Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
19. máj 2012

@mizulienka krásne ich máš. Luci tie puntíkové srdiečka si robila s čím?

lamps
19. máj 2012

@jakelina ja sa stretávam s tvrdením, že som chudera, keď mám 4 deti 😖 a mňa to neskutočne rozčuľuje, lebo ja sa ako chudera necítim a ani tak nevnímam matky, ktoré majú viac detí. Práve naopak vnímam to ako veľký dar, že mi - nám bolo dopriate mať deťúrence 😅 😅 😅 😅

dajna11
19. máj 2012

@zuzana124 jejejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej krásne 😀

dajna11
19. máj 2012

@mizulienka strašne krásneučké

mizulienka
19. máj 2012

@vlada111 Vladi mam na to silikonovu formicku, ze diamont hearts a dakujem

dajna11
19. máj 2012

@vlada111 na t je forma,myslím silikonová ale videla som aj na hmotu FIMO také formičky na srdiečka a rozne iné tvray

emily_666
19. máj 2012

@irriss krásne sa ti to podarilo

mizulienka
19. máj 2012

dakujem vam vsetkym za lajky 😉 velmi mi to dobre padne 😉

lusil2005
19. máj 2012

tu je moja dnesnaaaa. 😅 9 kilova potvora!

mizulienka
19. máj 2012

a este som chcela napisat, ze ste popridavali nadherne torty, nebudem koomentovat kazdu zvlast, urcite by som na niekoho zabudla a to by som nechcela 😉

urcite budete vsetky pozerat hokej, u nas v dedine to budu premietat cez videoprojektor na stadione, je to parada, len moj muz hokej ee...nechapem 😕 😕

pipka
19. máj 2012

@lusil2005 prenaaadhernaaaaa 😵 to ako dlho si robila prosiim ta, sikovnica sikovna 😎 🙂 🙂

mizulienka
19. máj 2012

@lusil2005 jeej tu poznam 😉
krasne si ju urobila Luci, asi pred 10 sekundami som na teba myslela, ze si este nic nepridala a pozri tu to je 😉 kraaasna je...to je narodeninova?

eliska22
19. máj 2012

moja dnešná

mia114
19. máj 2012

@jakelina dakujem, skusam hladat teda v eshopoch na sk ale zatial nic ☹

mia114
19. máj 2012

@lusil2005 jeeej, ty si ju robila, ja som ju kinule ponukala sesterke ci nechce pre malu a ona si vtybrala inu ☹ tak som ju chcela robit 😅 ale tebe sa fakt podarila 😵 😵 😵

reruna
19. máj 2012

Vy jste toho tento víkend napekly, to snad ani není možné, krása všechny dorty!
@maca77 jak to myslel ten zákazník - proč děláš dort 2 dny před oslavou? přece si ho na nějaký den objednali sami ne? nebo ty se domlouváš se zákazníky, kteří chtějí dort na sobotu, že si mají přijít ve čtvrtek?

pristela
19. máj 2012

@lusil2005 je uuuuuuuuuuuuuuuuzasnaaaaaa!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Holky aj ostatne , fantastikus torticky ste popridavali 😵 😵 😵

reruna
19. máj 2012

@marci2305 tak nakonec jsi to vyhladila fénem, není to vůbec vidět🙂
@irriss krásně se ti povedl, věřím, že byli nadšení, pamatuju si ten dort, cos dávala, že ho dělá ten váš vyhlášený cukrář 😅 tvůj příběh jsem četla, moc je mi líto tvé holčičky, holky ti to určitě vynahrazují. Tak teď budeš dvorní cukrářka a třeba si ještě otevřeš v Itálii cukrárnu s potahovanými dorty 😀

jakelina
19. máj 2012

@lusil2005 ta je nádherná a vidím zase otočnou podložku, tak ti ji vrátili. Co ten svatební dort??? Nespadl jim v tom autě??? 😀

jakelina
19. máj 2012

@eliska22 moc hezká, není přeplácaná, tak akurát 😉

vlada111
19. máj 2012

@lusil2005 krásna sa ti podarila, na ňu pozerám už dlho, tak si ju niekto dal urobiť? Konečne dobrý vkus 😉

dajna11
19. máj 2012

@mia114 krásna rozprávková

dada2007
19. máj 2012

@mamina1978 zlatko, mám chvílku času a ukladám si z tadiaľto fotečky pre inšpiráciu a postupy-----nevieš približné číselko strany, kde si dávala tak vela postupov????? prosííííííííííííím 😵 😵 😵 😵

mamina1978
19. máj 2012

@dada2007 jaj, to uz neviem ☹ , ale viem, ze pribliznu stranku ma @mizulienka ,
lebo to nedavno chcela aj @peroli ...... 😉

salonka1981
19. máj 2012

Tak už som po dlhšiej pauze zasa začala piecť.Tento týždeň len jedna. 🙂

ajka82
19. máj 2012

joooj nasla som si nieco 😵 dnesna rychlovka na navstevu, co mala byt az zajtra 😝 ale som si dala so srdieckovym spodkom po jednom vykrojit a po jednom nalepit ...ale dcera chcela pomahat, len vydrzala vykrajovat len polovicku srdiecok 😀

eaka
19. máj 2012

Kočky, nemám síce ani potuchy, čo to je, ale keď som to videla, spomenula som si na Vás 🙂 :

http://www.najzlava.sk/zlava/klieste-na-marcipan/

http://www.najzlava.sk/zlava/vykrajovacky-na-ma...

maca77
19. máj 2012

@reruna asi sa im to videlo že skoro je torta urobená... že nebude čerstvá na oslave 😅 ale keďže sa ohlásili dosť neskoro, tak sme sa dohodli tak, že im je to jedno kedy pre tortu prídu, len nech to nie je v nedeľu ráno ... lebo som už mala skoršie objednávky dohodnuté na určitú dobu kedy prídu a nevedela som ako budem túto stíhať, či skôr či neskôr .... a tým že mali falošný parížsky krém a ostatní jogurtové a smotanové krémy, tak túto som urobila ako prvú včera a dnes robím tie ostatné .... ja som to myslela v dobrom keď som tortu dokončila v piatok že som im hned aj dala vedieť že ak chcú môžu pre ňu prísť, keĎže viem ako je to pred PSP v sobotu, ráno spoveĎ s deťmi, potom doma prípravy.... ale nakoniec to v pohode zobrali ... dokonca nechali 2€ navyše 😅

janulkamartinko
19. máj 2012

Baby ja sa nestačim kochať nad vašimi dielkami,poctivo som polaikovala a aj ja pridam svoje 🙂 želam vam krasny vikend 😀

janula.h
19. máj 2012

žienky končíím na dnes a idem oslavovať 😝 takže moje minulotýždňové nevláááádzem 🙂