Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
aduskatt
7. jún 2012
@pristela hej, maju, uz mam doma🙂).ja som kupila cukriky v nedelu 5 balikov a dnes som neodolala, dalsich 5🙂.aj krystalovy cukor maju v akcii
irriss
7. jún 2012
@zuvinka102
diky moc..ale to je take zabite...
neexistuje tu salko😞
mishulle
7. jún 2012
@artepf já jsem ni ctakového nedělala ani postup jsem nneanašla, našla jsem jen toto
http://ww.dorty.artmama.cz/3d-dorty/promoce-cep... a tam mi ten vršek přijde dost tenký, takže asi oplatka?!
lola77
7. jún 2012
@dadka212 Ďakujem. Niekde som totiž čítala, že to tak bude lepšie, že bude ten korpus taký odležaný. Ale tortu budeme konzumovať až v sobotu 😉
aduskatt
7. jún 2012
@lucula73 to je divne,,,,,,,,,podla mna by kaufland mal mat vsade rovnaky sortiment...asi sa mylim🙂....no, casom to k vam urcite dorazi🙂a keby nie a budes potrebovat, daj vediet, ved poslat sa da vzdy🙂
pristela
7. jún 2012
@irriss ked ta tak citam , tak to vsetko vravim vzdy mojmu drahemu 😃 toho sen je byvat pri mori 😃 a kuká ako puk, ze to nieje mozne :-p 😃 😃 😃 a ked mu ted poviem kolko potravin tam nemate 😃 cha, to by neprezil 😃 😃
aduskatt
7. jún 2012
@irriss tebe tusim vsetko " hra do kariet" pri tom peceni 😞
aduskatt
7. jún 2012
@pristela presne aj ja som sa nad tym zamyslala....najskor som ticho zavidela, ze minutu od mora.a teraz by ma tam hadam ani parom volov nedostal......
dm1
7. jún 2012
@irriss na stranke torty od mamy su baby co pecu a su v taliansku mozno by nebolo zle poradit sa s nimi. Alebo aj urobit falosny parizsky tam ide len cukor, slahacka, coko a to maslo
alebo aj na slahany nad parou by si mala zohnat hadam vsetko a to je tiez pevny krem - idu tam vajcia, cukor, vanilka pripadne coko a maslo
mishulle
7. jún 2012
@artepf ještě jsem našla tžohle, je to krkolomně přeložený, ale třeba to pomůže
http://translate.google.cz/translate?hl=cs&lang...
zuvinka102
7. jún 2012
@irriss a co tak skusit takyto krem 33% slahacka, cokolada.. je to uplne super kram na 3 slahacky idu 2 cokolady a super je to aj s kinder cokoladkami.. slahacku s cokoladou uvaris das vychladnut a potom do ladnicky bolo by fajn na 12hodin ale ak bude menej snad to ten krem prezije.. potom uz len vyslahas
anibas
7. jún 2012
@artepf ľalie sú dokonalé !!!!!!!!!!!!! x-) x-)
daniz
7. jún 2012
Babky dostala som zakázku za 100 € , na slnečnicovú tortu. Máte nejaké typy prosím.
mishulle
7. jún 2012
nějak to blbne, zadej si do google maturitní čepec - postup a vyjede ti odkaz
daniz
7. jún 2012
@mamina1978 nemáš niečo zaujímavé naporúdzi? slnečnicové? ďakujem
irriss
7. jún 2012
@pristela
az bude mit zas jednou "choutky" ukaz mu toto ]-( ]-( ]-( :
omlouvam se VSEM, ze se nejedna o dort.. 😞 ..
Takto to vypadalo pred nekolika lety, kdyz jsme povinne malovali kazdy mesic...ted uz vyrabi tepelnou -keramickou barvu a plisen se pres zed nedostane😉
t.j. plisen je - ale v o mnoho mensim meritku 😉
dadka212
7. jún 2012
@irriss samozrejem môže byť maslo, ja dávam maslo 🙂
anibas
7. jún 2012
@daniz teraz v svadobnej súťaži bola pekná slnečnica, aj Zlatat mala krásne slnečnice 😉 😉
aduskatt
7. jún 2012
@irriss tak to je silna kava hentak rozkvitnuta stena😞
reruna
7. jún 2012
@irriss no ten za studena je právě na ten pribináčkový nejlepší, tvaroh a smetanu tam určitě koupíš, to mi neříkej, že to tam nemají.....na primináčkový právě jen ušleháš smetanu, přidáš tvaroh a ten pudink za studena jen ten prášek, cukr
irriss
7. jún 2012
@dm1
ten falesny parizsky - je nekde recept - meritko a pomer? na ten ma chut dcerka, s bananem uvnitr, v CZ chodi do cukrarny na dort jmenem "Kominik" - potazeny dlouhy dort a uvnitr prave parizsky krem a banan.. 😉
to by mela radost, predem diky 🙂
anibas
7. jún 2012
@irriss 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 to je sila
irriss
7. jún 2012
@reruna
tvaroh klalsicky jako v CZ a SK neni - je tzv. tvaroh na strouhani (ale uz slany) a tvaroh mekky je, ale neda se to srovanvat s chuti sK a cz 😉 nema ani stejnou konzistenci
aduskatt
7. jún 2012
zenyyyyyyyy, poslite ma uz konecne varit obed:-))
zuvinka102
7. jún 2012
@irriss http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7420 skus tento namiesto ladovych gastanou das cokoladu
jakelina
7. jún 2012
@aduskatt běž už konečně něco uvařit 😃 😃 😃
dadka212
7. jún 2012
@lola77 no bude sa s tým lepšie robiť ako s čerstvo upečeným

Začni písať odpoveď...

Odošli