Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

peroli
21. apr 2012

@njonja úúúžasná... 😵

anibas
21. apr 2012

@vinka čisto MMF a farbené kadečím 😀

vlada111
21. apr 2012

@njonja krásna tortička 🙂

peroli
21. apr 2012

@lusil2005 jéjej... ☹ držím pěsti ať to aspoň odsejpá.. 😉 snad to není nic náročnýho.. 😉

anibas
21. apr 2012

@peroli @janula.h @lusil2005 @njonja - krááásne 😵 😵 😵 😵 😵

florentina
21. apr 2012

@lusil2005 soucítím s tebou, já tady sedím nad manželovým účtem a taky už nechci....chjo! Tak ať to jde dobře od ruky. FLo

lucula73
21. apr 2012

dievčatá prosím vás,koľko by ste si pýtali za bábatko...........kamoška chce dve bábatká spraviť a poslať poštou....netuším 😒

a ďakujem všetkým,ktorým sa páči moja tortička,idem ešte dopozerať vaše,neskutočne rýchlo tu pribúdajú strany 🙂

simasa
21. apr 2012

Dobry vecer, babule, pridavam dnesnu...

anibas
21. apr 2012

@lucula73 ja bábätká rozdávam komukoľvek 😉 😉 😉 robím ich z PDT - u nás na ulici majú všetky dievčatá marcipánové bábätká 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anibas
21. apr 2012

joj - skoro som zabudla foto - zistila som, že ak nie som v strese - neviem robiť torty 😝 😝 😝

dm1
21. apr 2012

@florentina ja skladujem klasika v miestnosti zatvorene nie v ladnicke. A co sa tyka toho marcipanu na postavicky - su baby na dortomanii ktore z neho robia vsetko takze ist to musi len kazdemu sa robi dobre s niecim inym asi

lussy23
21. apr 2012

@njonja nádherné, úplna profesionálka aj tie kvietky sú modelované čo sú na tej ružovej dečke?
@lusil2005 nádherné
@janula.h krásna
@peroli krásnučká

lussy23
21. apr 2012

@anibas krásna

lussy23
21. apr 2012

@simasa krásnučká je

lussy23
21. apr 2012

@mia114 krásna
@jakelina to hej🙂

1katuska73
21. apr 2012

Ahojte babenky potrebujem postup na balerinky prosiiiiiim.

zeleny_cajik
21. apr 2012

Fuuuu, baby nadhera!!!! Ja sa skoro hanbim sa tu pochvalit mojimi patlaninami, ked pozeram na tie umelecke diela 😕 ale aj tak som na seba hrda, kedze som piekla a sulala figurky s dcerou v nositku a synom na kuchynskej linke akože "mamka ja ti pomaham". Ja dam tak max 1 tortu za mesiac, ked je v rodine nejaka prilezitost. Toť pre brata surfera, k 30ke...

simasa
21. apr 2012

@lussy23 Dakujem, si fakt zlata 🙂

florentina
21. apr 2012

@dm1 děkuji. Mno, já to budu ještě zkoušet a vlastně nevím, jak se dělá s jinými hmotami, takže nemůžu posoudit nějaký rozdíl, ale zdálo se mi to fakt dost měkké, úplně mi to teklo pod rukama. Uvidíme jak to bude tvrdnout.

79zuzana
21. apr 2012

ahojte. Tu su moje dve dnesne a zatial mam pokoj na cely dalsi tyzden 🙂 Kitty je uz moja druha, to sa robi tak rychlo a kosik je moj prvy, vdaka za rady s ruckou 😉 Tych ruzi je tam 40 kedze to bolo na oslavu 40tky. Cislo tam nie je, lebo je to pre zenu a nechcela tam mat uvedeny vek. Modelovala som to cely tyzden po veceroch a teda teraz rozmyslam, ci mi to za tu bolest ruky co mam teraz aj stalo 😅

mariann2
21. apr 2012

@njonja ďakujem, bolo tam okolo 40 ruží, asi 100 tých minikvietočkov a kooopu lístkov 😝

dm1
21. apr 2012

@florentina ono zalezi aj aky je tam podiel mandli su rozne tak mozno mas iny neviem

florentina
21. apr 2012

@79zuzana no je to nádhera, takže to určitě za to stálo, máš navždy zdokumentováno, že jsi fakt šikulka 😉

dm1
21. apr 2012

baby ktora ste tu spominali ze chcete skusit PASTU DAMU DEKOR? akurat mi nikanika pise ze je otrasna uplne blato maksia ako RDI ....

njonja
21. apr 2012

@mariann2 wooow, klobuk dole! to musela byt naozaj fuska!
@lussy23, dakujem.-) a nie, to je dekoracia na stole🙂

79zuzana
21. apr 2012

@florentina dakujem, na tuto objednavku som sa velmi tesila, lebo som stale obdivovala tie kosikove torty a velmi som chcela nieco podobne spachat aj ja 🙂 Tuto tortu si davala upiect oslavenkyna sama 😀 pre seba, tak som jej navrhla, ze jej upeciem kosik s ruzami 🙂 A este ako naschval, ked tu bola objednavat, tak mi nefungoval internet, tak som jej ziadnu podobnu tortu nemohla ukazat, len som jej povedala, ze mi musi verit, ze torta bude krasna, ona si vobec nevedela predstavit co myslim, ze kosik s ruzami. Ale bola velmi vytesena, ked uvidela tortu 🙂 nastastie 🙂

njonja
21. apr 2012

prosim vas, dievcata,mate niekde ulozeneho ozaj krasneho, velkeho a elegantneho aniela? Takeho jemneho.

Chcem spravit pre Detsky hospic jednu tortu a neviem najst pekneho aniela...

dm1
21. apr 2012

@79zuzana presne tak isto som ja svoj prvy kosik spachala mama isla na oslavu a ze mam urobit nieco pekne je jej to jedno a ja som jej hned kosik navrhla lebo som si to chcela velmi skusit 🙂 . Krasne sa ti podaril!

79zuzana
21. apr 2012

@njonja nasla som takeho... teda ked myslis nieco take http://www.wellingtoncakes.com/Gallery Seasonal...

79zuzana
21. apr 2012

@dm1 dakujem... taka sokova terapia 🙂 ale vyslo to 🙂