Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

florentina
8. jún 2012

@mates22 skvělá holčička jahůdka

lifinka
8. jún 2012

holky, máte uložený postup na spongeboda?Nebo zda jste některá už měla tu čest ho dělat? Díky 🙂 prosím když tak foto dortu, díky...

vecernicci
8. jún 2012

@mamina1978 hele na příští týden dělám na čtvrtek rotvajlera a na sobotu pitbula, nebo jak se ta potvora jmenuje 😀 tak když nezapomenu, tak aspoň jednoho nafotím 😉

jakelina
8. jún 2012

@vecernicci taky prosím, ráda bych to viděla, jak to děláš. 😀

florentina
8. jún 2012

@mizulienka nádhera,krásné jemné dorty. Mám dotázek, ty perličky a ta srdíčka jsou jedlá?

aduskatt
8. jún 2012

@lifinka a smiem vediet, co je to?🙂ten spongebod?

vecernicci
8. jún 2012

@lifinka na to nepotřebuješ postup, to byl můj třetí potahovaný dort, uděláš obdélník , do něj jako dolíčky a pak pomažeš a potáhneš, brnkačka 😉

vecernicci
8. jún 2012

@jakelina jasně holky, snad si to i bude podobný 😀 já už asi začnu štěkat a mňoukat a bučet i ze spaní 😀 😀 😀 jo a to mně ještě v červenci čeká prasátko, růžovoučký, paní ho chce pro syna k narozkám, že je prej čuně 😉

florentina
8. jún 2012

@pristela skvělý postup, děkuji

aduskatt
8. jún 2012

@vecernicci hovoris ze radost spat vedla teba?🙂

maca77
8. jún 2012

@vecernicci ja som takúto robila

mamina1978
8. jún 2012

@lifinka chces postup na modelovanie , ci 3 D ????

jakelina
8. jún 2012

@maca77 ten je super, ten se mi strašně líbí, víc jak s panenkou, můžu si uložit fotku???

maca77
8. jún 2012

@jakelina jasnééé ... som rada že sa páči .... 😉

... oj idem zdobiť, že nebudem zas do rána v kuchyni 😀

jakelina
8. jún 2012

@maca77 děkujíííííííííí

mates22
8. jún 2012

@makinka2 jestli nemáš, tak myslím, že mamina1978 tu tuhle dávala, že se dá do hmoty otlačovat třeba ohnutý brčko- ta harmonika - že jako kolem dortu dáš váleček a do něj (místo kosticí) tím brčkem vytlačuješ takový jakoby mušličky...a nebo já sebrala dětem různéhračky a vytlačovala sem i tím, teď mám kostici, tak používám tu, kuličky mě nebaví šoulet. A nebo fakt jen splést dva válečky jakoby do copu, to taky vypadá hezky 😉

makinka2
8. jún 2012

@mates22 děkuji za rady 😉

vecernicci
8. jún 2012

@maca77 jé, na toho jsem koukala, je perfektní 😉

alenv
8. jún 2012

právě dodělaný 🙂

mamina1978
8. jún 2012
lussy23
8. jún 2012

@aduskatt úplná prekrásne kvietky
@1katuska73 nádhera @mia114 prekrásne tortičky a postavičký nádherné sú. @mizulienka nádherné tory. waw @mishulle krásna @pristela krásna tortička @lifinka prekrásna tortička @mates22 krásnučká tortičky... Mňam mňam jahôdky🙂 A Jahôdka je nádherná...@alenv nádherná @mishulle - nádherné kvietky @macicka84 prenádherná tortička a rúže sú prekrásne@janula.h krásne tortičky @lawli perfektná!

aduskatt
8. jún 2012

@lussy23 ty my vzdy tak dvihnes naladu....uplne zlata si🙂

lussy23
8. jún 2012

@alenv nádherné
@maca77 nádherná tortička
@vecernicci krásny je

lussy23
8. jún 2012

@jakelina nádherné dielka
@maya30 perfektná torta a ten svalnáč je úžasný waw!

mamina1978
8. jún 2012

@makinka2 postup je na marcipanke,, 2 ´´ druha stranka 😉 🙂

lawli
8. jún 2012

@lussy23 ďakujem 🙂

lussy23
8. jún 2012

@makinka2 nádherná. tá tvárička je ručne modelovaná?
@bambula1307 krásne

hejdita
8. jún 2012

tak pre našu slečnu 🙂 pokus o koňa 😀

mamina1978
8. jún 2012

@lifinka
video postup na sediaceho 3 D

https://www.youtube.com/watch?v=xYV3MDuu27ohttps://www.youtube.com/watch?v=SvWIYmOwIdE


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DIEVCATAAAAAA.......................... ked budem mat raz na houby naladu, chcem robit spongeboba torticku 3 D
kuk toto video je supeeeeeer........................ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=O_RBjdL2H5g
aduskatt
8. jún 2012

@mamina1978 prave som pochopila preco pri zlej nalade🙂) lol