Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

karaa
12. apr 2012

@mizulienka Luci, ano, v Lidli maju teraz maslo za 1,29eur.

a neviete, kde su teraz vajicka za najnormalnejsiu cenu?

@dm1 Dani, fakt den blbec, snad si si vycerpala "nestastne nahody" na dlhooooo dopredu. to sa ti znicil hrniec aj pat plechovic salka?

alenv
12. apr 2012

ahoj děvčata tak jsem právě dokončila dort k diamantové svatbě.. s motem 60 let společné plavby životek, snad se bude líbit

lussy23
12. apr 2012

ďakujem za všetky like🙂@alenv nádherné tortičky @miciatko ako naozajstná hračka, waw, perfektná! 😲 @marci2305 je nádherná. nič tam nechýba. @mariann2 krásna @iwulka23 krásny Thomas @stankapk krásna torta. ja by som dala dole nejaký lem🙂 @janula.h nádherné postavičky @macicka84 ďakujem

zdenallicka
12. apr 2012

Prosím vás, nikdo nemáte postup na pejska? 😕

dm1
12. apr 2012
dm1
12. apr 2012

@karaa no hrniec bol v poslednej chvili ale salko som varila radsej nove. Ale teraz ho dovaram a niekedy skusim otovorit ale nedavam tomu sancu zeby to bolo este dobre....

zdenallicka
12. apr 2012

@dm1 Děkuji, jsi hodná..🙂 Mohla bys mi toho hnědého poslat mailem, prosím? Tady mi to nejde zvětšit..🙂 Díky moc..🙂

zdenalicka@seznam.cz

dm1
12. apr 2012

@zdenallicka mas to tam 😉

zdenallicka
12. apr 2012

@dm1 Děkuju..🙂 BUde se mi o tobě zdát..😀

pristela
12. apr 2012

Holciny, zial nečítala som vas bo tolko nezvládam , ale opusinkovala som vam vsetky fotočky 😵 😵 😵
A posielam vam krasny podrav z tator v polsku 😵

njonja
12. apr 2012

@dm1 moja, tak to ma mrzi. Dnes si mala piatok 13☹

njonja
12. apr 2012

@alenv je krasna🙂 urcite sa bude pacit! 60 rokov...to my sa k takemu cislu urcite nedostaneme☹

lawli
12. apr 2012

moja dnešná

janula.h
12. apr 2012

@alenv suprovááááááááááááááááááá

janula.h
12. apr 2012

@lawli krásna 🙂

lawli
12. apr 2012

@janula.h ďakujem 😉

janula.h
12. apr 2012

moja dnešná 🙂

marci2305
13. apr 2012

@lussy23 Ďakujem... 😉

marci2305
13. apr 2012

@janula.h Krááásna 😉
@lawli Veľmi pekná svadobná.. 😨
@alenv Paráááááááádna,,,ten dedko je úžasný, ten svetrík a baretka.. 😀 Nechápem, kde to všetko vopcháš s tými detailami..Más tam všetko!!! Super!

katmi
13. apr 2012

ahojte dievcata.. tak sa idem aj ja po dlhsom case pochvalit zase s jednym mojim vytvorom 🙂 a mam na vas este jednu otazku - tie, co pouzivate WIlton gelove farby.. kazdy jeden kusok, co potrebujete mat farebny zapracovavate do marcipanu WIltonku?? Lebo mne sa s tym veru nechcelo paprat a potom to takto dopadlo, ze ovecka ma miesto fialovej stuhy okolo krku na pohlad ciernu, lebo som len stetcom natrela gelovku na marcipan... 😕

miciatko
13. apr 2012

@alenv starki nemaju chybu, uzasne a kam sa plavia ?? 😀 😀 😀 😀 😀

zdenallicka
13. apr 2012

@njonja Moji prarodiče spolu byli taky skoro 61 let.. 😵 😵 😵 To my nemáme šanci..🙂 Musela bych se dožít 90let, abych to zažila.. 😀 A mít trpělivost a tááák... 😕 😅

vecernicci
13. apr 2012

@zdenallicka tak naši budou mít příští rok zlatou svatbu, tak jim taky budu dělat nějaký dortík exklusiv 😉

gagarinka
13. apr 2012

Ahojte, šikovnice, potrebujem radu skúsených - dnes by som chcela skúsiť ten pribináčikový krém a ten puding creme ole sa tam dáva len ten prášok alebo ho najprv urobím a potom prišľahám
Trošku blondínkovská otázka 😀
A máte k nemu vyskúšané aj nejaké ovocie?
Vďaka 😉

heni79
13. apr 2012

@gagarinka
Prisypať prášok. 😉

jakelina
13. apr 2012

Moje včerejší noční

heni79
13. apr 2012

@lawli
Ten pár na torte si robila ty? 😕

mates22
13. apr 2012

@gagarinka jen prášek nasypat, já ho kombinuju s lesním ovocem a nebo malinama, obojí je mňam 😉

zdenallicka
13. apr 2012

@vecernicci Chachááá, na tebe tu čekám..😀 POtřebuju, prosím, postup na pejska - maltézák, bišonek, boloňák..🙂 Nenašla bys?? Prosíííím..🙂

No a co se týče těch dlouhých let s jedním partnerem - ty jo, nechápu..😀

mates22
13. apr 2012

@katmi já zapracovávám, někdy mě to ale taky otravuje u malých kousků