012

@vecernicci prosím tě nějak jsem přehlídla recept na ten red velvet - a co to máš za krém, vypadá to mňam!

mia114
5. apr 2012

akurat som spravila par pernikov, vecer dam este detom ozdobit nejake, nebudu malovat vajcka ale zdobit marcipanom 😀 😀

desmodka
5. apr 2012

@csina to je akcia len na dnes, urcite su vajcia v akcii v Bille 😀

mia1111
5. apr 2012

babulky, potrebujem objednať červenú gelovku, doteraz som mala len wiltonku red-red, ale treba jej veľa, ak chcem sýtu červenú, tak sa mi už míňa... máte niekto skúsenosť s extra gelovkou červenou Sugarflair? Je lepšia - sýtejšia?

lawli
5. apr 2012

@lusil2005 nieje začo aj nabudúce ak tu budem 😉 Aj ja som si už ten link uložila 😵

vlada111
5. apr 2012

@vecernicci ďakujem, skôr sa bojím, že sa ti podarí ešte lepší 😀 ☹ 😠 😝

anibas
5. apr 2012

@mia1111 jednoznačne lepšia 😉

vlada111
5. apr 2012

@vecernicci idem robiť čoko tortu a višňami. myslíš, že tento velvet by bol vhodný k čoko krému a višniam? Vyzerá totiž super.

lawli
5. apr 2012

Tak na dnes som dobojovala a ešte dve ráno ,teraz sa už venujem len deťúrencom 😵 😵 😵

anibas
5. apr 2012

@vecernicci ukážkový 😅 😅 😅 😅 😅 😅 mňam !!!

vlada111
5. apr 2012

@mia1111 ja som kúpila jednu u Kováča a poviem ti, extra gelovka sa môže strčiť. Táto geniálne farbí, je tak hustá, že až, no super. http://www.cukrarskepotreby.eu/predaj/1009/Fuch...

ikula2
5. apr 2012

@vlada111 ja tiez mavam tovar od neho, ale mne sa az tak nepacia tie gelovky myslim nie na farbu ale na vonu 😀 pridu mi strasne umele no proste mi nevonaju, ale inac som s nimi spokojna hlavne s cenou

ikula2
5. apr 2012

Prosim vas dievcata nie ste tu niektora z Handlovej?

ikula2
5. apr 2012

@ladydia jeeeej ta je uzasna 😵 taka rozpravka ...

vecernicci
5. apr 2012

@vlada111 já se ho chystám za chvíli udělat i jen v kakaové variantě i jen ve světlé variantě, ja dobrý a z málo vajec, myslím, že se k němu hodí všechny krémy, chutná jako kakaový, jen je am červené barvivo a je takový vláčný, nemusela jsem ničím prokapávat, jak je tam to podmáslí 😉
@reruna recept je asi odvě stránky dozadu a krém je klasický "máslák" my ho můžeme 🙂 je fakt, že u nás se sní všechno, vždycky to jen zasyčí 😀 😀
@anibas děkuji a je fakt dobrý, ale jak jsem psala u nás se sní všechno co obsahuje jen trochu cukru 😀 třeba někomu chutnat nebude 😉

vecernicci
5. apr 2012

@lawli super dortíky 😉
@mia1111 mám obě co ty a ta extragelovka není tak krásná jako wilton a to nejsem jejich fanda, je červená, ale taková divná, to samý zelená 😝 jediná extragelovka je dobrá černá 😉