Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

henikav1
29. apr 2010

iba jednu minitorticku, nieco na nejake kvietky, ozdoby a zvysok sme zjedli 😀

alionuska
29. apr 2010

baby chora som strasne...boli ma hlava a zistila som ,ze ani choroba moju pracu neovplyvnuje...tato torta je na zelanie zakaznika a mne sa taaaaak paci.... tak posudte vy,ci sa podarila...

Moje prve papucky z MMF.

zdenallicka
29. apr 2010

Ali, je krasna... Videla jsem ji na www.flickr.com 🙂

Ja teda nemocna nepecu... 😕 😝

alionuska
29. apr 2010

no ani ja by som,ale slubila som to...mna to chytilo vcera vecer...strasne ma bolela hlava..a ano je to z flickru,ta inspiracia... Dakujem! 🙂

daniz
29. apr 2010

Ahojte, Heni tú čokoplastelínu veru idem aj ja skúsiť. 🙂 🙂 🙂 . A prosím Ťa, niekde na MK si písala recept na takú rýchlu plnku
s nevareného pudingu. Prosíííím Ťa napíš to znovu, lebo akosi ju neviem nájsť 😝 😝 . A ináč tortičky sú super, idem robiť na deň matiek, že Hejdi ?

alionuska
29. apr 2010

http://farm4.static.flickr.com/3295/2509055275_...
toto je ten original..... 😀 😀

sse
29. apr 2010

Ali tvoja je krajšia, než originál 🙂

daniz
29. apr 2010

Ali, prekrásna.

alionuska
29. apr 2010

Jeeeeej,dakujem!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

neurologia
29. apr 2010

ali ta je krajsia nez "original"...naozaj vydarena

zdenallicka
29. apr 2010

ALi, co to mas za vykrajovacku na ty ruzove "kopretiny" ?

henikav1
29. apr 2010

daniz, ta je ale dobra len na plnenie, vyslahas slahacku a stuzovac slahacky a uplne nakoniec do nej zaslahas ten puding Dr Oetker bez varenia, pozor neslahaj priliz dlho s tym pudingom, aby sa nezrazila. Povrch mozes potriet maslo s cukrom vyslahane

henikav1
29. apr 2010

jej alionuska, teraz pozeram, fakt je krajsia ako predloha.
Na tie papucky mas nejaku sablonku???

daniz
29. apr 2010

Henik, ďakujem 😉

vinka
29. apr 2010

Ali krásne urobená ale mna vôbec nenadchla.Ale to bolo želanie zákazníka.ja osobne by som takú nechcela.Ale ty si ju urobila ešte krajšie ako originál. 😀

zdenallicka
29. apr 2010

MNe se teda takove dorty libi...😵

nadulici
29. apr 2010

heni a cukor ziadny? 😕
ali ta torta je prenaaaaaaaaadhernaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

henikav1
29. apr 2010

nadulici, ja som cukor nepridavala, bolo to dost sladke, uz ten puding obsahuje cukor, ale ved ochutnas krem a uvidis, ak sa ti ziada viac cukru pridas. Ja taketo veci robim podla chuti a od oka.

alionuska
29. apr 2010

baby dakujem...zdeni to je kvetinka na strunke...boli tusim 4 v sade.
Henika a na papucky som si urobila sablonu podla predlohy na sablony,co som nasla na nete. 🙂 Len som vystrihla z papiera a nozom obkrojila take tvary do potahu ,potom potrela praskovou perletou a poskladala...maslicky sa mi z MMF trhali,tak som dala take latkove..šifon,ci ako sa to vola 😀 😀

lenka.pav
29. apr 2010

ali, no kraaaaaaaaaaaasa. velmi sa mi paci takyto styl 😉 . a tiez sa mi paci viac ako predloha, ty si proste kuzelnik 🙂 . ali, idem na 15. maja robit svojmu krsniatku tortu, tie ma napadli papucky, posles mi prosim link na tie sablony? dakujem!
dm, ako dopadla cokohmota?

sisa.b
29. apr 2010

ahojte,
tak ja som slubila dalsiu tortu na sobotu 😝 nastastie len nieco detske, jednoduche. mate nejake napady?

ali, si frajerka. v tortach velky rozdiel nevidim, ale papucky mas urcite krajsie 😵

alionuska
29. apr 2010

lenka tu je..a dakujeeeeeeeeeeeem! A sisa,b tebe tiez! 😀
http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/papucky-sa...

anibas
29. apr 2010

Ahojte - no Ali dobre, že si dala šablonu, teraz tu bola susedka a potrebuje na krstiny pre dievčatko tortu 😀 😀 😀 😀 , možn o použijem.
A tortu máš kráááááásnu, ale podľa mna, keby si nemusela dodržať predpis, tak urobíš ešte krajšiu !!!!!!
Aký lesk si použila ? Páčia sa mi s takým trblietavým posypom ako má napr. Majka22 na TOM -e .

zdenallicka
29. apr 2010

ALi, mohla bys mi hodit link na tu kytku, prosim?

dm1
29. apr 2010

Alli torta je krasna ja taketo tiez mozem

ja prave peciem korpusy. dufam ze prave tato na synove 1.narodeniny sa podari inak ma picne 😝

nadulici
29. apr 2010

dm- drzim palce.... 🙂

alionuska
29. apr 2010

http://www.adal.biznisweb.sk/product/kvetina-na...
Zdeni pre teba!
A dakujem vam vsetkym....

zdenallicka
29. apr 2010

Dekuji, Ali...😵

nikanika28
29. apr 2010

Cafte
Ali, torta nema chybu, mne sa tiez velmi pacia taketo namety 😵 😵 😵 . Ali, tu vrchnu cast si piekla na dvakrat?
Ja tortu teda nakoniec nerobim, este stale nevieme, ci niekam pojdeme, tak to nejdem radsej riskovat 😝
Dani, drzim palce....ty to zvladnes, si sikulka 😵 . A aku nakoniec robis? Tu poschodovu? ci aku?