Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

reruna
6. jún 2012

@mizulienka no jo, v těhu a hlavně po porodu byla jediná doba v mém životě, kdy jsem byla spokojená se svým hrudníkem 😀 no co už, te´d by mi pomohl snad jedině silikon, ale na to jsem moc velký srab 😀

irriss
6. jún 2012

@florentina
Pani ucitelka si prala pro deti na oslavu SYR..tak proto opet mysicky v syru..asi ji pripominaji jeji zvidave a neuhlidatelne zacky😉

makinka2
6. jún 2012

@reruna 😀 když já to zapla a odešla, mě v tom mojím robotu strašbě dlouho trvají než se vyšlehají a přindu a čumím co to jako je a pak mě to trklo, že tam není metla 😀 😀 😀 No pěkně to dnes začíná.

Jinak dortík nakonec krásně vyskočil, až jsem se bála, že budu mít v troubě hrnečku vař 😀 Jsme dělalal do menší formy.

reruna
6. jún 2012

@florentina já myslím, že na to vlohy máš🙂 a hlavně tě to baví, jde o to získat praxi a vědomosti - jak co dělat, jaké pomůcky ti ulehčí práci atd. A pokud je to chuťově super, tak jedině dobře - mě by odradilo, kdyby moje výtvory nikomu nechutnaly, to mi přijde důležitější, než to, že nemám třeba dokonalé ozdoby ... stejně se ten dort rozřeže a sní.... kdybych se s tou výzdobou zase až moc párala,a by byla nevím jak dokonalá, tak bych to snad potom ani neměla to srdce rozřezat 😀

reruna
6. jún 2012

@makinka2 aha, já to většinou šlehám ručně, přijde mi to rychlejší, než v robotu, tak to bych si hned všimla, že tam nejsou metly 😉

reruna
6. jún 2012

@irriss krásné myšky 🙂

florentina
6. jún 2012

@irriss mě se moc líbí! .... Já se tedy u té výroby zatím taky vždy trápím. Ale tvůj výsledek stál za to a věřím, že děti budou nadšené.

reruna
6. jún 2012

@daniz použila jsem čokoládu na vaření z Lidla nebo čokoládovou polevu Carla, musí se to nechat v ledničce asi půl hodiny

irriss
6. jún 2012

@reruna
@florentina

😔 😔 😔
vy se tady - k nam zackum (zacatecnikum) chovate vzdy tak srdecne a mile... 😉 😔 😔 😔 diky🙂 za vsechny "Z"

p.s. nejhorsi bylo strihat "vousy" - na tenko nastrihane cerne brcko🙂

makinka2
6. jún 2012

@reruna já nevím co dělám blbě, ale mě ta carla poslední dobou vždycky zhrudkovatí 😠

reruna
6. jún 2012

@irriss já se taky považuju pořád za amatéra 😉

florentina
6. jún 2012

@reruna jsi zlato, v získávání vědomostí mi hodně pomáháš, děkuji. A máš pravdu, musí chutnat. Tchán dostal v práci dort k narozkám, vypadal fakt dokonale, jsem na něj zírala s otevřenou pusou, ale chuťově byl příšernej a nakonec se vůbec nesnědl a přišlo mi to teda škoda.

reruna
6. jún 2012

@makinka2 možná málo rozehřátá?

makinka2
6. jún 2012

@irriss 🙂 😉 to je pravda taky moooc děkuji 🙂

makinka2
6. jún 2012

@reruna fakt jo, tak máti mi říkala pravej opak, že jsem to dala do moc horké vody. Tak příště to zkusím nechat dýl, díky 😉

reruna
6. jún 2012

@florentina no právě - mít dokonalý dort na pohled, který by nikomu nechutnal, to taky není úplně nejlepší, to pak pokazí dojem, ale když dort všem chutná, tak je pak každému jedno, že něco bylo někde trošičku nakřivo....

florentina
6. jún 2012

@irriss souhlasím s tebou, jsou tu na nás začátečníky moooc hodní 😉

florentina
6. jún 2012

@reruna za amatéra? Tak ok a všimla jsi si, že na různých mistrostvích světa ve sportu soutěží amatéři a vyhrávají? 😀

daniz
6. jún 2012

@reruna a nepoláme sa to? chcem to tak pokrájať a dať okolo torty. A dala si čistú čokoládu, alebo zmiešanú s niečim takým ako glukóza?

adrika202
6. jún 2012

Ahojte,môžem sa k vám pridať ? 🙂 tiež sem tam pečiem,povymýšlam si a potom si sama sebe nadávam 🙂 a kedže som len v začiatkoch každá rada dobrá 🙂 🙂

makinka2
6. jún 2012

@florentina no taky jsem takový už zažila. nebyl teda marcipánovej, ale byl na pohled fakt krásnej, ale chutnal hrozně. Spíš nechutnal vůbec, prostě byl bez chuti, nebyl vůbec sladkej, ani korpus ani krém, krému strašně moc, a ještě nééé z másla, ale z rostlinýho tuku, dala jsem do pusy asi 2 lžičky a už nechtěla. Nejhorší je že tchýně ho má skoro na každé oslavě, tak si z MM neberem, ale ona nám ho dá domů a hold skončí v koši, už jsme jí to říkali at od té paní neobjednává, ale nedá si říct, je to její rodina.

daniz
6. jún 2012

@dada2007 na podložke vložená v kartóne z ovocia a zakrytá fóliou.

mamina1978
6. jún 2012

@irriss krasnucky dortik a tie mysicky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 super sa ti vydaril.....kazdou dalsou tortickou sa zdokonalujes... 😉 🙂

makinka2
6. jún 2012

Tak holky 1 trapnej dotaz 😀 Budu poprvé dávat ovoce, mám dát korpus, krém, ovoce, krém, korpus nebo jen korpus, krém, ovoce, korpus? blbej dotaz, že?

reruna
6. jún 2012

@daniz pokud to chceš dát okolo dortu, tak musíš chvilku počkat, až bude čokoláda ještě tvárná, ale už nebude stékat, pak to obtočíš kolem dortu i s tou folii a dáš do ledničky zatuhnout a až pak sundáš tu folii. jestli si chceš nakrájet tvary, tak potom horkým nožem, nebo si to taky nakrájej ještě před tím, než to úplně zatuhne, jinak se ti to poláme....

reruna
6. jún 2012

@adrika202 ahoj, jasně, přidej se🙂

irriss
6. jún 2012

@florentina
zacatecnik? ty? podle toho popelniku, vypadas na "zabehleho" nejen kuraka 😀 😀 😀 😀

irriss
6. jún 2012

@mamina1978 😔 😔 😔 😔

Vy ale tak krasne umite lhat 😀 😀 😀 😀 😀

p.s. ja nejsem moc spokojena..chtela jsem vic casu a nemela jsem...chtela jsem na to klid a nemela jsem..proto jsem z toho dortu smutna.. 😒 ☹
ale zase detske oko je rozzarene oko.. 😉 Dekuju, ze se na moje dorty divate DETSKYMA ocima 😀 😀 😉

dada2007
6. jún 2012

@daniz dakujem za odpoved 😉

reruna
6. jún 2012

@irriss a co se ti na něm nelíbí? já bych ho možná akorát příště udělala vyšší a krém pod potahem více uhladila, aby nebyly vidět hrbolky, ale jinak je fakt moc pěkný, myšky se dětem budou líbit uvidíš 🙂