Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

monika76
13. apr 2012

Pridávam svoju dnešnú o týžden svadobná objednáka 3 torty uff ale aj tak sa teším 😀 🙂 😉

larah
13. apr 2012

@monika76 no ja mam vsetky take lahke torty 😀 spodny priemer ma 26

larah
13. apr 2012

@pipka na striedacku mascarpone s cucoriedkami a parizsky 🙂

monika76
13. apr 2012

@larah že páperové ,nadýchané 😉 no ja neviem, len tak bo ked porovnám tak mi tá váha nejde do hlavy.Ináč pekná tortička 😉

ikula2
13. apr 2012

Aj ja dnes pridavam svadobnu malu ma cez 5kg. Nechali to na mna takze podla mojho vkusu 🙂 .

canita
13. apr 2012

@larah prekráááááásna torticka, si šikovná 😉 😉

aduskatt
13. apr 2012

@ikula2 nadherna je ta torticka

lawli
13. apr 2012

taaak a na dnes padla...

karaa
13. apr 2012

@larah krasna torticka, pod 50eur by si urcite nemala ist - viac ako 4kg plus kvety, obrucky, este aj tie goralky - aj ked tie by tam mozno aj nemuseli byt 😉 cista praca, krasne zladene farby. slusny zakaznik si bude robotu vazit a este ti k tym zasluzenym eckam aj tringelt z vdacnosti necha 😉

karaa
13. apr 2012

@larah a este ked pises zlozenie kremov a ovocia..... mascarpone, parizsky, cucoriedky..... vsak nech si skusia len suroviny nakupit 😉

mizulienka
13. apr 2012

@larah je nadherna, kludne pytaj 40 eur minimalne 😉

lifinka
13. apr 2012

@vecernicci Děkuji za radu 😎

lifinka
13. apr 2012

@larah no krásný dortík, taky bych řekla, že váží více, já mám kulatý 23průměr 3x korpus 2x krém +marcipán tak do 700g a váží 4kg.

larah
13. apr 2012

@karaa myslela som že s tými korálkami to bude také luxusnejšie

dakujem za pochvaly,teší ma to 🙂

larah
13. apr 2012

@lifinka no ja som to znovu odvážila a je to tak, asi ja taký lahučký korpus- mramorák

karaa
13. apr 2012

@larah spravne si to pomenovala, torta je fakt luxusna, takze podpriemerne cenove ohodnotenie si urcite nezasluzi 😉

larah
13. apr 2012

@karaa tak som sa stresovala....aby som si nespravila ostudu

larah
13. apr 2012

@ikula2 peknučká tortička,ja som nevedela ako mám obručky zapichnut,aby som nezničila potah ,tak som ich len položila

artepf
13. apr 2012

@katmi moc roztomilá ovečka 🙂
@jakelina moc krásný dortík, stačí jedna kytička a pár detailů, v jednoduchosti je fakt krása 😵

artepf
13. apr 2012

@lawli teda to je nádherný dort s ještě nádhernějšíma postavičkama, fakt originální, s dovolením si ho ukládám 😵 😵 😵
@miciatko moc pěkný dortík, traktor je jak opravdový 😉

larah
13. apr 2012

@lawli krásne elegantné obidve, postel precízne vypracovaná

artepf
13. apr 2012

@dada2007
@mia114
@stankapk moc krásné dortíky, jeden hezčí než druhý

lawli
13. apr 2012

@artepf ďakujem ,budem len rada ak sa inšpiruješ .to je pre mňa poklona 😵 😵 😵
@larah ďakujem ,dala som si na nej záležať...to si u mňa objednala svokruška ,tak aby nepovedala 😀 😀 😀

artepf
13. apr 2012

@alenv teda to je krásný originální dort a ty postavičky i detaily jsou fakt dokonalé 🙂

janulkamartinko
13. apr 2012

Ahojte tak aj ja pridavam svoje tortulienky a idem sa dalej jedovat so zakuskami :(

jakelina
13. apr 2012

@luba142 nemusí vřít, stačí zahřát a nechat rozpustit. Pod potah pak musíš dát máslo s cukrem a odřezky.

woman04
13. apr 2012

...ja som cez víkend robila futbalovú 🙂..keďže to bola v podstate moja prvá poťahová torta a nemám žiadne formy,všetko ručne upatlané,tak je taká kostrbatá 🙂..prekvapko pre synovca k narodkám 🙂
@janulkamartinko

larah
13. apr 2012

@woman04 že prvá.....uplne je pekná

woman04
13. apr 2012

@larah ..ďakujem,ja teda pravdu povediac vôbec nepečiem torty..toto bola asi tretia,dve som robila pred dvomi rokmi jedna téma Avatar a druhá k prijimaniu,ale to len pre synovca a neter ..spravila som Avatara a švagrinka sa toho chytila,či neupečiem na prijímanie 🙂..to boli potiahnuté tou cukríkovou hmotou a ozdoba šľahačka a hračka a druhé porcelánová bábika 🙂..tu som skúsila 1x K2 a marcipán 🙂

dajna11
13. apr 2012

tak mám ju hotovú,opachu jednu.... 😀 😀