Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
12. máj 2012

@mamina1978 praveze vobec.......je taky lahky fajnovy ten krem......chuti aj chlapom🙂

xxx.klarka
12. máj 2012

Můj další pokus o potahovaný dort - nemám ani dobrou hlavu na nápady, ani mi to zdobení moc nejde. 😔

aduskatt
12. máj 2012

@xxx.klarka peknucka je ta torticka🙂

janulkamartinko
12. máj 2012

ženy moje,tak už aj ja mam dobojovane a to doslova...boli sice len dve,zakusky z minuleho tyzdna ale hrozne cosi robit ked mam od stvrtka seknute v krizoch,ledva stojim ☹

aduskatt
12. máj 2012

@janulkamartinko krasne torticky..a tie zakusky ti teda nezavidim🙂

vecernicci
12. máj 2012

@janulkamartinko s těma zákuskama přesně vím o čem mluvíš, dneska jsem odevzdávala 50 věnečků a 50 rolád 😝

jakelina
12. máj 2012

Všem maminkám, přeju všechno nej k zítřejšímu svátku. 😉

aduskatt
12. máj 2012

@jakelina aj Tebeeeeeeeeeeeeeeeeeee

aduskatt
12. máj 2012

@vecernicci a ja som zasa bez vencekov obisla?🙂))

jakelina
12. máj 2012

@vecernicci já jsem si na zítřejší svátek musel upéct roládu s jahodama. No to je pořádek co, ještě si sama sobě péct 😀 😀 😀

mamina1978
12. máj 2012

@vecernicci A tie torticky si podpisuj......... nech tvoje okolie vidi, ake skvosty mas 😉 😉 a aby si tie krasne vytvory, niekto cudzi neprivlastnil. 😕

larah
12. máj 2012

@jakelina no aj ja som si tortičku sama sebe upiekla a mm povedal ,že zajtra ju vytiahne z chladničky a pogratuluje mi s nou....že xixixi...

bambula1307
12. máj 2012

@janulkamartinko chudatko krasne si napiekla a seknuta teda..klobud dole. Zakusku krasne, no ja vzdy poviem,ze najmenej polplecha z jedneho druhu...si sa musela pri tom narobit.

Ja som dnes veterniky robila..su mnam ale krasne moc ne 😎

aduskatt
12. máj 2012

no ved aj ja tu jarnu torticku som si venovala zajtra k sviatku🙂)).ale predpokladam, ze budu aj kvecinky🙂)

bambula1307
12. máj 2012

este foto, nech verite ze som ich robila. Vravim mm , nech nalozi par na tanier a aha aku piramidu spravil ;D

vecernicci
12. máj 2012

@jakelina mně taky nicjinýho nezbyde 😉 a ještě abych si ukrojila stranou, aby na mě zbylo 😀
@mamina1978 no jo, ale to bych musela vědět, jak se to dělá 😝

bambula1307
12. máj 2012

jejda jak tatar pisem ..sorry 😖

aduskatt
12. máj 2012

@bambula1307 kraasne, baby, vy ma znicite.........este zopar fotiek a tusim si fakt upeciem a prelomim niekolkorocnu barieru🙂).....je tam aj karamelova slahacka?🙂))

vecernicci
12. máj 2012

@bambula1307 teda mňaaaaaam, já chci taky 😉 honí mě mlsná a doma nic 😝 máš je nádherný a ta poleva je ta co jsi mi dávala recept? že i máš takovou hnědou, to má zkaramelizovat?
asi si půjdu udělat cukr s máslem a kakaem, to miluju už jako dítě, to nám mamka dělala jen tak, když nebylo co do pusy sladkýho a já to jedla s rohlíkem 😀

bambula1307
12. máj 2012

@aduskatt no jasne karamelova .. ta je tam predsa najlepsia 😀

janula.h
12. máj 2012

@bambula1307 ale ic už dakdze 😀 pošli miiii aspoň za 20 😀

aduskatt
12. máj 2012

@bambula1307 uzasne🙂) lebo niekto dava len vanilkovy puding ako do vencekov..ale to by mi tam ten karamel chyyyybal.........

aduskatt
12. máj 2012

dievcence, ako dlho vydrzi puncovina v chladnicke?

bambula1307
12. máj 2012

@janula.h juuj sak ty si daleko..ja zahoracka od Malacek 😀 ..tak ale prid este mame 😎

bambula1307
12. máj 2012

@aduskatt je aj s rumom? myslim, ze par dni urcite. na jedlo asi aj tyzden..ja z toho gule sulam, nasi to miluju 😀

vecernicci
12. máj 2012

@aduskatt já tam taky dávám karamelovou šlehačku i krém a kluci se jen oblizovali 😀

mamina1978
12. máj 2012

@vecernicci Klikni na danu fotku pravou stranou mysky a tam vyberies..bearbeiten... boze neviem to v slovencine alebo v cestine, myslim ze tam je upravit, a ked na to kliknes otvori sa ti fotka v programe ,kde to tam len napises, vyberies si pismo a farbu pisma, velkost pisma....... 😝 😉 bozinku neviem ci si ma pochopila, lebo pisem ako hotentot☹

aduskatt
12. máj 2012

@bambula1307 rum nie, je tam puncova esencia🙂)ja nemam rada alkohol v zakuskoch🙂

mariann2
12. máj 2012

@anibas krásne tortičky, vobec nevadí, že sú podobné, ako si robila ten cik-cak?

bambula1307
12. máj 2012

@aduskatt no veterniky maju mat zltkovu slahacku..cize puding plus slahacka a aj karamelova slahacka. Ja som robila par rokov v cukrarni, tak viem ze to tam patri 😀 😀 a pouzivam len zivocisnu slahacku. Ked ides do cukrarne..tak vsade uz davaju rastlinnu..a to je teda bleee ☹

Podla mna rum je super v zakuskoch 🙂