Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
mates22
25. máj 2012
právě dokončená na odpolední návštěvu k dceřině kamarádce, co miluje princezny........ malinká, ale snad se bude líbit a chutnat, je plná ovoce 🙂
bianka234
25. máj 2012
@artepf sa mi nechce veriť že toto dokáže človek vytvoriť,

baby prosím vás kde kúpim tie kvetinky, paličky a všeličo aby som mohla z marcipánu robiť zázraky, čipky a tak
jakelina
25. máj 2012
@bianka234 všechno se dá koupit v cukrářských shopech na internetu nebo v kamenných obchodech s cukrářskými potřebami. Ty bývají ve větších městech.
maca77
25. máj 2012
ahojte

@vlada111 ja som robila takúto 😉
maca77
25. máj 2012
oj mne treba 4 torty robiť :-p a tak sa mi nechce... asi som unavená :-p :-| :-N
maca77
25. máj 2012
@vlada111 a ešte niečo mám uložené 😉
monika76
25. máj 2012
Moja princezná 🙂
vlada111
25. máj 2012
@maca77 to sa mi veľmi pozdáva 🙂
maca77
25. máj 2012
@vlada111 😉

BABY ... a ja mám otázku ... potrebujem dať takto princeznu ako je na obrázku ... mám tú nešťastnú 😃 jedlú oblátku a chcem to nalepiť na mmf ... len neviem čo by bolo lepšie ... či len klasika maslom alebo jedlým lepidlom =-)
mamina1978
25. máj 2012
@vlada111 Ja mam ulozene tieto kuk 😉 Ale ako uz @anibas poznamenala...ty nepotrebujes predlohy 😉

backorka
25. máj 2012
Prepacte ze vam sem skacem sikovnice... ale budem robit pre sestru k narodkam Pavlovu tortu, asi zo 6 vajec.... neporadite nejaky chutny recept na zvysne zltka? je mi luto ich vyhodit, lebo mame krasne domace vajicka...
Vopred dakujem 😉
mishulle
25. máj 2012
tak mi schnou moje první slunečnice a musim říct, že jsem spokojená, ještě pak nastínovat a dodělat velký, syn mi totiž nakonec pomoh vybrat dort na tu oslavu a vybral tento
mishulle
25. máj 2012
jen ještě prosím, čím pak lepit ty perličky, když nemám jedlé lepidlo?
sellenne
25. máj 2012
Nádhera,jeden skvost za druhým děvčata🙂 taky peču dorty a dělám si marcipán sama.ale.....hledám recept na opravdu dobře tvarovatelný,nelepivý a hooooodně pružný marcipán.Kdyby tady byla dobrá duše a mohla mi poradit a odepsat na mail budu moc vděčná. Sellenne@centrum.cz Předem moc děkuju šikulky🙂
maca77
25. máj 2012
@mishulle ja som doteraz len vodou lepila.... urobila som si do poťahovky kosticou malú priehlbinku aby sa perlička neodkotúľala a tú jamôčku som len troškou vody potrela ... a držalo to v pohode 😉
mishulle
25. máj 2012
@maca77 děkuju, já lepim vodou vše, ale u těch perliček jsem si nebyla jistá, použiju je poprvé
mates22
25. máj 2012
@mishulle já to lepím glukózou, nemusí se dělat důlek, ale tu asi taky nemáš...myslím, že tou vodou by to taky mělo držet
mariann2
25. máj 2012
babenky, dve torty hotové a ešte pár predo mnou 🙂
daniz
25. máj 2012
@mariann2 perfektné 😉
lamps
25. máj 2012
ahojte šikovnice šikovné, pridávam moju tortičku pre brata k 25-tym narodeninám, ale pre tých chlapov sa tak zle vymýšľa ako ozdobiť tortu, tak som mu urobila "balík" a nech si on sám predstaví, čo by v ňom chcel mať 😃 😃 😃. Mašľu som musela trochu prejsť olejom, lebo bola miestami od solamylu a nevyzeralo to dobre.
dm1
25. máj 2012
@vlada111 tato sa mi paci a nie je tam modelovane
jakelina
25. máj 2012
@dm1 ta je nádherná, dobrý vkus 😉
lokalistin
25. máj 2012
@mamina1978 ta modrozelena je uzasna
lokalistin
25. máj 2012
@mariann2 krasne, ten mater je perfektny
mishulle
25. máj 2012
@mates22 děkuju, glukózu mám, vyrábím si jí na mléčňák, děkuju
mishulle
25. máj 2012
část dnešních slunečnic, je poznat, že jsou to slunečnice? chyby maj, ale napoprvý 😉
anibas
25. máj 2012
Baby - práve som vyhodila dobošovú tortu a robím ju odznova ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
mishulle
25. máj 2012
@anibas to je mi líto, to znám 😞
lamps
25. máj 2012
@anibas ja som pred týždňom dobošovú odmietla, asi by som na ňu nemala nervy :-S. Tebe nech sa vydarí :-N
janula.h
25. máj 2012
@anibas sakra a čo sa stalo???

baby aká som ja nahnevaná 😞 do 3 rána robím švagrovi tortu a nakoniec povie že prečo si tam dala vek? ?? ja krava mohla som spať ]-( a že ani na Fb do albumu si ju nesmiem dať chápete??? ]-(]-( ]-(

Začni písať odpoveď...

Odošli