Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
monika76
13. apr 2012
Pridávam svoju dnešnú o týžden svadobná objednáka 3 torty uff ale aj tak sa teším 😃 🙂 😉
larah
13. apr 2012
@monika76 no ja mam vsetky take lahke torty 😃 spodny priemer ma 26
larah
13. apr 2012
@pipka na striedacku mascarpone s cucoriedkami a parizsky 🙂
monika76
13. apr 2012
@larah že páperové ,nadýchané 😉 no ja neviem, len tak bo ked porovnám tak mi tá váha nejde do hlavy.Ináč pekná tortička 😉
ikula2
13. apr 2012
Aj ja dnes pridavam svadobnu malu ma cez 5kg. Nechali to na mna takze podla mojho vkusu 🙂 .
canita
13. apr 2012
@larah prekráááááásna torticka, si šikovná 😉 😉
aduskatt
13. apr 2012
@ikula2 nadherna je ta torticka
lawli
13. apr 2012
taaak a na dnes padla...
karaa
13. apr 2012
@larah krasna torticka, pod 50eur by si urcite nemala ist - viac ako 4kg plus kvety, obrucky, este aj tie goralky - aj ked tie by tam mozno aj nemuseli byt 😉 cista praca, krasne zladene farby. slusny zakaznik si bude robotu vazit a este ti k tym zasluzenym eckam aj tringelt z vdacnosti necha 😉
karaa
13. apr 2012
@larah a este ked pises zlozenie kremov a ovocia..... mascarpone, parizsky, cucoriedky..... vsak nech si skusia len suroviny nakupit 😉
mizulienka
13. apr 2012
@larah je nadherna, kludne pytaj 40 eur minimalne 😉
lifinka
13. apr 2012
@vecernicci Děkuji za radu 😎
lifinka
13. apr 2012
@larah no krásný dortík, taky bych řekla, že váží více, já mám kulatý 23průměr 3x korpus 2x krém +marcipán tak do 700g a váží 4kg.
larah
13. apr 2012
@karaa myslela som že s tými korálkami to bude také luxusnejšie

dakujem za pochvaly,teší ma to 🙂
larah
13. apr 2012
@lifinka no ja som to znovu odvážila a je to tak, asi ja taký lahučký korpus- mramorák
karaa
13. apr 2012
@larah spravne si to pomenovala, torta je fakt luxusna, takze podpriemerne cenove ohodnotenie si urcite nezasluzi 😉
larah
13. apr 2012
@karaa tak som sa stresovala....aby som si nespravila ostudu
larah
13. apr 2012
@ikula2 peknučká tortička,ja som nevedela ako mám obručky zapichnut,aby som nezničila potah ,tak som ich len položila
artepf
13. apr 2012
@katmi moc roztomilá ovečka 🙂
@jakelina moc krásný dortík, stačí jedna kytička a pár detailů, v jednoduchosti je fakt krása x-)
artepf
13. apr 2012
@lawli teda to je nádherný dort s ještě nádhernějšíma postavičkama, fakt originální, s dovolením si ho ukládám x-) x-) x-)
@miciatko moc pěkný dortík, traktor je jak opravdový 😉
larah
13. apr 2012
@lawli krásne elegantné obidve, postel precízne vypracovaná
artepf
13. apr 2012
@dada2007
@mia114
@stankapk moc krásné dortíky, jeden hezčí než druhý
lawli
13. apr 2012
@artepf ďakujem ,budem len rada ak sa inšpiruješ .to je pre mňa poklona x-) x-) x-)
@larah ďakujem ,dala som si na nej záležať...to si u mňa objednala svokruška ,tak aby nepovedala 😃 😃 😃
artepf
13. apr 2012
@alenv teda to je krásný originální dort a ty postavičky i detaily jsou fakt dokonalé 🙂
janulkamartinko
13. apr 2012
Ahojte tak aj ja pridavam svoje tortulienky a idem sa dalej jedovat so zakuskami 😞
jakelina
13. apr 2012
@luba142 nemusí vřít, stačí zahřát a nechat rozpustit. Pod potah pak musíš dát máslo s cukrem a odřezky.
woman04
13. apr 2012
...ja som cez víkend robila futbalovú 🙂..keďže to bola v podstate moja prvá poťahová torta a nemám žiadne formy,všetko ručne upatlané,tak je taká kostrbatá 🙂..prekvapko pre synovca k narodkám 🙂
@janulkamartinko
larah
13. apr 2012
@woman04 že prvá.....uplne je pekná
woman04
13. apr 2012
@larah ..ďakujem,ja teda pravdu povediac vôbec nepečiem torty..toto bola asi tretia,dve som robila pred dvomi rokmi jedna téma Avatar a druhá k prijimaniu,ale to len pre synovca a neter ..spravila som Avatara a švagrinka sa toho chytila,či neupečiem na prijímanie 🙂..to boli potiahnuté tou cukríkovou hmotou a ozdoba šľahačka a hračka a druhé porcelánová bábika 🙂..tu som skúsila 1x K2 a marcipán 🙂
dajna11
13. apr 2012
tak mám ju hotovú,opachu jednu.... 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli