Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

hejdita
2. jún 2012

tak moja včerajsia 🙂

mia1111
2. jún 2012

Tak babulky, volala som akurát pani kvôli tomu smarflexu, tak bola nešťastná, že ju to mrzí, že samozrejme je to možné, vraj mali aj nejakú zlú várku, ktorú vracali, tak je možné, že toto patrí k tej várke, bezproblémov mi to vymení za nové balenie. Tak som rada, bola veľmi milá, dohodli sme sa, že keď mi bude posielať nový kýblik, tak ho otvorí a skontroluje, keby nááááhodou. Fakt super prístup 😵
@dm1, @vecernicci, @reruna - dík, že ste mi poradili vyreklamovať, lebo ja som taká trúba, aj minule som si ten WI nechala, aj keď mal kryštáliky cukru, či čoho to v sebe, ale tak na doma som ho spotrebovala... ale toto by sa nedalo ani použiť, jedine hodiť do koša... Ešteže vás mám 😵 😵 😵

mia1111
2. jún 2012

Tak baby, teraz mi pani volala, že ten smarflex nemám ani posielať, rovno mi pošlú nové balenie, že zbytočne si budem robiť starosti, ešte aj poštovné navyše platiť 😕 . Tak tomu sa vážne hovorí super-prístup voči zákazníkovi, ešte stále to rozdýchavam, fakt super obchodík 😵 😵 😵

jakelina
2. jún 2012

@mia1111 já mám taky dobrou zkušenost, paní mi omylem poslala vykrajovačku bez pístu, tu stejnou jenom obyčejnou, tak jsem jí psala, že se to stalo a ona mi volala, že si mám tu obyčejnou nechat a poslala mi tu pístovou jako malý balíček.

bianca
2. jún 2012

@mia1111 a u koho si objednavala?Dobre meno si robia

dajna11
2. jún 2012

tak mo foťáčik,teda ten práve je manželov výtvor 😀 😀

monika76
2. jún 2012

@mia1111 Ahoj, nie nedala a to som si všimla až ked som nahodila fotky ☹ strašne som bola ubolena ,unavena chrbát mi vypovedal službu...Za týžden som mala 6 torty a to bolo už na mňa veľa ...

mates22
2. jún 2012

@zdenallicka ☹ o krásné výtvory míň, ale každopádně přeju, ať si pořádně odpočineš a užívej si rodiny, ono v létě ty dorty stejně nejsou žádná slast, když to teče pod rukama 🙂

jakelina
2. jún 2012

@dajna11 je suprový, jak jsi udělala ten vzor na tom objektivu??,Vypadá to super 😉

mia1111
2. jún 2012

@monika76 - moja zlatá, nič sa nedeje, náhodou, fakt to vyzerá zaujímavo, ale verím Ti tú únavu, ja robím vždy len jednu tortičku a aj tak mám dosť, máš môj obdiv, naozaj...
@bianca - posledne objednávam už len v T-fornaxe, fakt sú neskutočne ústretoví, keď niečo z objednávky nemajú skladom, hneď mi volajú, naozaj môžu ísť príkladom aj ostatným obchodíkom 😉 . Nehovoriac o tom, že objednávku mám obvykle už na druhý deň doma, keď objednávam doobeda. Fakt super služby, niektoré vecičky síce drahšie, ale zasa týmto prístupom si ma získali 😵 😵 😵

dajna11
2. jún 2012

@jakelina dakujem,to sme otlačili na obyčajnom struhadle 😀 😀

lifinka
2. jún 2012

@eliska22 krásný dortík, tak ta tvoje lilie je o 100% pěknější než má 😉 já jsem vykrajovala po jednom lístku a přilepovala na sebe a ty jsi měla na každý lístek drátik a pak jsi to dala dohromady? mě drátkování vůbec nejde.krááása!

jakelina
2. jún 2012

Holky dnes jsem koupila v Kauflandu 30 vajec za 79,90. 😉

fodorka
2. jún 2012

@hejdita nadherna...

@dajna11 super a ten fotacik nema chybu mas sikovneho muzaaj ten moj pomaha ked vidi ze to jeho by bolo lepsie 😀

dajna11
2. jún 2012

@fodorka dakujem,máme to podelené,on robi technické veci ja kvetinky 😀 😀

miciatko
2. jún 2012

baby tu su tie moje dve ,skuste mi povedat ci mam nieco zmenit, podmienka bola elegantna, pre 85 rocnu babku ,kazda ina a predsa musia k sebe ladit, ta bleda je vanilkovej farby

bianca
2. jún 2012

@mia1111 tak to mas pravdu.Ja som minule cakala na zaslanie podkladov k platbe a kurier bol u mna skor :D a mas pravdu ze vecicky drahsie ale na druhej strane maju naj vyber podla mna

bianca
2. jún 2012

@miciatko nic nemen.Su dokonale

mia1111
2. jún 2012

@miciatko - waaaaaaaaaau, úžasné tortičky 😵 😵 😵 😵 , nič nemeň, sú nádherné 🙂 🙂 🙂

yamahafazer
2. jún 2012

moje dnesne

janula.h
2. jún 2012

@miciatko dokonalé !! nič nemeň čo by som ja za takú tortu dala ale mne nikto neupečie 😖

mamina1978
2. jún 2012

@miciatko Nadherne obidve 😵 😵 😵 😵 😵 nic nemenit su dokonale !!! 😉 🙂

mates22
2. jún 2012

@miciatko jsou úžasné, už bych nic nepřidávala ani neubírala 🙂

janula.h
2. jún 2012

@dajna11 jo a ešte som chcela len som včera nestíhala :-P mám kámošku a ona chcela piecť tortu dcérke a že požičaj toto a tamto a predaj mi hmotu a upiekla tortu dcére podla mojich rád 😠 a potom mi vraví ozaj a nedáš mi nejakú svoju zákazku veď povieš že Ty si piekla a ja upečiem a privyrobím si 😠

miciatko
2. jún 2012

dakujem dievcence, dala som ich do chladncky nech ma to nedrazdi urobit nieco inak

vecernicci
2. jún 2012

@jakelina a mně je tchýně koupila v plusu za 69,90 😀
@miciatko krásný jsou obě a ladí k sobě suprově 😉
@yamahafazer super dortíky, ten s krajkou je úžasný asi si ji taky koupím 😉

jakelina
2. jún 2012

@vecernicci u nás plus není 😒 , ale i tak je to dobrá cena, všude jinde mají kolem 105,- korun.

katulkaaaaaa
2. jún 2012

ahojte pridavam svoje vikendove

lokalistin
2. jún 2012

@miculienka akoze podla mna to tvoje rozculenie vobec nie je na mieste ☹ tato stranka ma skoro3000 stran a ja pred tym nez som sa pridala som asi 300 stran precitala samozrejme neda sa to citat vsetko ale hlavne na tych prvych stranach je vsetko rozpisane 😉
a ako vo vsetkych inych temach sem denne pribuda vela stran takze ked nabuduce vlozis otazku oslov radsej niekoho konkretne inak sa mozes medzi riadkami stratit 😢
daj napriklad: @mustermann a vsetky ostatne viete mi poradit tym padom aspom jedna dostane upozernenie a odpise ti ,tym si mozes byt ista

katulkaaaaaa
2. jún 2012

@miciatko naozaj krasne nemen nic 🙂