Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

irriss
23. máj 2012

@pristela
ja vim o babovkach ,ktere jsou "prizemni" nejsou do vysky jako v CZ a SK..jsou to jen vyssi placky..s dirou 😉

aduskatt
23. máj 2012

@irriss placka s dierou.na prd na barbienu🙂

dm1
23. máj 2012

@irriss barbinu upecies aj v nejakej nerezovej miske okruhlej ak mas a rovnako aj lienku vo vacsej a mensej miske ako hlavicka

irriss
23. máj 2012

@aduskatt
no jedine co mne napada, udelat nekolik ruzne sirokych korpusu a seriznout 😒

kvojtanikova
23. máj 2012

@irriss no a keby si upiekla klasicke okruhle korpusy, a urobila cca 4 vrstvy, pricom kazda bude o trochu mensi kruh (ako do kuzela to naskladas) ? do stredu vyrezat otvor a strcit tam Barbinu? A ten kuzel ked potiahnes, potom tam este nejake tie volaniky a vzory z marcipanu mozes poprilepovat... vies ako to myslim?

aduskatt
23. máj 2012

@irriss no ak nemate take fajne babovky, tak tiez si myslim, ze najjednoduchsie bude zrezavat

mariann2
23. máj 2012

@irriss ja so robila lienku cez víkend

dm1
23. máj 2012

@irriss podla mna tato barbi je uplne spicova a princeznovska. A uplne bombovy napad urobit to na dlhsie. alebo klasicky ako ukazka moznosti zdobenia http://www.tortyodmamy.sk/barbie-na-dlhsie

irriss
23. máj 2012

@mariann2
Ahaaaaaaaaaaaaaa tak to jsi TY, kvuli ktere jsem odkazana na "popravu"..podle Teto Tvoji lienky si moje devcata porucili dortika 😀 😀 😀 😀

irriss
23. máj 2012

@dm1
urcite podivam, dekuju....akurat mi prichazeji decka😉

aduskatt
23. máj 2012

@dm1 je to bombovy napad, ale problem je, ze irriss nema babovkovu formu

dm1
23. máj 2012

@aduskatt nemusi mat babovkovu formu ale napr. klasicku a na to polozenu tu misku v ktorej to bude piect. Alebo si z niecoho urobit maketu - nieco obalit do alobalu a urobit na tom aby to bolo o kusok vacsie ako to v com sa to pecie

irriss
23. máj 2012

@aduskatt
@dm1
koupim babovkovou formu😉 vsak do pondeli jeste cas...ale videla jsem i v podobe ruze nebo vysokeho klasickeho pudinku😉

mariann2
23. máj 2012

@irriss kúp si nerezovú misku, teda dve maličkú a veľkú a upečieš v nich aj lienku, aj sukňu pre barbinu, mne sa z bábovkovej robilo zle, lebo tá diera v korpuse bola na nohy priveľká, tak som to piekla v miskách, lienka sú korpusy z misky vedľa seba a barbina malý korpus z misky postavený na veľkom 😉 http://www.facebook.com/media/set/?set=a.238790...

aduskatt
23. máj 2012

@irriss 🙂 no som zvedava ako to vyriesis🙂
dievcata, s tymi krupkami nikto nic?🙂bude im stacit 20 minut sa prevarit v polievke?

irriss
23. máj 2012

@mariann2
jak jsi delala ty dlouhe vlasky? v tlacitku na cesnek? nebo existuje nejaka pomucka?

irriss
23. máj 2012

@mariann2
ja mozna nebudu mit problem s dirou..moje dvojcata se neshodly na Barbine..vypada to zatim tak, ze budou siamske Barbie v jednych satech 😀 😀 😀 😀

mariann2
23. máj 2012

@irriss vlasy sú robené lisom na cesnak

irriss
23. máj 2012

@mariann2
to jsem si myslela...jen mi nebylo jasne, ze se Ti povedly tak dlouhe... 😉 jednim nenastavovanym tahem... 😉
cernou mas koupenou gelovku nebo prasek? a nebo rovnou pastu hotovku?

pristela
23. máj 2012

@irriss to ti neviem ci velkonocne ci ake , po taliansky neviem 😀 😀 ale byvali vysoke niektore bezdierove 😀 niektore mali pribaleny sáčik s cukrom do ktoreho sa cela vlozila zatriasla a bola opraskovana cukrom, alebo bola ako kinderko, obalena v bielej coko a pak este v mliecnej, no mnaaaaaaaaaaaaam, abo plnená, juj, no dosť bolo rozkoše 😀 😀 😀

mariann2
23. máj 2012

@irriss na čierno si farbím Pastu damu top extragelovkou a dlhé dosiahneš tak, že naložís hmotu do cesnakovača, vylisuješ a neodrežeš tie vlasy, ale opatrne naložíš znovu hmotu a lisuješ dovtedy, kým nemáš potrebnú dlžku

aduskatt
23. máj 2012

@mariann2 treba tu hmotu pred lisovanim aj nahriat, alebo to pojde aj s prepracovanou v rukach?🙂

irriss
23. máj 2012

@pristela
ano, to jsou svatecni buchty, ktere se tu prodavaji JEN na vanoce a velikonoce, ale vydrzi az 6 mesicu...takze celorocne ji muzes mit doma..ja mam jeste jednu od Vanoc.. 😉 a kdyz o tom premyslim, je presne jako saticky😉 bez diry...neco jako vysoka hvezdice nebo klasicka pudinkova forma.. 😉 tu bych mohla rozkrajet na platky a naplnit,-)

irriss
23. máj 2012

@mariann2
super navod..zazrak se timto vysvetlil 😀 😀 😀 😔

mariann2
23. máj 2012

@aduskatt nie, PDT nenahrievam, len premiesim v rukách, ale s MMF to už bolo horšie, tá sa zez lis tlačila ťažko, mám aj extruder, ale ten robí tie "vlásky "príliš tenké

irriss
23. máj 2012

@mariann2
a v nozickach mas dratky nebo jen paratka?

peroli
23. máj 2012

@janula.h nějak se sem nemůžu dneska dostat.. 😅 akorát já nevím co je myšleno tím šik 😅 něco s pruhama? kytičkama? malovátkama? kabelka? ......??????

aduskatt
23. máj 2012

@mariann2 s PDT som este nerobila.najradsej mam SF flower, obcas robim s MMF, ale to ma vzdy triafa slak🙂

peroli
23. máj 2012

PARDOOOON, TA S TĚMA SNĚŽENKAMA TAM JE OMYLEM 😅 😅 😅 😠

reruna
23. máj 2012

@irriss krém s nutelou - je moc dobrý - 2 pudinky čokoládové uvaříš v 500 ml mléka, po vychladnutí vyšleháš s 1 máslem a přidáš nutelu asi celou - podle chuti, cukr nemusíš, ta nutela je sladká, nebo si přidej podle chuti